מספר רישיון הדברה 2158 / 2052, באישור המשרד להגנת הסביבה.

סיירת הדברה 24/7 - מחיר מעולה, זמינות מידית!
חייגו עכשיו: 052-303-1600

הדברת נמלים בבית

הם צצים ומופיעים בכל מקום, ועדיין אנחנו אף פעם לא מצליחים לגלות מהיכן בדיוק הם מגיעים. נמלים משתלטים לנו על הבית, ולנו נותר רק לייחל שיפסיקו כבר להגיע. הדברת נמלים בבית שמה קץ להתרוצצות של נמלים בבית ומביאה לכם בית נקי מחרקים.

כדי שתוכלו להיפטר מהחרקים אחת ולתמיד, יש לבצע הדברה כללית בכל רחבי הבית, ולמנוע מהחרקים לחדור לביתכם בשנית. לרוב, חרקים מגיעים לבית מבחוץ, כאשר משאירים דרך פתוחה או חלונות פתוחים, והם פשוט מתעופפים או זוחלים אל תוך הבית. אם השארתם דלת פתוחה ביום קיץ חם, קרוב לודאי שביתכם יתמלא במהרה ביתושים, ברחשים וזבובים לרוב, שיעצבנו ויטרידו, ויסרבו לעזוב. דרך נוספת לכניסה של חרקים ומזיקים היא דרך הצנרת. החרקים נוטים להיכנס לבית דרך מערכת הבית ולהזדחל את תוך הבית מבעד לחור הביוב שבמקלחת, ואפילו בכיור. אין ספק שהפאניקה גדולה אם במהלך

רחצה במקלחת או שטיפת הכלים, נהיה עדים לכניסתו של חרק לא סימפטי לביתנו. חרקים יכולים להיכנס גם דרך חריצים וחורים בקירות במידה וקיימים שברים או סדקים, ולמעשה לחדור לבית מכל פתח שקיים עבורם. לכן, קיים צורך לקיים את ההדברה בכל רחבי הבית, ובעיקר במקומות דרכם עלולים להגיח חרקים ומזיקים.

בעת ההדברה בבית אנו מקפידים הקפדה יתרה על בטיחות בני הבית. אנו עושים שימוש בחומרים המותרים לשימוש בלבד על ידי משרד הבריאות, ושאינם מסכנים חיי אדם. יתרה מכך, נמליץ על נקיטת זהירות לאחר ההדברה והרחק מן הבית למשך זמן מה על מנת לאפשר לחומרים לעשות את עבודתם ולהתפוגג באוויר לאחר מכן. הבטיחות שלכם עומדת מעל הכל ואנו בסיירת ההדברה לא מתייחסים לכך בקלות ראש.

בסיירת ההדברה תוכלו להנות ממחירים אטרקטיביים במיוחד, מחירים הוגנים וסבירים ביחס למחירי השוק, שיאפשרו לכם לבצע הדברה תקופתית מבלי להשקיע בכך הון תועפות. הדברה תקופתית חשובה ביותר לבית נקי מחרקים ולשגרה שלווה ונעימה, ולפיכך מתאימה לכל כיס.

פנו אלינו להזמנות, ואנו נעמוד לרשותכם בכל עת, נגיע בהקדם, ונבצע עבודה יעילה מוצלחת שתוציא מביתכם את כל החרקים.

× שלחו וואטסאפ
דילוג לתוכן