מספר רישיון הדברה 2158 / 2052, באישור המשרד להגנת הסביבה.

סיירת הדברה 24/7 - מחיר מעולה, זמינות מידית!
חייגו עכשיו: 052-303-1600

הדברת מזיקי עץ – שמרו על העצים שלכם

העץ, בהיותו חומר גלם טבעי מושך אליו גם יצורים חיים הניזונים מחומר גלם זה. רהיטים העשויים מעץ הינם רהיטים איכותיים ויפים אך יש לשים לב ולוודא שהם שמורים ומוגנים מפני כל המזיקים העלולים לכלות אותם.

ישנם מספר סוגי מזיקים שמהווים סכנה לפריטי העץ שאצלנו בבית. הם מסווגים ל2 קבוצות בעלות אופי פעולה וטיפול אחרים.

הקבוצה השני כוללת מינים שונים של חיפושיות הניזונים מהעץ ומכרסמים אותו.

קבוצה זו מכילה בתוכה גם את נזקי החיפושית הבוגרת אשר כבר בצורתם הראשונית בעודם עוד תולעים הם מכלים את העמילן שבעץ והורסים אותו.

במקרים שבהם לא נזהה את המזיקים עד לשלב מאוחר נמצא פגיעה קשה ברהיט עד כדי כך שהוא יכול להיות חלול לגמרי בפנים.

הקבוצה הראשונה הינה הטרמיטים. זוהי קטגוריה בפני עצמה כאשר שיטת ההדברה שלהם מורכבת וכוללת החדרת חומרים מתחת לפני השטח על מנת להגיע אל הקינים שלהם.

יש דרך לזהות מזיקים אלו?

נסו לחפש חורים קטנים ברהיטים שלכם ולידם תלוליות קטנות של חול לבן. אם אתם רואים ממצאים כאלו, סביר להניח שקיים מכרסם זעיר בתוך הרהיט שלכם.

צרו קשר באופן מהיר עם חברת הדברה מוסמכת. הפעילות הנחוצה במצב כזה היא טיפול פרטני ברהיט, בטכניקה מיוחדת. ישנה אפשרות להביא את הרהיט למפעל המחטא אותו והורג את המזיקים. במצב שבו זה לא מתאפשר ניתן לעיתים לעשות זאת בבית הלקוח, רק כאשר הוא לא נמצא בבית למשך הזמן הדרוש. התקשרו אלינו לשמוע את הפרטים הנחוצים לתהליך מורכב זה.

הרהיט נדבק לעיתים כבר במפעל שממנו הגיע, לכן יש להיות ערניים ולשים לב על מנת למזער נזקים.

עבודת ההדברה של מזיקי העץ היא עבודה בעלת סיכון ואסור בתכלית האיסור בשום פנים ואופן לעשות אותה אם אין את הרישיון המתאים לכך. מדובר בפעולה לא פשוטה הלוקחת זמן וטכניקות מיוחדות. שימו לב כי אתם פונים לבעלי מקצוע מתאימים.

כאן בסיירת הדברה תוכלו להתייעץ עם מיטב המומחים בעניינים אלו. נוכל להסביר לכם מהו היקף הפעילות הנדרש ונטפל בכל בעיה ביעילות, ובטיחות מרבית.

× שלחו וואטסאפ
דילוג לתוכן