מספר רישיון הדברה 2158 / 2052, באישור המשרד להגנת הסביבה.

סיירת הדברה 24/7 - מחיר מעולה, זמינות מידית!
חייגו עכשיו: 052-303-1600

ריסוס נגד ברחשים בבית ובחצר

הם קטנים, מעופפים ומציקים, וממלאים את ביתנו בעננה שחורה שאינה נעלמת. עושים סוף למתקפת הברחשים ומוצאים פיתרון יעיל ושימושי שירחיק את הברחשים באופן סופי.

ברחשים הם יצורים מעופפים קטנים ומזערים, שניתן לפגוש במגוון מקומות שונים, ברחוב, בגינה, בחצר הבית, ולצערנו גם בתוך הבית עצמו. בדומה ליתושים ולזבובים, הברחשים לעיתים מקיפים אותנו מכל עבר, ומעכירים את חיינו בנוכחותם. הם מתיישבים עלינו, מתעופפים מול עינינו, ואף נכנסים לתוך האוכל שאנחנו אוכלים או מכינים. נוכחותם באוכל אינה מראה סימפטי כלל וכלל, ומי שנרתע מחרקים באוכל שלו ימצא את הסיטואציה מגעילה במיוחד. למעלה מכך, במידה ואתם שומרים כשרות, אתם בוודאי יודעים כי ברחשים, כמו גם שאר החרקים המעופפים, אינם כשרים למאכל, ומשכך יש להישמר מפני אכילתם ומפני כניסתם לאוכל שלנו.

בכדי להתמודד באופן טוטאלי עם תופעת הברחשים ולסלקם באופן סופי מחיינו, יש לבצע ריסוס ברחבי הבית, ואף ניתן לרסס את החצר, המרפסת ומרחבים נוספים מחוץ לבית, כדי לוודא שהברחשים לא יגיעו לשום מקום שאנו נמצאים בו. חשוב מאוד לרסס כל חדר ופינה בבית, ולא לבצע סינון סלקטיבי. הריסוס נעשה באמצעות חומרים מיוחדים המונעים מהברחשים להגיע לאותו אזור שרוסס. מרססים את החומרים ברחבי הבית, ובעיקר בפינות פוטנציאליות דרכן עלולים להיכנס הברחשים, והתוצאה היא בית נקי מברחשים.

מאחר ומדובר בחומרים כימיים חזקים במיוחד אשר נועדו לקטול את הברחשים באופן סופי ולמנע את הגעתם, רצוי להימנע מקרבה לחומרים הללו במשך זמן מה, ולכן מומלץ שלא לישון בבית פרק זמן מסוים הנע בין מס' שעות ליום-יומיים. זאת, כדי לקחת מקדם בטיחות, ולהבטיח שללא נזק בעצמנו לחומרים אשר נועדו לברחשים. בזמן זה, באפשרותכם לשהות בדירה אחרת של קרובים או חברים, או לחילופין לבצע ריסוס מוקדם בבוקר כאשר אתם בעבודה והילדים בבית הספר ובגנים, כך שעד שתשובו חזרה הביתה יעברו לפחות מספר שעות.

אל תתנו לברחשים לנצח. יש לכם דרך להתמודד איתם, אתם כבר לא צריכים לסבול. ריסוס נגד ברחשים יפתור לכם את הבעיות וייתן לכם קצת שקט נפשי.

× שלחו וואטסאפ
דילוג לתוכן