מספר רישיון הדברה 2158 / 2052, באישור המשרד להגנת הסביבה.

סיירת הדברה 24/7 - מחיר מעולה, זמינות מידית!
חייגו עכשיו: 052-303-1600

הדברה במרכז

זקוקים לשרותיי הדברה במרכז? הנה כמה דברים שחשוב מאוד לדעת על הדברה במרכז.

מהי הדברה?
הדברה הינה פעולה שמרחיקה מזיקים מסביבת המגורים, המפעל, או האדמה שלכם. הדברת המזיקים נעשית כדי להגן על בריאות האדם, החי והצומח, מפני מזיקים שונים המפריעים לאיזון הטבעי או להיגיינה של הסביבה. בין המזיקים שמדבירים נמצאים נמלים, עכברים, עכברושים, וחיות קטנות ושונות שאוכלות גידולים חקלאיים שונים לחקלאים. מפעלים מחויבים בהדברה תקופתית למניעת מזיקים.

הדברה ירוקה

ישנן בשוק שיטות הדברה ישנות, ושיטות ירוקות, הנחשבות חדשניות יותר, ואקולוגיות יותר. הדברה ירוקה, הינה שיטת חדשנית שמאפשרת הדברת המזיקים, בתוך הקינים שלהם, מבלי לפגוע בבעלי חיים אחרים, ומבלי לרסס או לפזר חומרים רעילים המסוכנים לחי ולאדם. בעבר, פוזרו חומרים רעילים שונים, שהיו מסוכנים במגע לבעלי חיים ולילדים, וגם למבוגרים. חומרים אלו קטלו את המזיקים במקום, ולכן לא היתה השמדה של הקן שלהם, וההדברה לא נעשתה מהשורש.
הדברה ירוקה מתאימה כמעט לכל סוגי המזיקים, ואת ההחלטה על שיטות ההדברה המתאימות, מומלץ להשאיר למדברי מורשה, שמכיר את כל חומרי ההדברה, ואת היעילות שלהם, ויידע להתאים חומרי הדברה מתאימים למזיקים מהם אתם סובלים.

הדברת נמלים

נמלים הינם המזיק הכי שכיח בבתים רבים. הנמלים נמצאות בכל מקום, בבתים פרטיים, בגינות פרטיות, ובכל מקום בו הן יוכלו להשיג מזון, כאשר הן מוצאות מקום כזה הן מקימות קיני ענק, ויוצרות מטרד תברואתי, והגייני. מה ניתן לעשות כנגד נמלים? הדברה במרכז נגד נמלים מתאימים אל סוג הנמלים מהם סובלים, והאם ההדברה נעשית בתנאי חוץ, כמו גינה פרטית, או בתוך הבית. היום משתמשים בחומרי הדברה המביאים את הרעל אל תוך הקן, ומשמידים אותו מבפנים. הדברה זו יעילה אך עלולה לקחת כמה ימים עד שרואים תוצאות.

הדברה במרכז- רק עם חברה מקצועית

חשוב מאוד לזכור שחומרי הדברה עדיין הינם חומרים מסוכנים ורעילים, ויש להשתמש בהם בצורה בטוחה, על ידי איש מקצוע מומחה. לכן, הדברה במרכז, עושים רק עם מדבירים מקצועיים ועם חברת הדברה מקצועית, בעלת רישיון הדברה ורישיון ממשרד הבריאות.

× שלחו וואטסאפ
דילוג לתוכן