מספר רישיון הדברה 2158 / 2052, באישור המשרד להגנת הסביבה.

סיירת הדברה 24/7 - מחיר מעולה, זמינות מידית!
חייגו עכשיו: 052-303-1600

הדברה בפתח תקווה

אומרים די לחרקים ולשאר מיני המזיקים! הדברה מאפשרת להיפטר מאורחים שאינם רצויים, ולבצע ניקיון יעיל באמצעות הדברה המתאימה לסוגי המזיקים שאתם מבקשים להיפטר מהם.
אם התחלתם לפגוש לאחרונה במבקרים קבועים, כמו למשל נמלים, יתושים וג'וקים, אשר פוקדים את ביתכם מדי יום והייתם רוצים להיפטר מהם, או אפילו מבקרים לא צפויים שבאו לביקור חד פעמי, כמו עכברים, עכברושים ונחשים, ואתם מעוניינים לוודא שלא יחזרו בשנית, באפשרות לבצע הדברה ברחבי הבית, כדי להרחיק את המזיקים אחת ולתמיד, ולוודא שלא יחזרו אליכם עוד. הדברה ניתן לעשות כנגד כל סוגי המזיקים השונים, כאמור החל מחרקים קטנים כגון יתושים, פרעושים, ברחשים וכו', ועד לזוחלים ומכרסמים גדולים יותר המאיימים על שגרת חיינו ועל התנאים הסניטריים בהם אנו חיים. בהתאם לסוג המזיקים ממנו תרצו להיפטר, כך ייבחר סוג ההדברה שייעשה במקום.

הדברה ניתן לבצע בכל סוגי החללים, בהם הבחנתם במזיקים או שאתם מעוניינים להדביר כדי למנוע מקרים עתידיים. המקומות הנפוצים לביצוע הדברה הם קודם כל בבית, כדי שתוכלו לחיות ולישון בשקט, ולנהל חיי שגרה שקטים ורגועים ללא חרקים מעופפים מציקים, ומבלי להיתקל בג'וקים מגעילים. נוסף על כך, הדברה בבתי עסק ובמשרדים נעשית גם היא באופן שכיח ביותר, בעיקר בבתי עסק למכירת מוצרי מזון כדי להקפיד על שמירת ההגיינה במקום, אך גם בכל משרד וחלל בו מנהלים עסק ומעוניינים לוודא שהמקום נקי מחרקים ושאר מזיקים.
בבואכם להזמין מדביר שיוכל להחזיר לכם את השקט והשלווה, תוכלו לערוך בירור מקדים שיעזור לכם לבחור במדביר אחראי ומקצועי, שיבצע עבודה טובה ומקיפה, באמצעות חומרים בטיחותיים ומותרים לשימוש. לכן, בררו מהם החומרים בעזרתם מבצע המדביר את עבודתו, ובאיזה אופן עושה זאת. כמו כן, בררו האם החומרים בטיחותיים לשימוש ומותרים לשימוש על ידי משרד הבריאות. באשר לעלות העבודה, תוכלו לבצע השוואת מחירים ולוודא שהצעת המחיר שקיבלתם סבירה והוגנת.
לחרקים אין מקום אצלכם בבית – וודאו שהם יודעים זאת, ובצעו הדברה מקיפה ויעילה שתרחיק את החרקים מביתכם לתמיד ותחזיר לכם את תחושת הביטחון והשלווה בשנית.

× שלחו וואטסאפ
דילוג לתוכן