מספר רישיון הדברה 2158 / 2052, באישור המשרד להגנת הסביבה.

סיירת הדברה 24/7 - מחיר מעולה, זמינות מידית!
חייגו עכשיו: 052-303-1600

הרחקת יונים – יונים לא תמיד מבשרות על השלום

אנחנו רגילים לחשוב על יונה כעל בעל כנף פסטורלי, צחה כשלג הנושאת ענף של זית במקורה ומרמזת כי משהו טוב עומד להתרחש.  בחיים האמתיים, המציאות לא נראית ככה. היונים מרעישות, מלכלכות והבעיה העיקרית איתן היא המחלות שהן מעבירות.

אז אמנם היונה על פניו היא חיה ידידותית ונעימה. אבל כמו לכל דבר גם כאן המיקום והזמן הוא משמעותי. לראות יונה מקפצת ואוכלת פירורי לחם שאותם פיזרת עבורה בכיכר ציבורית רחבת ידיים, יכול להיות מראה משובב וחוויה מרחיבת לב. אבל אין ספק מדובר בחוויה שונה לחלוטין והרבה פחות נעימה כאשר מדובר ביונה המשאירה לשלשת רבה על אדני החלונות שלך ועל המרפסת. או לראות ממצאי לשלשת על הכביסה הנקייה שנתלתה לפני שעה קלה.

או למצוא את הנזק שהיונה עשתה זה עתה למרזבי הבית לדוגמא.

וכמובן אל לנו לשכוח או להמעיט בחשיבות המחלות המועברות על ידי יונים, הן בצורת תולעים וכינים הנמצאות בלשלשת שלהן והן במחלות המועברות על ידי היונה עצמה.

אז מה אנחנו רוצים שיקרה עם היונים?

זאת אכן שאלה טובה, חשוב להבין שבמקרה של יונים איננו מעוניינים כלל לפגוע ביונה או להרוג אותה חלילה. נשמח להמשיך לראות יונים מקפצות ומפזזות באזורים הציבוריים. המטרה שלנו היא להרחיק אותה משטח המבנה המדובר על מנת שלא נסבול מנזקיה.

ישנם כיום סוגים שונים של פתרונות המוצעים בשוק, בהתאם לרצון הלקוח ובהתאם לתנאי השטח של המבנה המדובר.

בין אם מדובר ברשתות היקפיות לבניין או רשתות במקומות נקודתיים כגון מסתור הכביסה. הכל אפשרי. ישנו גם פתרון של הצבת דוקרנים על אדני החלון או על הגג. המוצר יותאם למקום ולפי העדפה אישית, עם פגיעה מינימלית באסתטיקה.

מוזמנים להתקשר אלינו, אנחנו בסיירת הדברה מתחייבים למצוא את הפתרון המתאים ביותר למקום המדובר. בין אם מדובר בבית פרטי, בבניין מגורים או במקום ציבורי. תוכלו למצוא את הפתרון הטוב ביותר. קיימים אצלנו מיטב הפתרונות להרחקת היונים מבלי לפגוע בהם חלילה. צרו קשר עוד היום ונבדוק מה מתאים לצרכים שלכם.

× שלחו וואטסאפ
דילוג לתוכן