מספר רישיון הדברה 2158 / 2052, באישור המשרד להגנת הסביבה.

סיירת הדברה 24/7 - מחיר מעולה, זמינות מידית!
חייגו עכשיו: 052-303-1600

ריסוס פרעושים – עושים רק עם סיירת הדברה!

ריסוס פרעושים נחשב לריסוס מורכב. אם אתם סובלים מפרעושים בבית, הזמינו כבר עכשיו את חברת סיירת הדברה, אשר תעניק לכם שירות מקצועי ותרחיק את הפרעושים באופן מוחלט, ולאורך זמן.

ריסוס פרעושים

ריסוס פרעושים הוא אחד מסוגי ההדברה המורכבים ביותר שחברות הדברה מתמודדות איתם. פרעושים נמצאים בעיקר במקומות שיש בהם חיות מחמד – כלבים, חתולים וחיות

דומות אחרות – זאת משום שהפרעושים ניזונים מדמן של חיות לה. פרעושים נוטים לעקוץ, הן בעלי חיים והן בני אדם, והעקיצות שלהם מגרדות מאד. לעיתים נדירות, הם אף עלולים להעביר מחלות שונות. לכן, ריסוס פרעושים הוא חשוב מאד. ריסוס של חומרי הדברה פשוטים אינו יעיל עבור פרעושים,  והם חוזרים ומופיעים גם לאחר הריסוס. לכן, חשוב לרסס בצורה שמתאימה למחזור החיים של הפרעוש, וכמובן, בחומרי הדברה מתאימים. חשוב להדביר את חיות המחמד של הבית ואת הסביבה שבה הוא נמצא, או את הסביבה שבה התגלו הפרעושים, הן בעזרת חומרי הדברה פעילים, והן בעזרת חומרים אשר מונעים מן הרימות של הפרעושים להתפתח. לאחר ריסוס פרעושים, חשוב לבצע ניקיון יסודי של הסביבה כולה, ולכבס היטב כל בד שנמצא באזור.

סיירת הדברה

על מנת לקבל ריסוס פרעושים מקצועי ויעיל באמת, אתם צריכים לפנות לחברת סיירת הדברה. עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום, ועם צוות מקצועי של מדבירים מוסמכים בעלי רישיון הדברה, אתם יכולים ליהנות מהדברות כנגד כל סוגי המזיקים, ברמה מקצועית גבוהה וביעילות גבוהה במיוחד. חברת סיירת הדברה דואגת עבורכם להדברה איכותית אשר מסלקת מביתכם את כל סוגי המזיקים, והכל, תוך שמירה קפדנית על בטיחותכם ועל הבטיחות של חיות מחמד וכדומה, באמצעות שימוש בחומרי הדברה בעלי תו תקן, והקפדה מלאה על כל כללי הבטיחות. חברת סיירת הדברה דואגת להתאים את חומרי ההדברה למזיקים הקיימים בביתכם, על מנת להעניק לכם את היעילות הגבוהה ביותר, עם הדברה שמחזיקה מעמד לאורך זמן.

סובלים מפרעושים בבית? הזמינו עוד היום שירות מקצועי של ריסוס פרעושים מחברת סיירת הדברה!

× שלחו וואטסאפ
דילוג לתוכן