מספר רישיון הדברה 2158 / 2052, באישור המשרד להגנת הסביבה.

סיירת הדברה 24/7 - מחיר מעולה, זמינות מידית!
חייגו עכשיו: 052-303-1600

זבוב, זבוב, מה אתה יכול?

אנחנו רגילים לחשוב על הזבוב כעל מטרד מציק שצריך להעיף מעלינו ולשמור על הרשת של החלון סגורה על מנת שלא יכנס הזבוב לבית ויציק לנו.

אך למעשה, חשוב להבין שמלבד המטרד שמהווה הזבוב הוא מהווה גם סכנה בריאותית ותברואתית.

אין אדם שלא נתקל בזבובים מידי פעם בביתו או במרחב המחיה שבו הוא נמצא. הזבובים אכן נמצאים בכל אזורי הארץ ומתרבים בצורה מהירה ביותר.

כפי שכבר ציינו מלבד התכונה המטרידה ומציקה שיש לזבובים, הזבובים גם מעבירים מחלות וזיהומים ומהווים מקור למפגעים תברואתיים. כיוון שהזבוב נמצא במקומות לחים ואפלים, כגוך פחי אשפה, תעלות ביוב וכן הלאה. הוא נושא איתו ממקום למקום את כל החיידקים שמצאים עליו מזמן שהותו בכל המקומות האלו.

כמו כן, הזבוב מחפש מקומות בטוחים, אפלים ולחים להטיל בו את ביציו על מנת להתרבות. לכן יש להיזהר שלא הטיל את הביצים על המאכלים שלנו או כל דבר שאנחנו עתידים להכניס לפה ולבוא במגע ישיר איתו.

זה רק זבוב, לטפל בו לבד או לקרוא לעזרה מקצועית?

תלוי מאד באיזה מצב ומקום אתם נמצאים.

אם אתם בבית פרטי עם מטרד קל של זבובים, קיימים כיום בשוק מגוון מכשירים שניתן לנסות ולהרחיק אותם מעליכם. אתם יכולים לנסות קודם את סוגי ההרחקות השונות ולקוות שבשילוב המוצר יחד עם שמירה על היגיינה נכונה, ימצא הפתרון.

אם הגעתם למצב שבו זבובים הטילו את ביציהם במוקדים שונים בבית ואתם מוצאים רימות של זבובים מומלץ לפנות להדברה.

טיפול בזבובים הוא קל יותר בשטח ובית פרטי. במקומות ציבוריים או מוסדות גדולים קשה יותר למגר בקלות את הסכנות התברואתיות שמביאים איתם הזבובים. הן בגלל השטח הנרחב האפשרי להם להימצא והן בגלל מקומות פוטנציאליים רבים יותר להתרבות כגון, יותר אזורי ביוב ויותר פחי זבל. כאשר מדובר במקום כזה ללא כל ספק ההמלצה הבריאה ביותר היא להזמין איש מקצוע שיטפל בבעיית הזבובים.

צרו אתנו קשר, אנחנו כאן בסיירת הדברה, מומחים במציאת הפתרון הבריא ביותר והיעיל ביותר לטיפול בבעיית הזבובים.

× שלחו וואטסאפ
דילוג לתוכן