מספר רישיון הדברה 2158 / 2052, באישור המשרד להגנת הסביבה.

סיירת הדברה 24/7 - מחיר מעולה, זמינות מידית!
חייגו עכשיו: 052-303-1600

הדברה בבת ים

כל איש מקצוע שאנחנו מביאים הביתה מחייב אותנו בבדיקה יסודית בדבר המקצועיות שלו, היעילות ועוד פרמטרים שונים. כאשר מדובר במדביר או אז הבדיקה חייבת להיות הרבה יותר יסודית היות ומדביר שאינו פועל כראוי או שהוא אינו משתמש בחומרי ההדברה הנכונים והמתאימים עלול לגרום לאסונות של ממש וכבר היו דברים מעולם. על כן, חשוב ללמוד ולדעת איך בעצם מבררים על אודות המדביר אשר עליו נוכל להטיל את מלאכת ההדברה.

כאשר אנחנו רוצים לבצע הדברה בבת ים אנחנו חייבים לברר באופן מקיף ויסודי על אודות החברה כדי להיות בטוחים כי אנחנו לא מסכנים חלילה את עצמנו ואת חיות המחמד שלנו. שוק ההדברה הוא שוק די פרוץ ולא קיים פיקוח הדוק על כל הנעשה בשטח ואם אנחנו נעצום עיניים ולא נטרח לבדוק את מי ואלו חומרים אנחנו מכניסים הביתה – אנחנו הראשונים שנסבול מהדבר.

אז איך בוחרים חברת הדברה בבת ים?          

הבחירה בחברת ההדברה אמורה כלול בראש ובראשונה את נושא הבטיחות כי זה הדבר הראשון לפני הכול.

  • עבודה בטוחה ואחראית – עלינו לברר כי מדובר בחברה הפועלת עם כל הרישיונות הדרושים שזה אומר אישור והסמכה מטעם המשרד לאיכות הסביבה כמו גם מטעם משרד הבריאות לעסוק בהדברה. רק חברת הדברה או מדביר שלמד היטב את הנושא ויודע במה מותר להדביר ובאיזה חומר ניתן להשתמש בכל מרחב – הוא זה איש המקצוע אשר עליו תוכלו לסמוך.
  • יעילות העבודה – ברור שאנחנו מעוניינים ליהנות מהדברה יעילה שתוכיח את עצמה בשטח. לשם כך עלינו לברר האם החברה מסוגלת להבטיח לנו אחריות מלאה על העבודה מבלי שנסבול שוב מהבעיה. ישנם מדבירים שמגיעים לאחר כשבועיים מההדברה כדי להשלים את המלאכה, בררו כיצד פועל המדביר אשר אליו פניתם.
  • התאמת סוג ההדברה – כדאי לפנות אל חברה המציעה מספר שיטות וסוגים שונים של הדברות כדי שתוכלו לקבל את סוג ההדברה שהכי יתאים לכם.

סיירת הדברה זוהי הכתובת של תושבי בת ים. זקוקים להדברה מקצועית ובטוחה? הדברה שתוכיח את עצמה בשטח? סיירת הדברה  -זוהי הכתובת המושלמת!

× שלחו וואטסאפ
דילוג לתוכן