מספר רישיון הדברה 2158 / 2052, באישור המשרד להגנת הסביבה.

סיירת הדברה 24/7 - מחיר מעולה, זמינות מידית!
חייגו עכשיו: 052-303-1600

פשפש המיטה טיפול

סובלים מביקורו של פשפש המיטה מדי לילה? מפחדשים להיכנס למיטתכם מחשש למתקפת חרקים? הגיע הזמן להפסיק לפחד ולהתמודד עם פשפש המיטה אחת ולתמיד. ביצוע הדברה כנגד פשפש המיטה תרחיק אותו מביתכם, וחשוב מכך ממיטתכם, ותשמור עליהם נקיים מחרקים.

פשפש המיטה הוא חרק זעיר ביותר, אשר בדומה לנמלים מגיח בכמויות גדולות ומבצע מתקפה מרובת חרקים. פשפש המיטה, כשמו כן הוא, נצמד בדרך כלל למיטות ומזרנים. הוא מתמקם בבסיס המיטה, על גבי המזרן, ואף בתוך המזרן עצמו. בשל גודלו הזעיר, פשפש המיטה יכול להיכנס אף אל תוך הבקיעים הקטנים שבמזרן וכך להגיע אל תוך המזרן עצמו.

תחשבו על גודל הסלידה לגלות שאתם ישנים על גבי נחיל חרקים זעירים שמיקמו את עצמו ממש תחתם, בתוך המזרן שלכם ועל גבי המיטה כולה. הסלידה מהרעיון שהחרקים

הללו עלולים לטפס עלינו במהלכם הלילה, ופשוט עצם העובדה שהם מהלכים תחתנו כל כך קרוב אלינו, מעוררת חשש גדול.

אמנם הפשפש אינו מעביר מחלות לבני אדם אך הוא מהווה מטרד גדול ויצור מבחיל שלא היינו רוצים שיתקרב אלינו כלל וכלל, במיוחד לא בכמויות גדולות. מעבר לכך, פשפש המיטה ניזון מדם, ועל כן כאשר עולה על גופו של אדם מוצץ את דמו ובמשך מספר שניות ומשאיר סימן של מעין עקיצה מגרדת ולא נעימה.

ניתן להתמודד עם פשפש המיטה באמצעות הדברה יעילה, שתרחיק אותו ממיטתכם אחת ולתמיד. ההדברה מתבצעת במקום שבו פשפש המיטה נוהג להתנחל, כלומר לא רק מסביב למיטתכם ובמזרן עליו אתם ישנים, אלא גם ברחבי החדר, שם נוהג פשפש המיטה להסתתר במהלך היום, בחורים ובגומחות שהוא מוצא ברחבי החדר. את פשפש המיטה תוכלו למצוא גם בתוך ארגזי אחסון, מגירות ושלל אפשרויות בהן יכול להתחבא ולצאת החוצה עם רדת הלילה, כיוון שזהו הזמן שבו הוא פעיל.

נשמח לספק מידע נוסף ולענות על כל שאלה, בעיה וצורך. במידה ותקף אתכם פשפש המיטה, התקשרו אלינו, ספרו לנו על כך ואנו נגיע עם הציוד הנדרש ונבצע הדברה יעילה ומקיפה שתתמודד עם פשפש המיטה אחת ולתמיד.

× שלחו וואטסאפ
דילוג לתוכן