שירותי הדברה נוספים

הדברה ירוקה

אם יש לכם את החשש הקל ביותר מחומרי ההדברה ואתם רוצים לשמור על סביבה נקייה מרעלים, הדברה ירוקה היא הפתרון בשבילכם! התקדמו להדבקה ירוקה שתאפשר לכם שקט נפשי, של בית נקי ממזיקים וסביבה בריאה ונקייה.

הדברה ירוקה עושה שימוש בחומרים טבעיים בפעולה נגד מזיקים, ונמצאה יעילה במיוחד בהתמודדות עם מזיקים, הרחקתם, לכידתם והשמדתם. במקום לבצע הדברה באמצעות חומרים כימיים אשר למרות תקינותם ולמרות העובדה שהם מותרים לשימוש אינם סימפתיים ואינם מומלצים לשאיפה מיידית, ולכן לאחר השימוש בחומרים כימיים מומלץ להישאר מחוץ לבית למשך זמן מה עד אשר תפוג השפעתם, ניתן במקום זאת לבצע הדברה ירוקה באמצעות חומרים טבעיים ואורגנים ולא לחשוש מהסכנה הבריאותית שבביצוע ההדברה, וכן לבצע תהליך פשוט וקל שלא מצריך אתכם למצוא פתרון חלופי לשהייה עבורכם ועבור ילדכם בעת ההדברה ולאחריה.

אחת הדרכים המקובלות והמועילות ביותר בהדברה ירוקה היא הדברה על ידי חומר המופק מפרח החרצית. הדברה באמצעות חומר זה למעשה מרחיקה את המזיקים מביתכם ואינה משמידה אותם. הריח המופק חזק ואינו אהוב על ידי מזיקים, ולכן כאשר מרססים את הבית או המשרד בחומר זה, החרקים עוזבים את המקום במהרה ולא חוזרים להתקרב. לצד הפקת חומר המשמש להדברה מפרח החרצית, כיום נעשה שימוש גם בחומר סינטטי המחקה את החומר המופק מפרח החרצית ועושה עבודה לא פחות טובה בהרחקת חרקים ומזיקים אחרים. חשוב לציין כי גם חומר זה אינו מהווה שום סכנה לאדם, ונכלל גם הוא במסגרת ההדברה הירוקה.

כדי לבצע הדברה ירוקה טובה ומועילה נדרש ידע נרחב ומקיף בתחום. על מנת לדעת באיזה סוג הדברה לעשות שימוש ובאיזה אופן, נדרשת מקצועיות השמורה לנו בסיירת הדברה, כדי לעשות עבודה יעילה שתספק תוצאות ותשמור על החרקים רחוק מביתכם. בסיירת הדברה עובדים טובי המומחים המכירים היטב את תחום ההדברה, ואת כלל סוגי המזיקים והחרקים, ויודעים כיצד להתמודד איתם היטב.

גם אם חששתם מסכנה בריאותית, מהיום כבר לא צריך לחשוש עוד. הדבקה ירוקה היא הפתרון האולטימטיבי עבורכם שרוצים בית נקי מחרקים בדרך טבעית וללא שימוש בחומרים כימיים.

דילוג לתוכן