מספר רישיון הדברה 2158 / 2052, באישור המשרד להגנת הסביבה.

סיירת הדברה 24/7 - מחיר מעולה, זמינות מידית!
חייגו עכשיו: 052-303-1600

הדברת ג’וקים

סוגי תיקנים קיימים: תיקן אמריקאי, תיקן גרמני, תיקן פסים חום.

מאפיינים בולטים של תיקנים

  • תיקן אמריקאי יכול להגיע לאורך של 4-5 ס"מ. צבעו חום והוא בעל זוג מחושים ארוכים ורגלי הליכה זיפיות.
  • התיקן הוא בעל ראש וגפי פה הנוטים כלפי מטה ואף גובהו נמוך (כ-6 מ"מ). תכונות אלו מאפשרות לתיקן לדחוס את עצמו בחורים ובסדקים צרים.
  • התיקן הו אבעל זוג כנפיים המאפשרות לו לעוף , תכונה זו מעניקה לתיקן יכולת מילוט מהירה.
  • תיקנים הם חרקים אוכלי כל. הודות לתוכנה זו הם בעלי כושר הישרדות גבוה ביחס לחרקים אחרים.

אזורי מחייה של תיקנים

תיקנים ניתן למצוא בעיקר באזורים לחים וחמימים בעלי טחב, אך לא רק, תיקנים נמצאים כמעט בכל מקום. במקלטים, במחסנים, במטבחים, בביובים ,בחדרי מדרגות ועוד.

הדברת תיקנים

בורות ביוב- הדברת תיקנים מקצועית מתחילה ראשית כל מבורות הביוב. בורות ביוב הם מקומות לחים ומהווים מקור של תיקנים. ריסוס יסודי ויעיל של בורות הביוב, יפחית בצורה משמעותית את כמות התיקנים בבית.

מטבחים- יש לרסס את האזורים שמתחת לכיורים מכיוון שהם חמימים ומלאי לחות ומהווים מקום מסתור מעולה לתיקנים. אם יש אפשרות לפרק את הצוקל כדאי מאוד לפרקו ולרסס היטב באזור שמתחת למטבח כדי למנוע הסתתרות של תיקנים באזור.

חלונות- לתיקנים יכולת תעופה ורבים מהם מגיעים לחלונות הבתים בעזרת תעופה מהירה. ריסוס של מסגרת החלונות תגרום לכך שהתיקן יתקל בחומר מיד עם היכנסו בעד החלון, עובדה שתגרום להפחתת התיקנים בבית.

ארונות חשמל– תיקנים דוחסים את עצם לתעלות החשמל וכך מגיעים לארונות חשמל שממוקמים בבית. יש לרסס בזהירות רבה באזור ארונות החשמל כדי לא לגרום לקצר או לנזק במערכת החשמל.

פנלים– להשלמת ההדברה ולהפיכתה ליעילה יותר, יש לרסס את אזור הפאנלים ואת החיבורים עם הרצפה בכל הבית, כך אנו מוודאים שבכל נקודה בבית יש חומר הדברה אשר ישמיד את התיקנים בקלות.

אנו בחברת "סיירת הדברה" מתמחים בהדברת תיקנים ושאר מזיקים. אנו מעסיקים מדבירים מקצועיים בתחום שידעו לטפל בכל בעיה שתיווצר! אצלנו האחריות והאמינות הן מעל לכל . תרו קשר עוד היום אתנו ולא תצטערו!

× שלחו וואטסאפ
דילוג לתוכן