סיירת הדברה 24/7 - שירותי הדברה לבית

דברים שחשוב לדעת לפני הדברה בבית

כל המידע, המלצות ומאמרים בנושא הדברת מזיקים וריסוס לבית או לעסק

דברים שחשוב לדעת

מה חשוב לדעת לפני הדברה בבית?

הדברה היא פעולה חיונית שבעזרתה ניתן להרחיק את כל סוגי המזיקים מהבית והחצר. עם זאת, ההדברה כוללת לעיתים קרובות שימוש בחומרים מסוכנים שמחייבים היערכות מוקדמת. הנה כל מה שצריך לדעת: 

הדברה מבוצעת בבתים פרטיים אחת לשנה לפחות. מומלץ לבצע אותה במעבר לדירה חדשה, בעת הופעת מזיקים או כאשר עורכים שיפוץ. הדברה יעילה תרחיק את כל סוגי המזיקים ותסייע בשמירה על ערך הנכס. היא יכולה גם למנוע נזקים בלתי הפיכים לצמחיה בגינה ובחצר, לעזור בתחזוקה שוטפת של המרפסת ולהגן מפני חיידקים.

הבעיה היא שההדברה כרוכה לעיתים בשימוש בחומרים מסוכנים. לכן כדאי להקפיד קודם כל על כך שהיא תתבצע על ידי איש מקצוע עם רישיון מדביר בתוקף. משרד החקלאות מנפיק את הרישיון הזה והוא מעיד על כך שהמדביר עבר הסמכה והכשרה. בנוסף, בדיקה של סוג הרישיון תעזור לכם לדעת האם המדביר מוסמך לסוג ההדברה הרצוי.

איך נערכים להדברה עצמה?

הנה עוד כמה דברים שחשוב לדעת לפני הדברה בבית הפרטי:

א. פינוי ציוד וחפצים אישיים – יש לברר מול המדביר איזה ציוד צריך לפנות מהבית ואיזה חפצים אישיים אפשר להשאיר. לעיתים קרובות תגלו שעדיף לאחסן בנפרד את כלי הבישול, הסכו"ם והצעצועים של הילדים, אבל שאין בעיה להשאיר חלק מהבגדים תלויים על החבל או בחצר.

ב. המתנה מחוץ לדירה – חשוב גם לדעת כמה זמן אתם אמורים להישאר מחוץ לדירה לפני שניתן יהיה לחזור לשגרה. אורך ההמתנה ייקבע לפי סוג חומרי ההדברה שבהם משתמשים. חומרים כימיים רגילים יחייבו המתנה של מספר ימים לפחות, לעומת חומרים אקולוגיים שאחריהם ניתן לחזור לבית לאחר שעות בודדות בלבד.

ג. התאקלמות בבית – אל תתחילו את ההדברה לפני שאתם מבינים לעומק מה נדרש מכם לצורך התאקלמות. נסו לשאול את המדביר האם אפשר למשל לתת לתינוק לזחול על הרצפה, או שמא יש צורך לשטוף אותה בחומרים מסוימים. בררו גם על התאקלמות של חיות המחמד ושימו לב בעיקר להנחיות שנוגעות לנשימת האוויר בחדרי השינה ובסלון.

מה עושים בסיום העבודה?

האחריות שלכם במסגרת הדברת מזיקים בדירה הפרטית לא מסתיימת כאשר המדביר עוזב. עליכם לדרוש ממנו יומן פעילות והסביר לגבי החומרים שבהם השתמש והאזורים בבית, לוודא שהוא משאיר חשבונית ותעודת אחרית ולשאול על הופעת חומרים לא מוכרים ברשימה. משך האחריות המקובל על הדברה עומד נכון להיום על 3-6 חודשים, בהתאם לגודל החלל ולסוג החומרים. בנוסף, יש תקופת אחריות שונה על הדברה בבית לעומת הדברה בחצר ובגינה.

אל תקלו ראש בהיערכות לקראת ההדברה ובחזרה לשגרה. בדקו כל הזמן כיצד ההדברה אמורה להשפיע עליכם ועל שאר בני המשפחה. קחו בחשבון את השימוש בחומרים כימיקליים ואת ההבדלים ברמת המקצועיות של מדבירים עם רישיון.

מי אנחנו? סיירת הדברה 

חברת "סיירת הדברה" היא חברת הדברה מומלצת לבית, עם וותק של מעל 20 שנות ניסיון בעבודת שטח להדברה נגד מזיקים מכל הסוגים. החברה מעסיקה רק מדבירים מורשים ולכל בעיית מזיקים מתאימה מדביר חרקים המתמחה באותו תחום של המזיקים אותם תרצו להדביר.

המדבירים של סיירת הדברה עוברים הכשרות מקצועיות ויש להם תעודת הסמכה מטעם המשרד להגנת הסביבה כדי לבצע הדברת מזיקים במגוון שיטות שונות – ריסוס לבית, הדברה ירוקה, שימוש במלכודות, הדברה באנוקסיה (שלילת חמצן) נגד פשפש המיטה, הדברה בקיטור, הדברה באמצעות איוד, ועוד..

לייעוץ חינם, חייגו עכשיו: 052-303-1600

Print
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Facebook
× שלחו וואטסאפ
דילוג לתוכן