מספר רישיון הדברה 2158 / 2052, באישור המשרד להגנת הסביבה.

סיירת הדברה 24/7 - מחיר מעולה, זמינות מידית!
חייגו עכשיו: 052-303-1600

הדברת קרדיות – המומחיות של סיירת הדברה!

קרדית האבק היא בלע חיים קטנטן הדומה לכינה. הקרדית חיה במקומות חמים ולחים, והיא ניזונה מתאי עור מתים ומחומרים אורגניים דומים. לכן, היא נוטה לחיות בתוך בגדים, שטיחים, מצעים וכדומה, וכן במקומות אחרים שבהם מצטבר אבק – שבתוכו, לרוב, הצטברות של תאי עור מתים. הקרדית היא יצור קטנטן, ובכל שאיפה של בני האדם היא עלולה להישאב אל האף, הפה, העיניים ועוד. כ-20% מן האוכלוסייה סובלת מאלרגיות לצואת הקרדית או לחלבונים שעל קרדיות מתות. אנשים אלו סובלים מנזלת, עיטושים, גירוד ונפיחות בעיניים, ועוד. לכן, מומלץ מאד להפחית ככל האפשר את הימצאותה של הקרדית בבית, ובמידת האפשר – להדביר אותה. חברת סיירת הדברה מבצעת הדברת קרדיות בצורה מקצועית במיוחד, ומסייעת לכם להיפטר מן המטרד.

הדברת קרדיות

על מנת למנוע מקרדית האבק להצטבר בבית, מומלץ לבצע מספר פעולות עצמאיות, כמו למשל להאיר את הבית באור שמש עד כמה שאפשר, לאוורר את הבית על מנת להוריד את רמת הלחות, לנקות היטב את הבית באמצעות שואב אבק חזק ועוצמתי, לנקות את הבית לעיתים קרובות, ועוד. אך עבור אלרגיים רבים, פעולות אלה אינן מספיקות. במצבים אלה, יש לבצע הדברת קרדיות מקצועית. חובה לבצע הדברת קרדיות על ידי מדביר מוסמך, משום שחומרי ההדברה המתאימים לקרדית האבק הם מסוכנים מאד, עלולים לגרום להרעלה בשימוש לא תקין, או בשימוש בחומר שאינו מאושר. חשוב לדעת שגם הדברת קרדית אינה מעלימה את הקרדית לחלוטין. חשוב לנקות היטב את הבגדים שבבית, ולשלב את ההדברה עם טיפול רפואי או הומיאופתי, להקלה על תסמיני האלרגיה.

סיירת הדברה

חברת סיירת הדברה מבצעת הדברת קרדיות במקביל למגוון סוגי הדברה אחרים. עם השירות של סיירת הדברה, אתם יכולים להיות רגועים ולדעת שהפחתתם את כמויות הקרדית בבית למינימום. השירות של סיירת הדברה ניתן על ידי מדבירים מוסמכים, ומאפשר לכם ליהנות מהדברה בטוחה ורגועה, באיכות הגבוהה ביותר ועם הצלחה מלאה.

סובלים מאלרגיות מרובות? רגישים לקרדית האבק? בואו לבצע הדברת קרדיות מקצועית, רק עם סיירת הדברה!

× שלחו וואטסאפ
דילוג לתוכן