מספר רישיון הדברה 2158 / 2052, באישור המשרד להגנת הסביבה.

סיירת הדברה 24/7 - מחיר מעולה, זמינות מידית!
חייגו עכשיו: 052-303-1600

הדברה ירוקה

אם יש לכם את החשש הקל ביותר מחומרי ההדברה ואתם רוצים לשמור על סביבה נקייה מרעלים, הדברה ירוקה היא הפתרון בשבילכם! התקדמו להדבקה ירוקה שתאפשר לכם שקט נפשי, של בית נקי ממזיקים וסביבה בריאה ונקייה.

הדברה ירוקה עושה שימוש בחומרים טבעיים בפעולה נגד מזיקים, ונמצאה יעילה במיוחד בהתמודדות עם מזיקים, הרחקתם, לכידתם והשמדתם. במקום לבצע הדברה באמצעות חומרים כימיים אשר למרות תקינותם ולמרות העובדה שהם מותרים לשימוש אינם סימפתיים ואינם מומלצים לשאיפה מיידית, ולכן לאחר השימוש בחומרים כימיים מומלץ להישאר מחוץ לבית למשך זמן מה עד אשר תפוג השפעתם, ניתן במקום זאת לבצע הדברה ירוקה באמצעות חומרים טבעיים ואורגנים ולא לחשוש מהסכנה הבריאותית שבביצוע ההדברה, וכן לבצע תהליך פשוט וקל שלא מצריך אתכם למצוא פתרון חלופי לשהייה עבורכם ועבור ילדכם בעת ההדברה ולאחריה.

איך זה עובד?

אחת הדרכים המקובלות והמועילות ביותר בהדברה ירוקה היא הדברה על ידי חומר המופק מפרח החרצית. הדברה באמצעות חומר זה למעשה מרחיקה את המזיקים מביתכם ואינה משמידה אותם. הריח המופק חזק ואינו אהוב על ידי מזיקים, ולכן כאשר מרססים את הבית או המשרד בחומר זה, החרקים עוזבים את המקום במהרה ולא חוזרים להתקרב.

לצד הפקת חומר המשמש להדברה מפרח החרצית, כיום נעשה שימוש גם בחומר סינטטי המחקה את החומר המופק מפרח החרצית ועושה עבודה לא פחות טובה בהרחקת חרקים ומזיקים אחרים. חשוב לציין כי גם חומר זה אינו מהווה שום סכנה לאדם, ונכלל גם הוא במסגרת ההדברה הירוקה.

מדביר אחראי עם ידע מקצועי!

כדי לבצע הדברה ירוקה טובה ומועילה נדרש ידע נרחב ומקיף בתחום. על מנת לדעת באיזה סוג הדברה לעשות שימוש ובאיזה אופן, נדרשת מקצועיות השמורה לנו בסיירת הדברה, כדי לעשות עבודה יעילה שתספק תוצאות ותשמור על החרקים רחוק מביתכם. בסיירת הדברה עובדים טובי המומחים המכירים היטב את תחום ההדברה, ואת כלל סוגי המזיקים והחרקים, ויודעים כיצד להתמודד איתם היטב.

גם אם חששתם מסכנה בריאותית, מהיום כבר לא צריך לחשוש עוד. הדבקה ירוקה היא הפתרון האולטימטיבי עבורכם שרוצים בית נקי מחרקים בדרך טבעית וללא שימוש בחומרים כימיים.

שומרים על טבע בריא ומאוזן

ההדברה הירוקה לא זה בלבד שאינה מזיקה לסביבה, היא מאפשרת שמירה על האיזון האקולוגי שלה, בניגוד להדברה כימית, המפרה את האיזון בטבע. כמו כן, הדברה ירוקה אינה גורמת נזק לסביבה ולא מעמידה בסיכון ילדים קטנים, בעלי חיים בטבע הפתוח, וכמובן גם את חיות המחמד הביתיות.

הדברה ירוקה אינה פוגעת באורגניזמים הטבעיים המסייעים לשמירה על הסביבה, הקרקע ואיכותה. לכן, אם וכאשר אתם מתלבטים על אודות סוג ההדברה המיטבי עבורכם בשקלול כל הסיבות והשיקולים – אין ספק כי הדברה ירוקה עשויה להיות הפתרון הטוב ביותר עבורכם. 

הדברה מונעת בתחזוקה שוטפת

הדברה מהווה חלק בלתי נפרד מתחזוקת הבית. ביצועה מונעת במועדים קבועים בשנה בכלל ובעונה החמה, שבה צפויים לבקר אתכם מזיקים שונים, בפרט. מדביר מקצועי יידע אתכם בנושא, ייעץ לכם, יספק לכם חומרי הדברה איכותיים ויבצע לבקשתכם את ההדברה בכל מתחמי הבית, לרבות בכאלה שייתכן כי כלל אינכם חושבים כי הם עלולים לשמש כר דגירה ובית גידול למזיקים. 

הדברה ירוקה אחראית ובטוחה! 

בשנים האחרונות חל שיפור ניכר בכל ההיבטים של הדברה עם חומרים ירוקים. מדבירים המצוידים באמצעים ובחומרים ייעודיים וייחודיים של הדברה ירוקה עשויים לספק לכם את השירות המבוקש בכל עת ואף להדריך אתכם, הלכה למעשה, כיצד אתם יכולים לתרום באופן שוטף וקבוע לשמירה על ניקיון הבית ועל ההיגיינה שבו.

אין ספק כי מודעות לחשיבות ההדברה ולצורך לעשות כל מה שניתן ואפשרי (ודאי כל מה שהכרחי!) על מנת לשמור על בית נקי ממזיקים מניעה כיום מספר רב והולך של אנשים להעדיף את ההדברה הירוקה על שיטות הדברה אחרות.

× שלחו וואטסאפ
דילוג לתוכן