שירותי הדברה נוספים

הדברה בחולון

גם חובבי בעלי החיים המושבעים לא ממש מתלהבים כאשר נמלים משוטטים להם על השיש או מקקים מתרוצצים ברחבי הבית. הם רוצים לראות את אותם המפגעים הרחק מהטריטוריה הפרטית שלהם. הדברה בחולון על ידי סיירת הדברה – זה פתרון המושלם עבור תושבי חולון.

אנשים רבים מגדלים בבתיהם חיות מחמד, אך נראה כי אף אחד מהם לא ממש רוצה לגדל בביתו מקקים ונמלים או שאר רמשים. אז מה בכל זאת אפשר לעשות כאשר אלו מתנחלים להם בתוך הבית ולא מראים סימני נסיגה? מזמינים את סיירת ההדברה ונפרדים לשלום מכל האורחים הבלתי קרואים שהתנחלו להם אצלנו בבית.

הדברה בחולון – איך בוחרים את חברת ההדברה?

היו כמה וכמה מקרים בשנים האחרונות אשר בהם מדבירים שלא היו מוסמכים לבצע את מלאכת ההדברה הציעו את שירותיהם לציבור והתוצאות לא היו כל כך מוצלחות במקרה הטוב ובמקרים הגרועים אירעו אף אסונות של ממש כאשר ילדים צעירים קיפחו את חייהם בעקבות החשיפה לחומרי ההדברה. מסיבה זו חשוב לדעת איך וכיצד לבחור את חברת ההדברה ומה לבדוק בטרם בוחרים את החברה המתאימה.

הדברה s-hadbara המדבירים המוזמנים לעבוד מתמידים עם הרבה רצון להדביר את המזיקים ומומחים לשימוש במצלמה מיוחדת המוחדרת למקומות לא נגישים על מנת לחפש מזיקים תוך כדי הרחקת בעלי חיים

אז מה חשוב לבדוק?

  • רישיון והסמכה – חשוב לוודא כי חברת ההדברה פועלת עם כל הרישיונות הדרושים ויש לה את הרישיון ואת ההסמכה הדרושים לביצוע הדברות מכל הסוגים. ההסמכה אמורה להינתן מטעם המשרד לאיכות הסביבה כמו גם מטעם משרד הבריאות.
  • חברה המבטיחה אחריות – חשוב מאוד לוודא כי מדובר בחברה מבטיחה אחריות על העבודה והיא ממשיכה ללוות את הלקוחות שלה גם לאחר שקבלה את שכרה על ביצוע המלאכה.
  • חברה שגובה מחירים סבירים – חשוב לבדוק ולהשוות מחירים בין חברות הדברה השונות ולוודא כי החברה אותה בחרתם אינה גובה מחירים מופרזים.

סיירת הדברה זוהי החברה אשר אליה תוכלו לפנות ולהיות רגועים כי בחרתם את הבחירה הכי נכונה והכי חכמה. כי בסיירת הדברה ידעו להמליץ לכם על ההדברה המתאימה לבית שלכם ולבעלי החיים אשר אותם אתם רוצים להרחיק.

פנו אל סיירת הדברה ותוכלו לישון בשקט. אף אורח בלתי קרוא לא יעז לפלוש אליכם הביתה!

דילוג לתוכן