סיירת הדברה 24/7 - שירותי הדברה לבית

ביצי פשפשים

כל המידע, המלצות ומאמרים בנושא הדברת מזיקים וריסוס לבית או לעסק

ביצי פשפשים

פשפש הוא מזיק מאוד טורדני, אשר לא רק מתרבה בצורה מאוד מהירה, אלא עושה זאת כאשר הוא נהנה מכל סוג של יצור חי שנמצא בסביבה שלו, ממנו הוא ניזון על ידי עקיצה לא נעימה. את הפשפשים ניתן למצוא בעיקר בפינות החשוכות של הבית, שאם הן לא מנוקות בצורה קפדנית הן יכולות להוות מקום של אכלוס עבור מאות של פשפשים שמטיילים להם בכל רחבי הבית בשעת הפעילות בחשיכה..

על מנת לבצע הדברה יעילה של כל הפשפשים צריכים גם לדעת היכן כל אלה נוהגים להתחבא, וכך להשמיד את כל ביצי הפשפשים כדי שאלה לא יבקעו ויחדשו את הכמות של הפשפשים האדירה בצורה די מהירה.

חרקים זעירים הניזונים מדם

פשפש המיטה הוא אחד המזיקים הנפוצים ביותר שניתן למצוא בבתים. הם חרקים זעירים הניזונים מדם אנושי ועלולים לגרום לאי נוחות וטרדה רבה. קשה לזהות את הביצים של פשפש המיטה, במיוחד אם הן מוסתרות בנקיקים או סדקים עמוקים.

אם אתם חושדים שיש לכם נגיעות של פשפש המיטה, חשוב לפעול במהירות כדי למנוע מהבעיה להחמיר. הדרך הטובה ביותר להיפטר מפשפש המיטה היא על ידי שכירת איש מקצוע בתחום הדברה שיכול להשתמש במוצרים ובטכניקות מיוחדות כדי לחסל את הנגיעות. בעלי בתים צריכים גם לשקול להשתמש בתרסיסים לבית או בשיטות עשה זאת בעצמך אחרות להדברת פשפש המיטה וכן לחפש המלצות על מדביר באזורם במידת הצורך.

זיהוי והדברה

פשפש המיטה הוא אחד המזיקים הנפוצים ביותר שנמצאים בבתים. הם קטנים, חסרי כנפיים, וניתן לראותם זוחלים סביב מזרונים, רהיטים ואזורים אחרים בבית. הבעיה הגדולה ביותר עם פשפשי המיטה היא שהם מטילים ביצים שיכולות לשרוד לפרקי זמן ארוכים ולבסוף לבקוע ליותר פשפשים. חשוב להבין כיצד לזהות את הביצים הללו כדי שתוכל לנקוט בצעדים הדרושים להדברה.

ביצי פשפש המיטה קטנות מאוד, בגודל של כ-1 מ"מ וצבען לבן או שמנת. הם נמצאים בדרך כלל ליד מזרנים או רהיטים אחרים שבהם האכלו המבוגרים. על מנת להיפטר מהם, מומלץ להשתמש בספריי ביתי או לפנות למדביר מורשה המתמחה בהדברת פשפש המיטה. שיטות הדברה ביתיות כמו שאיבת אבק וניקוי בקיטור יכולות להיות יעילות גם בסילוק ביצי פשפש המיטה מהבית שלך.

שיטות הדברה

פשפשים הם בעיה נפוצה בבתים רבים ועלולים לגרום לבעיות בריאותיות חמורות אם לא מטפלים בהם כראוי. פשפשים מטילים ביצים שקשה להיפטר מהן, מכיוון שלעתים קרובות הם מוסתרים במקומות שקשה להגיע אליהם. כדי למנוע פשפשים להתפשט, חשוב להבין את השיטות השונות להדברת פשפש המיטה וכיצד להשתמש בהם ביעילות.

אנשי מקצוע בהדברה ממליצים להשתמש בשילוב של כמה טיפולי הדברה שונים – אנוקסיה (שלילת חמצן), קיטור אדים, ריסוס ועוד.. בעלי בתים שמזהים ביצי פשפש המיטה בבית צריכים לשקול לשכור מדביר מקצועי כדי לקבל תוצאות אפקטיביות יותר שיביאו למיגור הנגיעות באופן מוחלט. בנוסף, עדיף להימנע משימוש במוצרי הדברה ביתיים כגון מלכודות ותרסיסים עבור ניסיונות הדברה עשה זאת בעצמך.

מדביר פשפשים מומלץ

על ידי הבנת מחזור החיים של פשפש המיטה והביצים שלהם, מדביר פשפשים מומלץ יכול להגן על שטח הבית טוב יותר כדי למנוע נגיעות קיימת או כזו שעלולה לחזור בהמשך. הכרת השיטות המומלצות להדברת פשפש המיטה תסייע להבטיח שהבית שלך יישאר נקי ממזיקים אלו ומהביצים שלהם.

ניתן למצוא ביצי פשפש המיטה במזרנים, מצעים, רהיטים, שטיחים, לוחות בסיס ואזורים אחרים שבהם אנשים ישנים או נחים. כדי להיפטר מהם בצורה יעילה, חשוב להזמין מדביר מורשה שיוכל להשתמש בחומרי הדברה ירוקה ובטכניקות שונות להעלמת פשפש המיטה מהבית. חשוב גם לנקוט באמצעי מניעה כגון שאיבת אבק וניקיון הבית באופן קבוע ושימוש במוצרי הדברה מונעת מומלצים כדי להרחיק את החרקים.

סיירת הדברה – מוכנים לפעולה!

'סיירת הדברה' היא חברת הדברה מומלצת המתמחה במתן שירותי הדברה נגד חרקים ומזיקים מסוגים שונים, ביניהם גם הדברת פשפש המיטה ומזיקים דומים שפעולת הדברה סטנדרטית לרוב לא תועיל כנגדם. יש לנו ניסיון של מעל 20 שנה בתחום הדברת המזיקים בישראל. צוות המדבירים שלנו עובר הכשרות מקצועיות באופן קבוע ולכולם רישיון הדברה מטעם המשרד להגנת הסביבה.

את החברה מנהלים דוד בוזגלו ועוזי כפיף, מדבירים עתירי ניסיון המתמחים בשיטות הדברה ייחודיות, כמו הדברה באנוקסיה ואיוד בגז, המצריכות הסמכה מיוחדת שלרוב המדבירים בארץ אין. בזכות טכניקות הדברה אלו ניתן לקבל תוצאות מרשימות ביותר עבור הדברת פשפש המיטה, טרמיטים, תולעים וחרקים נוספים ששיטות הדברה סטנדרטיות מתקשות למגר באופן מוחלט.

עוזי כפיף – מדביר מוסמך, מספר רישיון הדברה 2052 
דודי בוזגלו – מדביר מוסמך, מספר רישיון הדברה 2158

Facebook
Twitter
LinkedIn
× שלחו וואטסאפ
דילוג לתוכן