מספר רישיון הדברה 2158 / 2052, באישור המשרד להגנת הסביבה.

סיירת הדברה 24/7 - מחיר מעולה, זמינות מידית!
חייגו עכשיו: 052-303-1600

אנו סיירת ההדברה

בכל שנה בעונת הקיץ מוצפים המדבירים בטלפונים בהולים שנראים בערך כך: "תבוא אלינו בדחיפות , אשתי כבר לא יכולה להתמודד עם כמות ג'וקים והמזיקים, היא פשוט מפחדת!" . נשמע לכם מוכר? אתם לא לבד. בתי אב רבים בישראל סובלים בעונת הקיץ מריבוי משמעותי של מזיקים כמו נמלים, צרעות, תיקנים – ג'וקים ופרעושים. אל דאגה! לבעיה שלכם יש פתרון שימגר את התופעה לחלוטין!  לפתרון הזה קוראים חברת " סיירת הדברה".

מי אנחנו?

חברת "סיירת הדברה" היא חברת הדברה בעלת וותק מעל 20 שנה המעסיקה מדבירים מקצועיים בתחום. המדבירים שלנו הם בעלי תעודת הסמכה מקצועית ולא בעלי הכשרה אקראית או כמו שמכונה בפי העם " חאפרים".

החשיבות של מדביר מקצועי מקורה בכמה סיבות:

  • מדביר מקצועי של חברת "סיירת הדברה" הוא בעל הסמכה עומד בדרישות החוק והמשרד להגנת הסביבה. עובדה זו מבטחת אתכם כמקבלי שירות. תוכלו להיות בטוחים שהחומרים בהם משתמש המדביר הינם בטיחותיים ועומדים שתקני המשרד להגנת הסביבה.
  • מדביר מקצועי של חברת "סיירת הדברה" מכיר חומרי הדברה רבים ויודע להתאים את סוג החומר למזיק המסוים ולמקרה הספציפי שלכם.
  • מדביר מקצועי מטעמנו יוכל לפתור את הבעיה שנוצרה מתוך הכרות עם מגוון רחב של בעיות מזיקים וניסיון רב בתחום.
  • מדביר מקצועי שלנו לא יבצע את העבודה וילך, אלא יהיה זמין לכל בעיה ותקלה שתיווצר כמו במקרים בהם המזיקים יחזרו מסיבה כלשהי או שיוצרו מזיקים שונים נוספים. אמינות ואחריות אצל המדבירים שלנו היא מילת מפתח, מדביר שבצע אצלכם עבודת הדברה ימשיך לשרת אתכם וייתן את מלוא האחריות לעבודה שבצע.
  • המדבירים שלנו הינם בעלי הכשרה מקצועית ביותר שמוכיחה את עצמה בשטח. ההתעסקות עם חומרים רעילים במרחב שלכם חייבת להיעשות על ידי מקצוענים.
  • המדבירים שלנו מבצעים כמה שיטות הדברה על פי הצורך ולפי העדפת הלקוח. בין השיטות, קיימת הדברה ירוקה לשמירה על איכות הסביבה והדברה ביולוגית שמשנה את סביבת המזיקים ובכך גורמת להכחדתם.

צרו קשר עם חברת "סיירת הדברה" ותיהנו משרות אמין ומקצועי לאורך כל הדרך!

שירותי הדברת מזיקים לבית

תעודות והיתרים

אנו חברת סיירת ההדברה בעלי כל ההיתרים והתעודות המתאימות והדרושות, ובעלי תעודות מוסמכים כחוק ואף יותר מכך.

× שלחו וואטסאפ
דילוג לתוכן