שקע שרוף

 

בועת איוד

עוזי מדביר מוסמך רישיון 2052

? 077-363-5045 ? 

דודי מדביר מוסמך רישיון 2158

? 077-602-1111 ? 

 

שיטת טיפול יחודית לקטילת פשפש המיטה

עקצוץ לא מוסבר במיטה? יתכן שמדובר בפשפשי מיטה! אומנם בארץ פשפשי מיטה נדירים אך בין 2006 ל2008 היה עליה במספרם של פשפשי המיטה בישראל. אם נתקלתם בהם תסכימו שזאת חוויה לא נעימה בעליל. פשפש מיטה הינו למעשה סוג של חרק. הפשפשים פעילים בעיקר בלילה, ואוהבים לשהות בקרבת מקום לבני אדם ישנים להיכנס לבקיעים במזרונים, ארגזי אחסון, לוחות המיטה, ספות, שטיחים, מאחורי תמונות וסדקים במבנה. ניתן למצוא אותם בעיקר בבתי ארחה, בתי מלון, בתי סוהר, אכסניות ובבתים פרטיים.

תזונתם של פשפשי המיטה

תזונתם של פשפשי המיטה היא דמם של האנשים אותם הוא מוצץ על ידי ניקוב העור בעיקר בלילה. עקיצה של פשפשי מיתה לא מהווה סכנה מידית לרוב האוכלוסייה וזה מציק ומגרד, אלא אם כן ידוע שיש אלרגיה. האנשים החשופים ביותר לבעיה הינם תיירים, עובדים זרים, חיילים ועולים חדשים וכן אנשים העוברים מבית לבית לעיתים מבלי משים, מביאים עימם חפצים או ריהוט נגוע.

דרכי הטיפול:

מזרנים,ספות,מצעים ובגדים ע”י בועת איוד (אנקוסיה) *יוסבר בהמשך.

סדקים,קירות ומשקופים ע”י קיטור וריסוס.

בסיס מיטה ארונות וכו’ ע”י שואב אבק וקיטור.

אנוקסיה

אנוקסיה- שלילת חמצן בבועת איוד מיועדת והחדרת CO2  חודר לכל המוצרים וקוטל את החרק!!!

תמותה,כמובן,של 100% בכל הדרגות.

אנוקסיה הינה הדברה אורגנית ולא שארתית (ללא חומרי הדברה רעילים!).

“במידה ותרופות הסבתא לא עזרו, הזמנת מדביר מומחה כמו חברת “סיירת הדברה”  אשר תציע לכם כמה סוגי טיפול אפשריים בהתאם לבעיה.”

שימו לב, אם אתם מנסים להדביר אצל מדביר שאינו מקצועי, ישנם פשפשים שעשויים להיות עמידים לחומרי ההדברה. אז למה שתתאמצו יותר מדי? יש משהו שיעשה את העבודה הזאת עבורכם אנו בחברת “סיירת הדברה” נדביר את הפשפשים עד חורמה. ואתם תוכלו לישון סוף סוף בשלווה!

 

call us
דילוג לתוכן