מספר רישיון הדברה 2158 / 2052, באישור המשרד להגנת הסביבה.

סיירת הדברה 24/7 - מחיר מעולה, זמינות מידית!
חייגו עכשיו: 052-303-1600

הדברת ברחשים

הדברת ברחשים

עונת האביב היא ללא ספק התקופה היפה של השנה, אך יחד עם מזג האוויר הנעים , הפריחה והירק מגיעים גם ברחשים מטרידים. מה עושים כדי להיפטר ממזיקים אלו?

הברחשים הם מן חרקים קטנים תת משפחה של דו כנפיים קטנים  המצויים בכל סביבת מחייה לחה או מימית על פני כדור הארץ(מלבד הקוטב)  במרבית המינים של הברחשים, נקבת הברחש מוצצת דם מפונדקאי שיכול להיות גם חרק הגדול ממנה. ישנם גם ברחשים הטורפים חרקים קטנים אחרים. עונת האביב היא התקופה האופטימלית להתרבות מהירה ורבה של הברחשים.

מזיקים רבים מנצלים את הטמפרטורות הנוחות, שהכל עדיין לח אבל כבר מספיק חמים כדי להתרבות במהירות. בעיקר בקרבת מים עומדים, פרחים או צמחייה. אחד מהמזיקים המרכזיים הם הברחשים ששייכם למשפחת היבחושים.

הברחשים נראים כמין זבובונים קטנים וטורדניים המצויים בעיקר בשטח פתוח, חצרות שדות וגינות. הדרך היעילה ביותר להתמודד איתם היא בעזרת שירות הדברה מקצועי. חברת "סיירת הדברה" מעניקה שירות הדברה מקצועי על ידי מדבירים מוסמכים ועשירי ניסיון שיש להם את הידע והכלים הנדרשים למיגור בעיית היבחושים. תהליך ההדברה כולל קודם כל זיהוי מין הברחש, אופן ההתרבות שלו ומקורות הקינון. ישנם סוגים שונים של ברחשים וכל אחד מהם מעדיף סביבת מחייה אחרת, ישנם ברחשים הנוטים להתרבות בסביבת משק חי ואחרים המעדיפים מקומות לחים ואפלים יותר. לכן חשוב מאוד להזמין מדביר שיש לו את הידע וההסמכה הנדרשת לטיפול בבעיות אלו. אצלנו ב"סיירת הדברה" תוכלו להיות בטוחים כי כל המדבירים העובדים אצלנו הינם בעלי ניסיון עשיר והמלצות למכביר בתחום הדברת היבחושים והדברה בכלל.

כיצד מתבצעת הדברת ברחשים?

בשלב הראשון יגיע אליכם מדביר מטעמינו ויכנס לאיזור הפעילות בו אמורה להתבצע ההדברה. הוא יעקוב אחרי הברחשים וישקול מהי הדרך הטובה ביותר לנטרול מקורות המחייה שלהם, היפטרות ממאגרי מים עומדים ושימוש בחומרים המאושרים על ידי הגנת הסביבה היא הדרך הבטוחה לטיפול בברחשים. לאחר ההדברה, תקבלו הדרכה על ידי המדביר כיצד לתחזק נכון את המקום כדי למנוע הישנות הופעתם של הברחשים. המלצה והדרכה של מדריך מטעם "סיירת הדברה" מבוססת על ניסיונו הרב בשטח ועל המיומנות שצבר במהלך השנים ותבטיח לכם שציות להוראותיו אכן יביא לפתרון הבעייה.

להדברת ברחשים צרו קשר עכשיו!

× שלחו וואטסאפ
דילוג לתוכן