מספר רישיון הדברה 2158 / 2052, באישור המשרד להגנת הסביבה.

סיירת הדברה 24/7 - מחיר מעולה, זמינות מידית!
חייגו עכשיו: 052-303-1600

מדביר בתל אביב

זקוקים לשירותי הדברה בתל אביב? איך בוחרים שירותי הדברה איכותיים בתל אביב? ומתי נשתמש בשירותי הדברה?

מתי נזקקים לשירותי הדברה בתל אביב?

שירותי הדברה בתוך עיר ניתנים בעיקר למזיקים קטנים ובינוניים, המפריעים לשגרת החיים בבית, ולהיגיינה הכללית בו. בין המזיקים השכיחים שמדבירים בתל אביב הם נמלים, תיקנים, עכבישים, עכברים, ועכברושים. אלו מזיקים שמפריעים מאוד להתנהלות החיים, ומהווים מפגע תברואתי של ממש. הדברת תיקנים ונמלים נעשית בדרך כלל כמניעה בתוך בתים, והדברת עכברים ועכברושים, נראה בתוך מתחמי בניינים, או בבתים פרטיים.

כיצד נבחר שירותי הדברה תל אביב?

שירותי הדברה בכל הארץ, ובת אביב בוחרים על פי איכות המדביר והמקצועיות שלו. מדבירים מורשים מחזיקים רישיונות ואישורים על חומרי ההדברה שברשותם, ואישורים המאפשרים להם לעבוד כמדבירים בארץ. כאשר לוקחים מדבירים, צריך לבקש מהם את כל האישורים הנדרשים, כדי לאפשר לכם הדברה מקצועית, עם חומרים איכותיים, שלא יפגעו בבריאות שלכם.

חומרי ההדברה המסוכנים שבהם השתמשו בעבר הולכים ומתחלפים לחומרי הדברה ידידותיים יותר לסביבה ולאדם, ולחומרים מתקדמים יותר, המאפשרים הדברה בתוך קיני המזיקים. הדברה זו נחשבת לירוקה יותר, ויעילה יותר מהדור הקודם של ההדברות. ישנן כמה סוגים של הדברה ירוקה, ובחירה במדביר מורשה, תאפשר לו לבחור את ההדברה המתאימה ביותר עבורכם.

הדברת נמלים ותיקנים

הדברה זו היא הנפוצה ביותר כאשר מחפשים הדברה תל אביב. מכיוון שאלו המפגעים השכיחים ביותר בבתים. התיקנים שעולים מן הביוב מתחבאים בתוך ארונות, ומטילים שם ביצים, ומסתובבים בכל הבית. וכמובן נמלים, שמחפשות מקור מזון ושכיחות בגינות פרטיות, ובקומות ראשונות. שני אלו מהווים מפגע תברואתי. וחשוב להדביר אותם בצורה יעילה, שלא תפגע בבני האדם, בילדים זוחלים, ובבעלי החיים של הגרים בבית. על מנת לבצע פעולה זו בצורה טובה שלא תפגע בדרים בבית יבחר המדברי בפתיונות ג'ל המיוחדים לתיקנים או לנמלים. התיקנים או הנמלים ייקחו את הפיתיונות אל הקינים שלהם,  וכך בתוך הקינים, יחשפו לרעלים וימותו. הדברה זו נחשבת בטיחותית ומתקדמת, ומתאימה במיוחד לבני אדם ולבעלי חיים הגרים  בבתי מגורים בערים כמו תל אביב.

× שלחו וואטסאפ
דילוג לתוכן