מספר רישיון הדברה 2158 / 2052, באישור המשרד להגנת הסביבה.

סיירת הדברה 24/7 - מחיר מעולה, זמינות מידית!
חייגו עכשיו: 052-303-1600

הדברה לבית

הבית שלכם מלא בחרקים? מוצאים בכל מקום נמלים המתרוצצות לכל עבר? חשבתם שראיתם עכבר ונגעלתם להיכנס לחדר? סיירת הדברה מבצעת הדברה בבית לכל סוגי המזיקים והחרקים. אימרו לנו מה הבעיה שלכם ואנו נגיע לפתור אותה בשמחה ובמהרה.

הדברה בבית נעשית כנגד חרקים ומזיקים לא רצויים הפוקדים את ביתכם. לעיתים ניתקל במזיקים וחרקים קטנים כגון נמלים, פשפשים, פרעושים, ברחשים, יתושים וזבובים, שממלאים את ביתנו בנקודות קטנות שחורות וחומות ולא נעימות, או במעופפים מעצבנים שבנוסף לכל עלולים גם להשאיר לנו עקיצות מגרדות ומציקות. לעיתים מדובר במזיקים גדולים יותר כמו ג'וקים, עכברים, עכברושים, ואפילו נחשים מסוגים וגדלים שונים, המגיעים מבחוץ ומתנחלים מביתכם ללא הזמנה. אם נמאס לכם מהמזיקים הללו, אתם מפחדים, נגעלים, ופשוט חייבים להיפטר מהם, אנו כאן כדי לעשות עבודה מוצלחת ויסודית שתשאיר את המזיקים מחוץ לבית, ותעניק לכם בית נקי ממזיקים.

את ההדברה בבית אנו מבצעים באמצעות חומרים מיוחדים אשר נועדו להתמודד עם מזיקים מסוגים שונים. אימרו לנו מה הבעיה שלכם ומאילו סוגי מזיקים אתם מעוניינים להיפטר, ואנו נגיע לביתכם עם הציוד הנדרש ונבצע הדברה מתאימה שתמנע מהמזיקים להגיע. כמו כן, תוכלו לבחור את סוג ההדברה הרצוי, אנו מבצעים הדברה הן עם חומרים כימיים העומדים בתו התקן ומותרים לשימוש על ידי משרד הבריאות, והן באמצעות חומרים אורגניים אשר אינם מסוכנים לאדם וניתן לשהות לצידם ללא חשש. הדברה ירוקה מתאימה במיוחד כאשר ישנם ילדים בבית ואתם לא רוצים לקחת סיכון מותר, או כאשר אינכם יכולים לשהות מחוץ לבית את התקופה הנדרשת עד אשר חומרי ההדברה יתפוגגו באוויר ויעלמו לגמרי. עם זאת, חשוב לציין כי גם החומרים הכימיים בהם אנו עושים שימוש אינם מהווים סכנה לבני אדם ואנו נדריך אתכם כיצד להתנהל ומתי ניתן לחזור לחיי השגרה.

אל תתנו לעצמכם להמשיך לסבול, הגיע הזמן להגיד ביי ביי למזיקים ולהתמודד איתם בצורה הטוה ביותר. סיירת הדברה עומדת לרשותכם לביצוע הדברה יעילה ובטיחותית. נגיע במהרה ונבצע עבודה מקצועית וטובה, כמו שרק אנחנו יודעים.

× שלחו וואטסאפ
דילוג לתוכן