מספר רישיון הדברה 2158 / 2052, באישור המשרד להגנת הסביבה.

סיירת הדברה 24/7 - מחיר מעולה, זמינות מידית!
חייגו עכשיו: 052-303-1600

הדברה אקולוגית – עושים עם סיירת הדברה!

הדברה אקולוגית מוכרת גם בשם "הדברה אורגנית". הדברה אקולוגית היא, למעשה, הדברה ידידותית לסביבה. אנשים רבים מעדיפים להשתמש בהדברה אקולוגית, אשר מסייעת להם להיפטר מן המזיקים שבבית או במשרד, מבלי לפגוע באיכות הסביבה. חברת סיירת הדברה מציעה לכם שירותי הדברה אקולוגית ברמה גבוהה, לתוצאות מושלמות.

הדברה אקולוגית

הדברה סטנדרטית שבה עושים שימוש במרבית הבתים, היא הדברה כימית. אך החומרים הכימיים ידועים כפוגעים באיכות הסביבה – בשכבת האוזון, באוויר שסביב ואף בבעלי חיים אחרים אשר אינם מזיקים. בנוסף, הדברה כימית כרוכה בשימוש בחומרים שעלולים להיות מסוכנים אף לבני אדם, ולכן היא דורשת הקפדה על כללים רבים, אוורור יסודי וכדומה. הדברה אקולוגית, לעומת זאת, אינה מסוכנת כלל, ואינה

פוגעת באיכות הסביבה. בניגוד לחששות של רבים, הדברה אקולוגית יעילה בדיוק כמו הדברה כימית, ולעיתים אף יותר, משום שהמזיקים אינם יכולים לפתח עמידות לחומרי ההדברה האקולוגיים. השימוש בהדברה אקולוגית מתאים לכל מקום שבו ישנם מזיקים – בתים פרטיים, חנויות, משרדים קטנים וגדולים, מבני ציבור, גינות ציבוריות ואפילו פתחי ביוב ומקומות דומים נוספים. הדברה אקולוגית מתאימה גם לשימוש בשטחים חקלאיים, והיא אינה פוגעת בפירות או בירקות המגודלים בשטחים אלה, מכיוון שכאמור, מדובר בחומרים טבעיים ולא בחומרים כימיים.

סיירת הדברה

חברת סיירת הדברה היא חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בכל סוגי ההדברה. כבר יותר מ-20 שנה שהלקוחות של סיירת הדברה נהנים משירותי הדברה מקצועיים לכל סוגי המזיקים, תוך התאמה מושלמת של סוג ההדברה לסוג המזיקים שנמצאים בבית, במשרד או בכל מקום אחר. העובדים של חברת סיירת הדברה כולם מדבירים מקצועיים ובעלי תעודת הסמכה, מה שמאפשר לכם לסמוך על המקצועיות שלהם בראש שקט, וגם לדעת שאתם מקבלים שירות בטיחותי במיוחד, עם חומרי הדברה בטיחותיים לכל דבר. חברת סיירת הדברה מתמחה גם בהדברה אקולוגית לסוגיה, כך שאתם יכולים לבחור גם בהדברה ירוקה, וליהנות משירות מקצועי.

רוצים לבצע הדברה אקולוגית במקום פרטי או ציבורי? הזמינו עוד היום את השירותים המתקדמים של סיירת הדברה!

× שלחו וואטסאפ
דילוג לתוכן