מספר רישיון הדברה 2158 / 2052, באישור המשרד להגנת הסביבה.

סיירת הדברה 24/7 - מחיר מעולה, זמינות מידית!
חייגו עכשיו: 052-303-1600

הדברת צרעות – שום דבר טוב לא יוצא מקן צרעות בבית

הצרעות, חרקים מעופפים ממשפחת הדבוראים. הצרעה למעשה מזכירה דבורה. היא רק הרבה יותר גדולה והרבה יותר מסוכנת. לצרעה יש ארס רב יותר ומסוגלת לעקוץ פעמים רבות יותר. קן צרעות בבית מהווה סכנה ויש לקרוא למומחה שיטפל בו.

בארץ ישראל ישנם 3 מינים של צרעות. למעשה ישנם 2 מינים שמועילים לשטח חקלאי מכיוון שהם ניזונים מחרקים שונים ובכך הם שומרים על תנובת ואספקת החקלאי בשדות מפני חרקים שונים היכולים להזיק. הזן השלישי הוא דווקא מזיק גם לאדם הממוצע ואפילו לחקלאי כעד כדי כך שהצרעה עצמה יכולים להזיק ולהרוס את יבולי החקלאי.

כך או כך ההמלצה היא להיפטר מקן צרעות שאותו אנחנו מוצאים בבית. כיוון שכל זני הצרעות מסוכנים לאדם הממוצע. אמנם הצרעות באופן טבעי אינן עוינות את בני האדם, אך אם נתקלת בה בטעות או שהבהלת את הצרעה היא לא תהסס להוציא את העוקץ ולעקוץ אותך ולא בהכרח רק פעם אחת. התוצאה עלולה להיות כואבת מאד ואפילו מסוכנת.

יש לשים לב כי ישנם אנשים האלרגיים לעקיצת הצרעה. אנשים אלו בוודאי חייבים להיפטר ממקור הנזק ובאם נעקצו שימו לב לשינויים גופניים ופנו לקבלת עזרה מקצועית.

הצרעות גרות בתוך קן מרשים שאותו בונה מלכת הצרעות. הם מחפשים כוכים ומקומות מסתור על מנת למקם ולבנות את הקן שלהם. לכן יש להיזהר ולהיות ערניים יותר למקומות כגון: עליות גג, מסתורי כביסה, חריצים במבנה, צינורות ישנים ליד הבית וכן הלאה.

חשוב מאד לדעת שמסוכן לנסות להדביר קן צרעות לבד ללא עזרת מומחים. אם ניסיתם ולא עשיתם עבודה טובה. הרי שלא השמדתם את הקן אלא רק עצבנתם את הצרעות שיגיבו במתקפה רצינית על כל מי שנמצא בסביבה ויעקצו אותו בלי להסס פעמים רבות בצורה שעלולה להיות מסוכנת.

אנחנו בסיירת הדברה, מבטיחים טיפול מקצועי, יסודי ומעל הכל בטיחותי לטיפול יעיל בבעיית הצרעות. נעזור לכם למצוא את מקור הצרעות במידה והוא לא אותר עדיין. מוזמנים ליצור אתנו קשר להתייעצות או קבלת שירות ונשמח להגיע ולטפל בסכנה.

× שלחו וואטסאפ
דילוג לתוכן