מספר רישיון הדברה 2158 / 2052, באישור המשרד להגנת הסביבה.

סיירת הדברה 24/7 - מחיר מעולה, זמינות מידית!
חייגו עכשיו: 052-303-1600

 מתחייב לכם שתהיו מרוצים – רק כמה דקות ונגמר הסיפור

לפתע ביום בהיר ללא הכנה מוקדמת, נשמעה צרחה בביתך. אשתך המובהלת טורחת לעדכן אותך  כי יש דייר נוסף בבית. אורח לא קרוא. והוא זה שגנב את החתיכה של הגבינה הצהובה אשר נפלה מהשולחן אתמול בלילה. העכבר המורשע! מתרוצץ בבית כל הלילה ובבוקר מסתתר… האישה חולת ניקיון לא מהיום, והיא מבקשת חברת הדברה רק כמה שיותר דחוף. והיא צודקת אל תזלזל.

עכברים הם אוכלי כל, יש להם יכולת הסתגלות לסביבה, הם רואים בשחור לבן, מעבירים מחלות, וגורמים לנזקים.

הדברת עכברים

סוגי מכרסמים קיימים: עכבר מצוי, חולדת החוף, חולדה מצויה.

נזקים שמכרסמים עלולים לגרום הם: נזק בריאותי ונזק כלכלי על ידי הכנסת מחלות דבר הגורם לתחלואה רבה.

כיצד מדבירים מכרסמים אצלנו ב-"סיירת הדברה" ?
שלב ראשון – טיפול סביבתי, ללא צורך ברעלים, על ידי מניעת מזון / מים / מסתור ועל ידי כך הפחתה של האוכלוסייה.
שלב שני – פעולת הניתור, זיהוי, סוג המכרסם, סימני רגליים זנב, הצבת ארגזי אכלה ללא רעלים, מלכודות הומניות, ולבסוף במידה הצורך הדברה.

למה צריך לוכד עכברים ?

העכבר הינו סוג יונק שאורכו מגיע עד ל9 סנטימטר. צבעו בין חום ללבן וכל גופו מלבד הזנב מכוסה בפרווה. העכברים אוכלים הכל מכל כל. חולדה מוכרת בכינויה עכברוש והיא קרובת משפחה של העכבר. עכברים יכולים להעביר מחלות ומדובר בסכנה תברואתית. העכברים יכולים אף להגיע לארונות מטבח שלכם ובלילה לעשות בהם כבשלם, לאכול מה שניתן ולזהם את האוכל שנשאר. באותה מידה הדברת מכרסמים נחוצה כמובן גם למסעדות גם לבעלי אולמות אירועים ולא רק לאנשים פרטיים. וכמובן כמה שיותר מהר להתפטר מהמזיק כך יותר קל, אחרת יתכן שהמכרסמים יתרבו וההדברה כבר תהפוך לסאגה של ממש.

כיצד מדבירים מכרסמים?

ישנם כמה שיטות הדברה בתחום הדברת מכרסמים עבור לוכד עכברים, כגון עכברים או חולדות. שיטת הפיתיונות הרעילים היא שיטה בה מניחים פיתיון רעיל לפתחם של המכרסמים והמכרסם טועם אוכל ומת. חסרון השיטה הגדול נעוץ בנזק הנגרם למכרסם וגם לסביבה בו מתבצע הריסוס. לעיתים לאחר שהמכרסם טעם מהפיתיון ומת, הפגר יישאר ויעלה צחנה, ימשוך אליו חרקים וזבובים, ולא תמיד עולים על מיקום הפגר המת. לכן השיטה הנוספת המומלצת יותר הינה הדברה באמצעות מלכודת אשר בה שמים מזון עבורם ולאחר מכן מוציאים את המלכודת לטבע ומשחררים את העכבר או החלודה המבוהלים.

שימו לב כשמדובר בלוכד עכברים, כאשר אתם רוצים להזמין חברת הדברות, בדקו האם יש לה אישור של משרד להגנת הסביבה והיא בעלת רישיון בתוקף? האם יש אחריות על ההדברה? אנו חברת "סיירת הדברה" מקצוענים ומנוסים בעלי רישיון בתוקף. נשמח לעמוד לשירותכם!

× שלחו וואטסאפ
דילוג לתוכן