שירותי הדברה נוספים

הדברת פשפש המיטה

עוזי מדביר מוסמך רישיון 2052

דודי מדביר מוסמך רישיון 2158

           לחץ על המספר

        077-602-1111  

שיטת טיפול יחודית לקטילת פשפש המיטה

עקצוץ לא מוסבר במיטה? יתכן שמדובר בפשפשי מיטה! אומנם בארץ פשפשי מיטה נדירים אך בין 2006 ל2008 היה עליה במספרם של פשפשי המיטה בישראל. אם נתקלתם בהם תסכימו שזאת חוויה לא נעימה בעליל. פשפש מיטה הינו למעשה סוג של חרק. הפשפשים פעילים בעיקר בלילה, ואוהבים לשהות בקרבת מקום לבני אדם ישנים להיכנס לבקיעים במזרונים, ארגזי אחסון, לוחות המיטה, ספות, שטיחים, מאחורי תמונות וסדקים במבנה. ניתן למצוא אותם בעיקר בבתי ארחה, בתי מלון, בתי סוהר, אכסניות ובבתים פרטיים.

הדברת מזיקים מדבירים בביוב חכמים עם הנכונות לעזור ומומחים לשימוש במצלמה מיוחדת המוחדרת למקומות לא נגישים על מנת לחפש מזיקים תוך כדי שיפוץ בבית המודבר

תזונתם של פשפשי המיטה

תזונתם של פשפשי המיטה היא דמם של האנשים אותם הוא מוצץ על ידי ניקוב העור בעיקר בלילה. עקיצה של פשפשי מיתה לא מהווה סכנה מידית לרוב האוכלוסייה וזה מציק ומגרד, אלא אם כן ידוע שיש אלרגיה. האנשים החשופים ביותר לבעיה הינם תיירים, עובדים זרים, חיילים ועולים חדשים וכן אנשים העוברים מבית לבית לעיתים מבלי משים, מביאים עימם חפצים או ריהוט נגוע.

דרכי הטיפול:

מזרנים,ספות,מצעים ובגדים ע”י בועת איוד (אנקוסיה) *יוסבר בהמשך.

סדקים,קירות ומשקופים ע”י קיטור וריסוס.

בסיס מיטה ארונות וכו’ ע”י שואב אבק וקיטור.

אנוקסיה

אנוקסיה- שלילת חמצן בבועת איוד מיועדת והחדרת CO2  חודר לכל המוצרים וקוטל את החרק!!!

תמותה,כמובן,של 100% בכל הדרגות.

אנוקסיה הינה הדברה אורגנית ולא שארתית (ללא חומרי הדברה רעילים!).

“במידה ותרופות הסבתא לא עזרו, הזמנת מדביר מומחה כמו חברת “סיירת הדברה”  אשר תציע לכם כמה סוגי טיפול אפשריים בהתאם לבעיה.”

דילוג לתוכן