מספר רישיון הדברה 2158 / 2052, באישור המשרד להגנת הסביבה.

סיירת הדברה 24/7 - מחיר מעולה, זמינות מידית!
חייגו עכשיו: 052-303-1600

הדברת טרמיטים – מזל שטרמיטים לא פגשו את פינוקיו

הטרמיטים הם אחד מזני החרקים הקשים יותר להדברה ובהתאמה הם גם עושים נזק רב לאדם ולרכושו. הטרמיטים ניזונים מעץ. פינוקיו בוודאי לא היה שורד מפגש מול להקת טרמיטים. הטרמיטים למעשה הורסים ומחריבים רהיטים, פריטים ובתים העשויים מעץ.

הטרמיטים הינם חרקים קטנים בעלי כנפיים שקופות, צבעם הוא חיוור והם יוצאים בעיקר בלילות. לכן יהיה קשה לראות את קיומם והימצאותם. הדרך שבה מגלים אותם היא בדרך כלל על ידי גילוי הנזק  שהם עוללו לבית.

הטרמיטים גרים בלהקות עצומות וגדולות כשלכל אחד בלהקה יש תפקיד משלו. החשש העיקרי שלנו בהימצאות טרמיטים בבית היא העובדה כי הם ניזונים מעץ. הגוף שלהם מעכל תאית וזאת הסיבה שהם אוכלים דברים העשויים מעץ.

ישנם המוני זנים של טרמיטים. לשמחתנו הטרמיטים העוצמתיים ומזיקים ביותר אינם נמצאים בארץ אבל יחד עם זאת כן קיימים כ7 זני טרמיטים אצלנו בארץ שבהחלט יזיקו לבית. בנוסף, תופעת הטרמיטים התגברה במאה ה21 בארץ, כנראה בגלל ריבוי פינות ירוקות וגינות המביאות לשטח חומרים העשויים תאית ומזמינים טרמיטים. כך שיש לגלות יותר עירנות.

איך נזהה האם ביתנו נגוע בטרמיטים?

ראשית, חשוב להדגיש כי אם יש חשד כלשהו כי באזורכם נמצאו טרמיטים. כדוגמת שכנים שדיווחו על טרמיטים או אזור בניה מלא בעצים וכדומה. מהרו והקדימו את הנזק והזמינו הדברה לביתכם, לפני שיגיעו גם אליכם ויתחילו להזיק לבית.

במקרה ואתם מוצאים תלוליות של חול באזורים של רהיטים או משקופים או אפילו בפינות החדר. בנוסף אם אתם מזהים שמשקופים או רהיטים אינם עמידים ומתפוררים במגע חזק. זה הזמן להתקשר למדביר.

אל תתפתו להצעה של כל אחד המבטיח טיפול בטרמיטים. כיוון שמדובר בלהקות גדולות מאד ועקשניות המתגוררות גם מתחת לפני הקרקע הטיפול בטרמיטים דורש ידע מקצועי ומקיף בנוגע לטיפול בנגע, על מנת לוודא שהמכה לא תחזור על עצמה.

אנחנו בסיירת הדברה, מבטיחים טיפול מקצועי, יסודי ומעל הכל בטיחותי לטיפול יעיל בבעיית הטרמיטים. מוזמנים ליצור אתנו קשר להתייעצות או קבלת שירות ונשמח להגיע למגר את האיום על שלמות ביתכם.

× שלחו וואטסאפ
דילוג לתוכן