14 יול 2019

דירוג מדבירים תל אביב

הרבה פעמים כאשר אנשים מחפשים אחר מדביר עבור עבודת ההדברה החשובה שלהם, הם נכנסים אל מנת לבחון את הבולטים מבין כל אלה דרך אתר מדרג. מדרג מדבירים תל אביב מצמצם את הרשימה של המדבירים באזור שבו רוצים ליצור קשר עם מדביר, ואחרי שרואים כמה המלצות ומבינים את המחירים, עוברים אל ההתקשרות ואל קבלת כל הפרטים הנוספים.

זו דרך אחת נוספת שמייעלת את האיתור של מדבירים, עם כמות נאה של מדבירים שנמצאים אך ורק באזור של תל אביב. לא צריכים לבזבז יותר מידי זמן אחר חיפוש של מדבירים מבין עשרות של חברות הדברה רשומות בתל אביב, בייחוד כאשר העבודה של ההדברה היא משהו דחוף שלו זקוקים.

02 יול 2019

ראשון לציון ריסוס

גם עבור האזור של ראשון לציון הנרחב יש דרישה מאוד גבוהה עבור פעולות של הדברה וריסוס, כאשר יש הדברה אשר נעשית על ידי העיריה עצמה באזורים ששייכים למרחב המוניציפלי, ויש אזורים פרטיים שעבורם כבר אחראים הבעלים הרשמיים עבור ביצוע של הדברה כראות עיניהם מפני מזיקים.

באזור ראשון לציון ריסוס הולך ונעשה יותר תדיר בחודשים שלקראת הקיץ, כאשר כל בעלי הדירות והוועדים בבנייני מגורים מחפשים אחר חברות הדברה מקצועיות שאיתן ההתקרבות אל עבר החודשים לשל הקיץ תהיה נטולה ככל שרק ניתן מחרקים על סוגיהם השונים.

למרבה המזל יש לא מעט מדבירים איכותיים וחומרי ריסוס והדברה חדשניים שהופכים את הסביבה למקום יותר נעים ונטול מזיקים.

02 יול 2019

קוטלי פרעושים

לכל מי שיש חיית מחמד בבית כבר יש גם היכרות קרובה ומאוד לא נעימה ע פרעושים, שהם חובבי חיות מחמד מאוד טורדניים וידועים. זו הסיבה ששוק חומרי ההדברה עבור פרעושים מביא המוני סוגים של חומרים, כאלה שנמצאים בצורה של רצועה על צוואר החיה וכאלה שמגיעים בצורה של ספריי שאותו מרססים באזורים שבהם החיה נמצאת ובאזורים שבהם פרעושים אוהבים להימצא.

קוטלי פרעושים יעילים יביאו אל קטילה במאת האחוזים, אבל זה חשוב לצבע הדברה כוללת שבעזרתה מוודאים כי אין כל זכר לפרעוש על כל שלבי החיים שהוא מציג. לא ביצים וגם לא זחלים שמסתתרים במקומות לחים כמו באדמה. עם הדברה איכותית הבית יהיה נקי, וכולם מרוצים.

02 יול 2019

פשפשים

יש אנשים אשר נוטים לבלב בין פרעוש לבין פשפש, כאשר האחד בכלל פעיל ביום והשני פעיל רק בלילה, האחד יכול לעופף למרחקים וגבהים מרשמיים ביחס לגודל שלו- והשני נטול כנפיים וממש לא מתנהל ככה. בכל הנוגע אל פשפש, זה חשוב מאוד להבין כי למרות הגודל, הוא בעל יכולות מאוד מרשימות להציק, עם התרבות מאוד מהירה ויכולת התחבאות שגורמת לו להיות בלתי נראה ועמיד.

כדי להדביר פשפשים בצורה יעילה חייבים לעבוד לפי מה שכבר יודעים לגבי הפשפשים, וראשית להבין באיזה סוג של פשפש מדובר, כי בנוסף להכל יש גם הרבה מאוד סוגים שפשפשים…מדביר מקצועי יביא את כל הציוד הנדרש, וכדאי לשלם כל מחיר כדי להיפטר מפשפשים.

02 יול 2019

פשפש המיטה סנו

אחת מן הבעיות היותר גדולות עם פשפש המיטה היא העובדה שהוא מפתח עמידות מאוד גבוהה אל חומרי הריסוס שאיתם את הטפיל הטורדני הזה מדבירים. למרבה המזל גם הטכנולוגיה והמוח האנושי לא נשארים מאוחר, ומפתחים פעם אחר פעם כל מיני סוגים של דרכים חכמות על מנת להדביר את אלה אחת ולתמיד.

עבור פשפש המיטה סנו על שלל מוצריו עדיין לא מספק את הפתרון המלא, וזה חשוב להבין היכן הפשפש מסתתר ושם לבצע השמדה על ידי הרתחה של הטקסטיל, שימוש בחום לצד שימוש בריסוס שידוע בתור אפקטיבי. שילוב נכון ואפקטיבי של שיטות ההשמדה לצד שמירה על הבית נקי יביאו אל פתרון יעיל.

02 יול 2019

פשפש המיטה הדברה

איך מדבירים את המיטה מפני פשפשים? פשפש אשר נמצא על המיטה הוא נקרא גם בשם פשפש המיטה, וזאת בשל ההעדפה שלו לצוץ ולמצוץ את הדם של בני האדם בשעה שהם ישנים להם בשקט במיטה וללא כל תזוזה. הם יכולים לעקוץ ככה אחד אחרי השני ללא מפרע, ורק בבוקר מגלים את גודל הצרה.

מכיוון שהפשפש מתרבה באזור המסתור שלו, זה חשוב להזמין עבור פשפש המיטה הדברה מקצועית, כזו שבה המדביר מאתר את מקום המסתור ומותיר את האזור עם ריסוס שמחסל את כל הקהילה של הפשפשים, ביצים זחלים ופשפש בוגר.

חשוב להישמע אל ההוראות של המדביר כדי לסלק את המטרד בהצלחה, כולל הרתחה של הטקסטיל.

02 יול 2019

פשפש המיטה

איך יודעים שיש פשפש על המיטה? מגלים סימנים קטנים של דם על גבי מצעי המיטה, וכן רואים סימנים של עקיצה על העור עצמו, אשר הופך להיות מגרד ואדמומי נורא. הפשפש שנמצא על המיטה הוא מאוד חכם וכמעט בלתי ניתן להבחנה, כאשר הוא יוצא מן המקום שבו הוא מסתתר ביחד עם כל יתר המשפחה רק בשעת החשיכה לשם פעולה.

הדם הוא מקור החיים והארוחה הכי אהובה עליו, ולכן זה חשוב לשמור על המיטה נקייה, ולבצע הדברה מקצועית כשאר חושדים כי יש פשפשים במיטה. איחור בביצוע של הדברה יביא אל התפשטות לכמות אדירה, ולכן חייבים להזמין מדביר שמגיע עם חומר ריסוס נכון ולא להסתפק ברכישה של מכשיר ריסוס ביתי בלבד.

02 יול 2019

פרעושים תופעות

למה אמורים לצפות כאשר רואים פרעושים בסביבה? חיית מחמד או אדם שאר מותקף על ידי פרעושים יכול להראות סימנים של גירוד עז, אפילו עד זוב דם, עם אדמומיות ונפיחות באזור שבו הפרעוש עקץ ומצץ את הדם. הפרעוש הוא טפיל שאף יכול לגרום לבני אדם לתופעה של אלרגיה קשה, וכאן זה חשוב מאוד לשים לב לתופעות הלוואי שלאחר העקיצה.

במידה והנפיחות והגרד אינם חולפים מעצם, או כאשר יש קשיי נשימה, זה חשוב לפנות לסיוע ע”י רופא בהקדם, ובד בבד לבצע פעולה יעילה של הדברה על מנת שהפרעושים לא ימשיכו לעקוץ ולהתרבות ללא כל אבחנה. את ההדברה חשוב לבצע גם עבור חיית המחמד, שקרוב לוודאי עליה יש פרעושים גם.

02 יול 2019

פרעושים הדברה

באופן כללי ההגעה של פרעושים אל הסביבה של הבית היא כתוצאה מחיה שהסתובבה באזור הזה ועליה יש את אותם הטפילים. לכן, טרם ההזמנה של מדביר זה חשוב להבין את הגורם להימצאות של פרעושים ברחבי הבית, ולבצע את ההדברה הראשונית על החיות שאתם מביאים.

פרעושים אוהבים לחיות על הפרווה של חיות, וזה יכול להיות תרנגולת או אפילו חתול מוכי פרעושים שממנו הם מגיעים, עבור פרעושים הדברה יעילה תנקה את החיות או תבוצע בצורה מבוקרת כדי להשמיד פרעושים באזורי המחיה של החיות ולאחר מכן תתקדם אל עבר המקומות שבהם נמצאים בני אדם ואליהם הפרעושים פולשים. התוצאה תהיה בית נקי מפרעושים עם הדברה ובקרה תקופתית.

02 יול 2019

פרעושים בבית

מן הרגע בו מבינים כי באזור בו נמצאים יש המוני פרעושים, צריכים לחפש אחר מדביר מקצועי שיוכל להדביר את כל אלה ולהחזיר את השהייה במקום ללא עקיצות וגירודים. זה לא נעים עבור החיות שנמצאות שם, וזה בהחלט לא נעים לבני האדם ששם שוהים.

פרעושים מעדיפים קודם כל חיות, אך נהנים גם מן הדם של בני האדם, וכל עוד יש פרעושים בבית ללא מפרע הם ימשיכו להתרבות בקצב מדאיג. רק ריסוס עם חומרים אשר מיועדים עבור השמדה של פרעושים יהיה יעיל במקרים הללו, כאשר זה חשוב להבין מה הגורם אשר הפיץ את הפרעושים מלכתחילה ולטפל בו ברא ובראשונה. לאחר מכן לעבור על פני האזור ולרסס מפני פרעושים גם שם.

call us
דילוג לתוכן