24 יונ 2019

חומר ריסוס נגד פרעושים

למה חשוב לעשות ריסוס מפני פרעושים באופן קבוע, בייחוד במקומות שבהם יש הרבה חיות ואזורי גידול נוחים עבור מזיק שכזה? כי העקיצה עצמה מגרדת ויכולה להוביל אל תגובה אלרגית קלה עד קשה, בנוסף ,העקיצה של הפרעוש היא כזו אשר יכולה בפוטנציאל להכיל בתוכה תולעי סרט שמועברים אל האדם, וכן סוגים שונים של מחלות זיהומיות שבאותה הצורה אל הנעקץ מועברות.

הזמנה של מדביר שמגיע עם חומר הדברה ספציפית עבור פרעושים יוצרת את הסביבה ששומרת על בני האדם והחיות מפני מזיקים מעין אלה, ואל חיים שבהם הבריאות נשמרת במצב שלא כולל כאלה בעיות. ריסוס פשוט שלא עולה הרבה כסף הוא המפתח לכל זאת.

24 יונ 2019

חומר הדברה פשפש המיטה

ללכת לישון היא פעולה מאוד נעימה וחשובה, אבל כאשר מגלים כי המיטה שעליה ישנים היא כזו אשר אותה חולקים עם לא אחר מאשר פשפש המיטה- השינה הופכת להיות מוטרדת ומאוד לא נעימה. איך בדיוק יכולים להשתלט על הפשפש הלא נעים שמעוקץ ומוצץ את הדם? מדביר מקצועי ידע להגיע עם חומר הדברה ייעודי עבור הפשפש של המיטה, ובכך להשמיד את כל האורחים הלא קרואים הללו שמסתתרים במיטה.

זה חשוב לבצע את ההדברה ברדיוס של שני מטרים מן המיטה, וכן להורי את כל המצעים שחייבים לעבור הרתחה כדי להשמיד כל זכר של פשפש, או של ביצה. אחרי כל אלה, יש לשמור על הניקיון ועל ההיגיינה למניעת חזרתם.

24 יונ 2019

חברת ריסוס רעננה

ריסוס היא פעולה הכרחית, בעיקר באזורים שבהם יש כמות גדולה של מזיקים שמפריעים את המנוחה בכל קיץ מחדש. יש אזורים שבהם באופן קבוע יש תנאי התפתחות שחרקים ומזיקים אוהבים, ושם הם נמצאים באופן קבע עם ההתרגלות של האנשים אשר נמצאים שם בסביבה.

גם בעיר כמו רעננה במקום לחפש אחר רשת של הגנה והצבה של חומרים דוחי חרקים, השיטה הכי יעילה של הרחקה והדברה היא על ידי ביצוע של ריסוס מידי תקופה, בעיקר באביב, כך שכל מזיק שמחכה לשעת הפעולה לא עבור שלב התפתחות ומת עוד בשלב של הזחל או של הביצה. הוצאה של הפעולה הזו הכי יעילה, למשך של תקופה לא קצרה.

24 יונ 2019

חברת ריסוס נגד ברחשים

עם הקיץ והלחות הגבוהה יש יותר ויותר ברחשים אשר שומרים את רגע ההופעה שלהם אל הרגעים האלה של הקיץ החם נורא. הדברה מפני המזיקים הללו שאר מגיעים בכל מיני תצורות ומציקים באותה המידה היא פעולה אשר מונעת את היכולת שלהם להתרבות ולגדול בסביבה אהובה, ובכך הכמות של אלה שצצים להם בכל קיץ מחדש נשמרת מאוזנת ככל שרק אפשר.

זה חשוב לפנות אל חברת ריסוס נגד ברחשים כדי ליצור את הסביבה הכי טובה, שכן הקיץ יכול להיות עונה מאוד נעימה גם אם לא נמצאים כל היום במזגן. אמצעי מניעה פשוט הוא על ידי שמירה של אזורים מפני מים עומדים ולחות מוגברת.

24 יונ 2019

חברות ריסוס אווירי

ריסוס אשר נעשה באמצעות של מטוסים הוא דבר שקיים כבר הרבה מאוד זמן, ופעיל בעיקר עבור שטחים חקלאיים ושטחים פתוחים נרחבים שבהם יש נטייה לצמח מזיקים שלא טובים לגידולים של האדם וגם לא לסביבה שבה האדם חי.

ריסוס מעין זה הוא הכרחי על מנת לשמר את האיזון האקולוגי של הסביבה הטבעית ככל שרק אפשר, כאשר ישנם סוגים של מזיקים אשר הולכים ומתפרסים על שטחי גדולים ככל שרק מתאפשר להם את זה לעשות. ביצוע של הדברה בצורה של ריסוס אווירי על ידי חברה מקצועית שומר על הבאלאנס בכל אזור ואזור. ריסוס כזה מחייב עבודה עם כימיקלים לא מסוכנים “רכים” אשר שומרים ככל האפשר על הסביבה.

24 יונ 2019

חברות לריסוס ג’וקים

לג’וקים יצא שם של חרק מאוד לא פופולארי, אבל בפועל הוא לא ממש מזיק אלא פשוט נמשך אל מקור של מזון מבלי לעשות רעש או להיות חרק שעושה נזק ישיר לבני האדם מלבד היותם כביכול “מגעילים”. מה כן הבעיה עם תיקנים? שהם לא מעידים על שמירה על היגיינה ותנאי תברואה קלוקלים, וכשאר מדובר באזורים שבהם חיים ואוכלים בני האדם, זה מחייב ביצוע של ניקיון והדברה במידה והם מופיעים.

הדברה איכותית תהיה יעילה למשך של תקופה ארוכה מפני ג’וקים, ולמרות כל התכונות של חומרי הריסוס, חייבים לחזור על ההדברה זאת באופן תדיר בשל הצמיחה המהירה של ג’וקים ויציאה אל החופשי במקום שבו הם מפיצים מיני מחלות שונות.

24 יונ 2019

זיקים ריסוס

ישנם אזורים שהם שטחים פתוחים שבהם גדלים להם חיות, צמחים וחרקים ללא כל מפרע, עד אשר אלה מתרבים ויוצרים הפרעה גדולה לאנשים שאר נמצאים ברדיוס שמאפשר השפעה והפרעה אל מהלך החיים. זו הסיבה שבגינה מועצה מקומית פועלת על מנת לבצע מידי אביב מקצה שלם של ריסוסים בכאלו שטחים, על מנת לבצע מניעה מוקדמת ככל האפשר של יצירת אזורי מחיה עבור מזיקים.

ההדברה נעשית על ידי ריסוס כדי לכסות בצורה יעילה את כל אותם השטחים הנרחבים, ולאחר מכן ניתן לראות כי אותם האזורים משמרים סביבה תקנית שבה כולם בצורה הרמונית חיים. אזורים כמו זיקים ושאר השטחים הסמוכים חייבים לעבור הדברה כזאת באופן סדיר.

24 יונ 2019

הדברת פשפש המיטה

פשפשים הם לא דבר שניתן למצוא אך ורק על גבי חיות המחמד, כי אם חרק ומזיק שיכול לגדל קהילה משגשגת למדי רק באזור של המיטה. למה דווקא שם? במידה והמקום הוא כזה שאינו עובר ניקיון תמידי, גדלים להם שם פשפשים שבלילה עוברים ממקום המנוחה שלהם אל עבר האדם שישן שם, וממנו דם הם מוצצים.

איך יודעים כי סובלים מפשפש המיטה? אם רואים סימני דם קטנים על גבי המצעים ועקיצות בבוקר על הגוף. צריכים לבצע במקרים מעין אלה הדברה ספציפי עבור פשפש המיטה, כשאר חייבים להוציא ולכבס בהרתחה את כל המצעים, וכן להדביר בכל החריצים הקטנים שבהם אלה מסתתרים עד למרחק של שני מטרים.

24 יונ 2019

הדברת פרעושים תל אביב

פרעושים הם כאלה שמאוד אוהבים את העונה של הקיץ, ומכיוון שבארץ יש הרבה מאוד חום והרבה מאוד לחות באזור של תל אביב, ערי המרכז הן המקום האידיאלי שבו פרעושים עוד ועוד מתרבים. איך מתמודדים עם חרק קטן מידות וחמקמק שיודע לחמוק מן הרדאר של בני האדם עד אשר מבינים שכבר יש בעיה גדולה?

רק חברת הדברה מקצועית בתל אביב שעושה את הריסוס והניקיון הנדרשים בכל המקומות שבהם אלו נצפים מוכיחה את עצמה בתור יעילה באחוזים גבוהים, ומדביר איכותי יעניק אחריות להדברה שהוא מבצע, כך שיכולים ללכת הפעם לישון ללא כל דאגה כי בבוקר קמים מלאים בעקיצות וסימנים של דם על המצעים.

24 יונ 2019

הדברת פרעושים פתח תקווה

פרעושים הן לא מטרד רק בשל העובדה שהם עוקצים ומוצצים את הדם של הפונדקאים, אלא בשל העובדה שהם בעלי יכולת של העברת מחלות ויראליות כמו גם העברה של טפילים ברגע בו הם חודרים אל מערכת הדם ואת הדם מוצצים.

זו סיבה מספיק טובה לחפש אחר הדברה של פרעושים ברגע בו גרים בפתח תקוה ורואים כי אלה החלו להיות נוכחים באזור המגורים. ככל שפעולת ההדברה תהיה יותר אפקטיבית ויותר מהירה, כך אלה לא יספיקו לעשות יותר מידי שלבים של התפתחות ולהביא יותר מידי צאצאים.

זה חשוב לבצע את הדברה גם על חיית המחמד, והיכן שהם מסתתרים ולא לתת צ’אנס לפרעושים חדשים.