מספר רישיון הדברה 2158 / 2052, באישור המשרד להגנת הסביבה.

סיירת הדברה 24/7 - מחיר מעולה, זמינות מידית!
חייגו עכשיו: 052-303-1600

הדברת דג הכסף – זה רק סיירת הדברה!

מואר, ועל אוורור של אזורים לחים בבית, תרחיק את דגי הכסף אשר אוהבים חושך ולחות. אם כל אלה אינם מספיקים, הזמינו הדברה מקצועית. הדברת דג הכסף נעשית גם באמצעות חומרים טבעיים, כמו למשל תמיסת בור, תמיסת מלחי אמוניה וחומרים דומים נוספים.

דג הכסף הוא סוג מזיק שנפוץ מאד בארץ, אך למעשה הוא אינו גורם לנזק של ממש – אלא בעיקר ללכלוך וחוסר נעימות. דג הכסף קבל את שמו בגלל הקשקשים הכסופים שמכסים את גופו. דג כסף יכול לחיות בין שנתיים לשמונה שנים, אך כאשר הוא מופיע בבית, הוא עתיד להימחץ בשלב מוקדם מאד. דג הכסף נמצא בעיקר במקומות חשוכים ולחים – חדרי אמבטיה, פחי אשפה, מאחורי הכיור או האמבטיה, וכן הלאה. אם אתם מוצאים אצלכם הרבה דגי כסף, תוכלו להיפטר מהם בקלות, עם השירות המקצועי של סיירת הדברה.

הדברת דג הכסף

הדברת דג הכסף יכולה להיעשות במגוון שיטות, חלקן ביתיות ועצמאיות וחלקן דורשות הדברה מקצועית. ככל שיהיו פחות סדקים וחריצים פתוחים בקירות הבית, כך יפחתו הכמויות של דג הכסף, מכיוון שהוא לא יוכל לחדור אל תוך הבית. ניתן ללכוד דגי כסף באמצעות תפוח אדמה מעוך. דגי כסף ניזונים מעמילנים, ולכן הם יימשכו לתפוח האדמה, ואתם תוכלו לאסוף אותם בקלות ולהשליך אותם לפח. בנוסף, שמירה על בית

סיירת הדברה

חברת סיירת הדברה מבצעת עבורכם הדברה מקצועית של דג הכסף כמו גם של מגוון מזיקים אחרים. אם אתם נתקלים במזיקים מכל סוג שהוא בבית שלכם, במשרד, בחנות או בכל מקום אחר, צרו קשר מיד עם סיירת הדברות, ותקבלו שירות מקצועי ממדביר מוסמך, אשר יבצע הדברה אשר מותאמת בדיוק לסוג המזיק – הדברת דג הכסף או כל הדברה אחרת. ההדברות של סיירת הדברות נעשות תוך הקפדה מרבית על כל כללי הבטיחות, כדי שתוכלו להיות רגועים ולדעת שנפטרתם מן הבעיה.

סובלים מהופעה של דג הכסף בבית שלכם? בואו לבצע הדברת דג הכסף בצורה מקצועית ומוחלטת, רק עם סיירת הדברה!

× שלחו וואטסאפ
דילוג לתוכן