מספר רישיון הדברה 2158 / 2052, באישור המשרד להגנת הסביבה.

סיירת הדברה 24/7 - מחיר מעולה, זמינות מידית!
חייגו עכשיו: 052-303-1600

כל חרק, מעופף או זוחל, איננו אורח רצוי בבית

לא קיים בית שלא ביקר בו זן כלשהו של חרקים בתקופה זו או אחרת. משפחת החרקים היא משפחה נרחבת הכוללת סוגים שונים של חרקים. כאשר מה שמשותף לכולם היא העובדה שהם אינם רצויים בביתנו.

אף אחד לא נהנה מהסיטואציה שבה הוא הולך לתומו בלילה מהסלון למטבח, להביא עוד נשנוש קטן ואחרון והנה הוא נתקל בתיקן גדול המתרוצץ לו בין הרגליים קשה לאמוד מי ייבהל יותר בסיטואציה שכזאת האדם או התיקן.

סיטואציות שכאלו ואחרות יגרמו לאדם להרים טלפון אל חברת הדברה ולנסות לטפל בבעיה בכדי שהוא ובני משפחתו יוכלו ללכת לישון בשלווה מבלי לדאוג שיפגשו בתיקן או חרק כלשהו.

המלצה כללית היא להזמין הדברה לפני מעבר לכל דירה חדשה שאליה נכנסים. בכדי להבטיח שנה של שקט וניקיון. כהמשך להמלצה זו,

רצוי להדביר את הבית מפני חרקים אחת לשנה- שנתיים על מנת לוודא שהמצב הקיים נשמר ואין צורך לחשוש ממפגשים לא רצויים.

האם ההדברה מתבצעת נגד סוג ספציפי של חרק?

הדברת חרקים היא אכן הגדרה רחבה הכוללת בתוכה זנים שונים. כגון תיקנים, נמלים, פשפשים, פרעושים וכן הלאה.

לכל זן יש חומר שעובד ומשפיע עליו. על מנת להגיע לתוצאות אותם אתם רוצים בבית שלכם. התייעצו עם חברת ההדברה. הם יציעו לכם את סל המוצרים שלהם, ואתם תחליטו איזה חבילה אתם מעוניינים לקחת. כל אחד מכיר את הבית ויודע ממה הוא סובל בעיקר. בהתאם למיקום הגיאוגרפי, סוג הבית והאקלים. אם אתם אינכם בטוחים איזה סוג הדברה לעשות. בחברת ההדברה ישמחו לתת לכם מענה ויעוץ.

כהנחיה כללית ומניעה, רצוי להקפיד על הניקיון ולא להשאיר שאריות אוכל בחוץ ובנוסף רצוי לאטום סדקים וחרכים בבית.

ישנם סוגים של הדברת חרקים העובדים על טכנולוגיות וטכניקות שונות. אצלנו בסיירת הדברה תוכלו להיות בטוחים ורגועים כי חומרי ההדברה הינם מהזן הבטיחותי לסביבה ובעיקר בטיחותי לבני אדם. כי אצלנו הבריאות היא מעל הכל. צרו עמנו קשר ונגיע בהקדם על מנת לטפל בבעיית החרקים שבאה לפתחכם.

× שלחו וואטסאפ
דילוג לתוכן