מספר רישיון הדברה 2158 / 2052, באישור המשרד להגנת הסביבה.

סיירת הדברה 24/7 - מחיר מעולה, זמינות מידית!
חייגו עכשיו: 052-303-1600

הדברה

אחת החוויות הלא נעימות שעלולות לקרות היא למצוא באחת מפינות הבית קן של נמלים או צרעות, להבחין בעכבר חומק אל פינה נסתרת בחדר או להיתקל שוב ושוב במקקים ובמגוון חרקים בבית. כיום, קיימות שיטות הדברה שונות ומשוכללות שיסייעו במניעה מוחלטת של המזיקים בבית. ולכם נותר רק להזמין את המומחה שתבחרו.

שיטות הדברה:

  1. הדברה ירוקה- הדברה ירוקה שמה דגש על שימוש בחומרים שאינם מזיקים לאיכות הסביבה ושומרים עליה מפני רעלים וחמורים מזהמים.
  2. הדברה ביולוגית- הדברה ביולוגית זו הדברה בה משנים את סביבת החיים של המזיקים וכך מכחידים את שאר המזיקים במרחב בו מבוצעת ההדברה. לדוגמא, אם מתפתח קן צרעות יש להרוג את המלכה ובכך למנוע את הימצאות שאר המזיקים באזור.
  3. הדברה אורגנית- הדברה אורגנית מתבצעת על ידי חומרים אורגניים שמיוצרים מצמחים בעלי ריח חזק או בעלי רמת רעילות כלשהי שגורמת לחרקים להתרחק מהסביבה בה בוצעה ההדברה.

 

ישנם שני שירותים שמספקות חברות הדברה:

  1. הדברה בשטחים חקלאיים
  2. הדברה בשטחים מיושבים כמו משרד, עסק או שטח ביתי.

כאשר אתם בוחרים שירותי הדברה עשו זאת בחכמה, כך תהיו בטוחים שהשירות שתקבלו יהיה איכותי ויחזיק מעמד לטווח רחוק. הזמינו שירות רק דרך חברה מוסמכת וידועה בתחום עם אישורים של משרד הבריאות. בררו שגם בעל החברה הוא מדביר מוסמך וגם העובדים הינם מדבירים מוסמכים.

מהו מדביר מוסמך?

מדביר מוסמך הוא מדביר בעל אישור של משרד הבריאות שעבר קוסים רלוונטיים בנושא ולא למד את המקצוע בצורה אקראית ולא מקצועית. מדביר מוסמך מכיר את החומרים הרבים הקיימים ויודע להתאים בעיה לפתרון כלומר חומרים מתאימים לסוג מיקים ולבעיות נוספות בתחום. אל תהססו לבקש מהמדביר תעודות מעידות כי הוא מקצועי , כך תזכו בשרות אמין, מקצועי העומד בדרישות החוק. חשוב לדעת! הדברה שאינה עומדת בדרישות עלולה להסתיים באסון!

חברת "סיירת הדברה" היא חברת הדברה מוסמכת בעלת מדבירים מקצוענים בתחום שיתנו לכם מענה לכל בעיה בתחום! הוותק והאמינות שלנו הם מעל לכל . אנו מזמינים אתכם לקבל ייעוץ בכל עניין שתצטרכו.

× שלחו וואטסאפ
דילוג לתוכן