שירותי הדברה נוספים

לוכד חולדות

לוכד חולדות – מוצאים רק בסיירת הדברות!

למצוא עכבר בבית, זוהי חוויה מפוקפקת מאד. ולמצוא חולדה? גרוע בהרבה! חולדות שייכו גם הן למשפחת המכרסמים, אלא שהן גדולות מאד, וגורמות לנזקים חמורים, הן בגוף והן ברכוש. אם יש לכם חולדה בבית או במשרד, אתם צריכים להיפטר ממנה בהקדם האפשרי. חברת סיירת הדברות מסייעת לכם להיפטר מהחולדה במהירות, בזכות אנשי מקצוע מוסמכים אשר לוכדים את החולדות ומסלקים אותן מהאזור.
לוכד חולדות
חולדות הן מכרסמים גדולים, והן גרות בדרך כלל בשטחים פתוחים, כמו אתרי בניה וכדומה. למרות זאת, פעמים רבות החולדות נכנסות גם לדירות ולמשרדים. החולדות יוצרות נזקים רבים: הן מכרסמות רהיטים ומאכלים, ועלולות לנשוך גם בני אדם – בעיקר ילדים.

אם החולדות מסתובבות באזורים שיש בהם ילדים או לחילופין מזון, הן גם עלולות להוביל למחלות ולחיידקים שונים. לכן, חשוב מאד להיפטר מן החולדות. לוכד חולדות משתמש במלכודות המיוחדות לחולדות, מפתה את החולדות לצאת ממקום מחבואן ולוכד אותן ביעילות ובמקצועיות. במרבית המקרים, לוכד חולדות אינו הורג את החולדה, אלא משחרר אותה בשטח פתוח המרוחק מאזורים מיושבים, על מנת שהחולדה לא תחזור שוב אל הבית ותגרום לנזקים נוספים. לרוב לא תימצא יותר מחולדה אחת בבית. במקרים חריגים שבהם ישנן כמה חולדות באזור, מומלץ להיעזר גם ברעל מתאים, על מנת להרחיק את החולדות לחלוטין.
סיירת הדברות
חברת סיירת הדברות היא חברה מקצועית, אשר עוסקת בתחום ההדברה זה שנים רבות. חברת סיירת הדברה מעסיקה מדבירים מוסמכים ובעלי ניסוין רב בכל סוגי ההדברה, והיא מאפשרת לכם להיפטר במהירות וביעילות מכל סוג של מזיק שקיים אצלכם בבית. השירות של חברת סיירת הדברות ניתן בשעות פעילות נרחבות, ובמחירים משתלמים, על מנת שתוכלו ליהנות מבית נקי ונטול מזיקים. חברת סיירת הדברות מעסיקה לוכד חולדות, לוכד נחשים ואנשי מקצוע נוספים, אשר מסייעם לכם להיפטר מכל סוג של בעל חיים אשר פולש אל ביתכם כאורח לא רצוי.
מחפשים לוכד חולדות מיומן ומקצועי? פנו עוד היום לחברת סיירת הדברות, ותקבלו שירות מקצועי שיסלק את החולדה מהבית שלכם בקלות ובמהירות!
דילוג לתוכן