סיירת הדברה 24/7 - שירותי הדברה לבית

כך תבררו מידע על המדביר

כל המידע, המלצות ומאמרים בנושא הדברת מזיקים וריסוס לבית או לעסק

מידע על המדביר

כך תבררו מידע על המדביר שהזמנתם עוד לפני שהוא מגיע אליכם הביתה

כשיש צרה צרורה ומזיקים פושטים על הבית, נראה שאין מנוס אלא ליצור קשר עם חברת הדברה, כדי שזו תשלח במהירות מדביר לבית שלנו שיטפל במצב. זה נכון שלפעמים מרוב המהירות, אנחנו רק נרצה שהמדביר יגיע, ואחר כך נשאל שאלות. עם זאת, גם אם נראה לכם שהמצב הוא קשה (ואולי דווקא במצב כזה!) חשוב מאד שתעצרו לרגע.

עוד לפני שהמדביר מגיע לבית שלכם – הנה כמה דברים שכדאי לברר עליו ועל חברת ההדברה ששלחה אותו. זה יאפשר לכם להיות בטוחים שהמדביר באמת יבצע את עבודתו כראוי, ואתם לא תמצאו את עצמכם בתוך הבית עם חומרי הדברה רעילים שלא יעשו כלל את העבודה.

מה תמיד כדאי לבדוק?

רישיון להדביר

בודקים שיש למדביר רישיון הדברה! ברמה הבסיסית ביותר, כאשר יוצרים קשר עם חברת הדברה או עם מדביר מטעמה, חובה לבדוק שיש להם רישיון הדברה בתוקף. לעולם לא מזמינים מדביר שפועל ללא היתר הדברה מטעם המשרד להגנת הסביבה! מדביר שפועל ללא רישיון כנראה עובד עם חומרים מסוכנים שכבר אסור להשתמש בהם, ואיש לא מפקח על עבודתו.

התוצאה של עבודה ללא רישיון הדברה עלולה להיות הרת אסון. עדיף לא לקחת שום סיכון מיותר. במקום זה, פנו למדביר שיש לו רישיון הדברה מתאים מטעם המשרד להגנת הסביבה. המשרד להגנת הסביבה מנטר פעילות של מדבירים, מבהיר להם באילו חומרי הדברה מותר ואסור להשתמש – זו הבקרה המינימלית שאתם צריכים לוודא לפני שהמדביר נכנס לבית שלכם.

ביקורות על החברה

האם יש ביקורות על החברה? בשלב הבא, נסו לחפש את שמה של חברת ההדברה שיצרתם עימה קשר. לעתים קרובות, תוכלו למצוא לא מעט מידע עליה באינטרנט ובמקורות מידע נוספים! תוכלו לקרוא עליה ביקורות, המלצות וחוות דעת מטעם לקוחות שקיבלו את השירות בעבר – ולבחון האם הם היו לרוב מרוצים או לא. הביקורות הללו הן טובות כי הן מאפשרות לכם להבין במדויק מהן נקודות החוזק והחולשה של החברה שהזמנתם, ולדעת האם כדאי אולי להזמין חברת הדברה אחרת.

 סיירת הדברה  מוכנים לפעולה!  24/7 

ניסיון בעבודת שטח

ומה עם הניסיון של חברת ההדברה בעבודת שטח מעשית? נקודה נוספת שבהחלט כדאי לבחון לעומק, הוא הניסיון המקצועי של המדביר אותו תרצו להזמין. שימו לב האם הוא עובד במסגרת של חברת הדברה מומלצת או אחת שזה עתה נפתחה? האם הוא עובד בחברה ותיקה, עם יותר משני עשורים של ניסיון מעשי בעבודת שטח בתחום הדברת המזיקים? הניסיון בתחום ההדברה (בצירוף כמובן כל הסעיפים הקודמים), מעיד על כך שמדובר על מדביר מומלץ ואמין במיוחד.

לרוב חברות הדברה עם ניסיון בעבודת שטח ומוניטין טוב – לא יסכימו להעסיק מדבירים חסרי ניסיון שלא הוכיחו את עצמם. כך בעצם, אם פונים לחברת הדברה שגם יש לה ניסיון רב – אתם יכולים לדעת שהבית שלכם יהיה בידיים טובות והיחידים שצריכים לחשוש הם המזיקים.

התמחות מקצועית בשיטות הדברה

עוד דבר אחד אחרון: כשאתם פונים לקבלת שירות של מדביר, ודאו כמובן שיש לו את ההתמחות המתאימה בסוג המזיקים. זה יחסית בסיסי להדביר נמלים או תיקנים – אבל כשמדובר על לכידת מכרסמים, הדברת טרמיטים, או הדברת פשפש המיטה, הדבר נחשב למורכב יותר ויש לוודא שיש למדביר את הרישיון המתאים לביצוע המשימה. 

לייעוץ חינם, חייגו עכשיו: 

 052-303-1600 

Print
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Facebook
× שלחו וואטסאפ
דילוג לתוכן