סיירת הדברה 24/7 - שירותי הדברה לבית

הדברה באנוקסיה

כל המידע, המלצות ומאמרים בנושא הדברת מזיקים וריסוס לבית או לעסק

הדברה באנוקסיה

איך לעשות הדברת פשפשים?

שאלת השאלות – איך הכי טוב לעשות הדברת פשפשים בבית? ובפרט כשמדובר בפשפשי מיטה, איך נפטרים מהם אחת ולתמיד בלי שכמה חודשים אחרי ההדברה יתחילו שוב לבקוע ביצי פשפשים והנגיעות במהרה תחזור למה שהייתה?

כדי להביא למיגור מוחלט של הנגיעות הקיימת במקום, צריכים לחסל את הפשפשים בכל שלבי החיים שלהם במקום – ביצי פשפשים, שלב הלימפה ופשפש בוגר. מספיק שביצת פשפש אחת תשרוד את פעולות ההדברה כי הצליחה להסתתר בתוך איזה חולצה מקופלת בארון, וזה מספיק כדי שמהר מאוד הנגיעות של פשפשים בבית תחזור.

אז מה עושים? מהי שיטת ההדברה הטובה ביותר כדי להתמודד עם פשפשים בבית? התשובה חד משמעית – הדברה באנוקסיה!

מחיר הדברה נגד פשפשים

רוצים לדעת כמה עולה הדברת פשפש המיטה באנוקסיה? לא בטוחים אם בכלל מדובר בפשפשי מיטה כפי שנראה לכם? מומלץ לטפל בזה בהקדם!

אתם יכולים להזמין בדיקת איתור נגיעות לדירה, מדביר מומלץ המתמחה בזיהוי והדברה של פשפשי מיטה בבית יגיע אליכם ויאפיין את תנאי השטח במקום מבחינת סוג הנגיעות, הכמות ודרכי הפעולה הטובות ביותר להדברה. במידה ובאמת יש לכם פשפשי מיטה בבית ותרצו שנספק לכם הדברה, עלות הבדיקה לאיתור וזיהוי הנגיעות בדירה תקוזז מהעלות הכוללת של הדברת פשפש המיטה בבית.

  • רוצים לדעת כמה עולה הדברת פשפש המיטה בבית?
    צפו במחירון הדברה עם פירוט מחירי הדברת פשפש המיטה וחרקים נוספים, לחצו –
    מחיר הדברה לבית

מה זה הדברה באנוקסיה?

ההגדרה של אנוקסיה היא מחסור חמור בחמצן, עד כדי כך שנגרם מוות לרקמות החיות שקיימות בכל יצור חי וגם במזיק אותו נרצה להדביר – פשפשים. בעבר חברות הדברה היו נוהגות להשתמש בגז רעיל כדי להגיע לפשפש או כל חרק קטן שמתחבא בתוך חריץ או סדק בקיר, בתוך העץ של רהיטים בבית או כל מקום נוסף שלא ניתן להגיע אליו אלא באמצעות גז.

הדברה בגזים רעילים כמו מתיל ברומיד או פוספין שהוא גז זרחן מימני, כבר אסורה על פי חוק. השימוש בגזים רעילים נאסר מפאת הסכנה הגדולה בחשיפת בני אדם לשאיפת הגז הרעיל, לכן נדרש פתרון אפקטיבי באותה מידה אך ללא הסכנות שמביאים איתם הגזים הרעילים – כך התפתחה השיטה הנהדרת להדברה באנוקסיה.

הדברה באנוקסיה – שלילת חמצן

על אותו עיקרון שפעלו עם הגז הרעיל, כך פועלים להדברה באמצעות אנוקסיה – רק הפוך! במקום לפזר גז רעיל, מונעים את הימצאותו של חמצן, שגם הוא כמו גז מתפזר ונמצא בכל מקום רק שהוא לא רעיל ואף הכרחי לקיומו של כל תא חי. בכל מקום שלא נמצא חמצן, התאים החיים של הרקמות בכל יצור חי – כולל גם את פשפש המיטה, ימותו מיד.

הדברה באנוקסיה היא שיטת הדברה המנצלת את האפשרות למנוע הגעה של חמצן ועל ידי החוסר בחמצן ניתן לחסל את כל המזיקים במקום! במקרה של הדברה נגד פשפש המיטה שיטה זו התגלתה כמוצלחת ביותר כשהיא מביאה לתוצאות מעולות כשאף ביצה של החרקים, זחל, גולם או חרק בוגר, לא יכולים לשרוד ללא חמצן וזוהי דרך יעילה מאוד להיפטר מנגיעות של פשפשי מיטה בבית בצורה בטוחה לחלוטין – ללא שימוש בכימיקלים או חומרי הדברה מסוכנים ורעילים.

שיטה פופולרית להדברת פשפש המיטה

את הפופולריות שלה צברה אנוקסיה בזכות הנוחות בה ניתן להשתמש בה גם בדירות מגורים ובתים פרטיים, גם במרכזי מסחר וגם במוסדות ועסקים מכל סוג. לפני שהדברה באנוקסיה הפכה לשיטה מוכרת ויעילה להדברת פשפש המיטה, הבעיה הייתה השגת שקט ושמירה על המתחם נקי מפשפשים לאורך זמן. מאחר והדברה באנוקסיה מחסלת את פשפש המיטה בכל שלבי מחזור החיים שלו, השימוש באנוקסיה הפך לפתרון יעיל שמצליח להביא תוצאה איכותית וארוכת טווח. בנוסף לזה שאין פה שום סכנה או שימוש בחומר רעיל, לא נדרשת הכנה מורכבת ואין לביצוע הפעולה השלכות על המקום ויושביו לאחר שמסיימים את הטיפול.

למי שמחפש דרך יעילה להיפטר מפשפש המיטה – הדברה באנוקסיה עשויה להיות האפשרות הטובה ביותר עבורכם! עם זאת, חשוב להזמין את העבודה אצל מדביר מוסמך ומקצועי, עם המלצות וניסיון מעשי של עבודת שטח בביצוע הדברה באנוקסיה נגד פשפש המיטה. רק מדביר מיומן ומנוסה יוכל לספק לכם ייעוץ כיצד לטפל בבעיית הפשפשים בצורה הטובה ביותר ואף לבצע את הפעולות הנדרשות כדי לקבל תוצאות מיטביות של הדברת פשפש המיטה בבית.

מי אנחנו? סיירת הדברה 

חברת "סיירת הדברה" היא חברת הדברה מומלצת ובעלת וותק של מעל 20 שנות ניסיון בעבודת שטח להדברת מזיקים מכל הסוגים, בשילוב שיטות הדברה שונות וטכניקות ייחודיות המצריכות ידע ושימוש במוצרי הדברה מתקדמים. אנו מספקים שירותי הדברה לבית ומתמחים בהדברה נגד פשפש המיטה בחדר, בסלון או בכל אזור אחר בדירה או במרחב המשותף של הבניין. 

בצוות המדבירים שלנו אנשים בעלי ניסיון ומיומנות אשר מתמחים כל אחד בתחומו – ריסוס, קיטור, אנוקסיה, אידוי, ועוד.. רוצים לעשות הדברה נגד פשפש המיטה בבית? אל תחשבו פעמיים, לכו על בטוח – הדברת פשפש המיטה באנוקסיה. הצוות שלנו מדביר פשפשים ברישיון שקיבל מהמשרד להגנת הסביבה ועובר הכשרות והסמכות באופן תדיר. הצלחת הדברה באנוקסיה מחייבת ידע מקצועי טכני לגבי הציוד והחומרים בהם צריך להשתמש, מיומנות וניסיון בביצוע כל שלבי תהליך ההדברה בצורה מדויקת. 

לייעוץ חינם, חייגו עכשיו: 052-303-1600

חיסול כל הפשפשים על ידי מניעת חמצן

הדברה עם אנוקסיה זהו תהליך של הדברת פשפשי מיטה על ידי מניעת חמצן מהם. שיטת הדברה זו פועלת באמצעות קיטור, ריסוס ביתי ושיטות אחרות ליצירת סביבה שבה פשפש המיטה אינו יכול לשרוד. זוהי אחת הדרכים היעילות ביותר להיפטר מפשפש המיטה ומומלצת מאוד לבעלי בתים המחפשים מדביר אמין שמבטיח מיגור מלא וגם מסוגל לקיים.

הדברת קיטור נמצאה כאחת השיטות היעילות ביותר לשליטה באנוקסיה, שכן היא יכולה לחדור עמוק לתוך סדקים וחריצים שבהם מסתתרים פשפשי המיטה, בדיוק כמו הגז שהיום כבר אסור לשימוש. הקיטור נותן מענה מושלם לתהליך וגם ריסוס ביתי הוא אופציה פופולרית מכיוון שהוא יכול להגיע לאזורים שאדים לא יכולים להגיע אליהם, כך הוא משלים את חלקו התהליך שלבי הדברת פשפש המיטה בבית.

חשוב למצוא מדביר בעל מוניטין, עם ידע וניסיון, שידע לזהות בצורה מדויקת את תנאי השטח, ישתמש במוצרים ובטכניקות הנכונות ועל ידי כמה שלבים הכוללים שילוב של שיטות הדברה שונות – אנוקסיה, קיטור, ריסוס, יבטיח חיסול מוחלט של פשפש המיטה מביתכם.

הם שוב חזרו? כנראה שלא ניסיתם אנוקסיה!

הדברת אנוקסיה היא שיטה להדברת פשפש המיטה המשתמשת במניעת חמצן כדי להרוג את המזיקים. שיטה זו פועלת על ידי מניעת חמצן מהחרקים, אשר הורג אותם ללא שימוש בכימיקלים או חומרי הדברה. זוהי דרך יעילה להיפטר מפשפש המיטה בבתים ובמקומות אחרים שבהם טיפולים כימיים אינם אופציה או שפשוט ניסיתם כבר כמה פעמים והם איכשהו מצליחים לחזור שוב ושוב.

הדברת אנוקסיה כוללת שימוש בקיטור או ריסוס ביתי כדי ליצור סביבה שאין בה מספיק חמצן כדי שהפשפשים לא ישרדו. כדי להשלים את התהליך בהצלחה ולהגיע למצב של שלילת חמצן בכל המקומות שבהם אולי מסתתרת ביצה, אולי נימפה ואולי פשפש בוגר – חייבים לפנות למדביר פשפשים מומלץ ומקצועי המשתמש בכל המוצרים הנדרשים לצורך השלמת התהליך.

בכל מקרה, חשוב להקפיד על כל ההוראות על מנת להבטיח חיסול מוחלט של המזיקים. אסור לפספס אף שלב, אחרי שעושים הדברה באנוקסיה צריך לעשות גם ריסוס ביתי והדברה בקיטור אדים, רק על ידי ביצוע כל השלבים וזיהוי מקצועי של כל מוקדי הפעילות בבית, תוכלו להבטיח הדברת פשפש המיטה בצורה מושלמת שלא משאירה זכר לפשפשי מיטה בבית או בעסק שלך.

Print
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Facebook
× שלחו וואטסאפ
דילוג לתוכן