סיירת הדברה 24/7 - שירותי הדברה לבית

הדברה ירוקה לבית

כל המידע, המלצות ומאמרים בנושא הדברת מזיקים וריסוס לבית או לעסק

הדברה ירוקה לבית

מה עדיף? הדברה ירוקה או רגילה?

שואלים את עצמכם למה עדיף להזמין הדברה ירוקה ולא הדברה רגילה לבית? הנה כל המידע שצריך לפני שמזמינים הדברה ירוקה:

הדברה ירוקה לבית תספק לכם מענה בטיחותי ואיכותי לצורך התמידי שיש לכולנו – לשמור על בית נקי ורמת היגיינה בריאה. שילוב מכשירי הדברה כמו מלכודות או אביזרים שונים ללכידת מזיקים עם חומרים ביולוגיים, יבטיחו לכם מניעה מזיהום הסביבה הקרובה לבית וחשיפת בני הבית או חיות המחמד שלכם לסכנה אפשרית בטווח הקרוב והרחוק.

מדביר אחראי עם שיקול דעת מקצועי

מדביר מקצועי חייב להיות גם אחראי כשהוא מפעיל שיקול דעת ע"פ ידע וניסיון על מנת לצמצם את השימוש בחומרי הדברה שיש בהם סיכוי אפילו קטן מאוד לפגיעה כתוצאה מהרעלה. כמו כן, מדביר מקצועי ישתמש בחומרי הדברה בטוחים לסביבה כשהוא יודע מה ההשלכות של הטמעת החומר בתנאי השטח הקיימים במקום וכך הוא מייעד את החומר הנכון לאותו מתחם שצריך להדביר.

יש חומרי הדברה עם תווי תקן כאלו ואחרים, ולכל חומר יש את התנאים המחייבים אותו לשימוש נכון על מנת לשמור על ביטחון הסביבה. הבעיה מתחילה כשעושים שימוש בחומרי הדברה ירוקה לבית שהם 100% ירוקים לגמרי, אז גם האפקטיביות שלהם פוחתת באופן משמעותי כנגד המזיקים. לכן מדבירים רבים מצאו את הפתרון המתאים – שילוב חומרי הדברה בעלי ריכוז רעלים נמוך, יחד עם רעלנים מחומרים טבעיים ובשילוב של טכניקות ומכשירי הדברה שונים ומגוונים המשמשים להדברת מזיקים ללא צורך ברעל.

אפקט מוצלח גם לטווח הרחוק

השילוב בין רעל בריכוז נמוך וחומרים טבעיים שאינם מסוכנים יכול ליצור אפקט מוצלח להרחקה או לכידת מזיקים, ולמרות שכן יש חומרים רעילים בריכוז נמוך זה עדיין נחשב כהדברה ירוקה שתמנע פגיעה באנשים ובסביבת המחייה שלהם.

שמירה על הסביבה היא תנאי הכרחי לאפקטיביות של הדברה ירוקה לבית, כל דבר שיפר את האיזון הטבעי באזור הבית עלול בטווח הרחוק ליצור אפקט הפוך, לדוגמה – חיסלתם את העכבישים אבל כתוצאה מכך נוצרה קרקע פוריה להתרבות עש, לטאות, ועוד..

אחריות אישית ויצירת מודעות

כל אחד תורם את חלקו להדברה ירוקה ובטוחה

נכון, זה הרבה יותר קשה ומסובך ברגע שהמצב חמור וכבר יש נגיעות קשה של מזיקים בבית, אבל למה להגיע לשם מלכתחילה?

אחד השימושים המוצלחים ביותר של הדברה ירוקה לבית, זה הדברה מונעת לצורך שימור ותחזוקה שוטפת. הדברת מזיקים ירוקה מציעה מגוון דרכים ואמצעים למניעת חדירת מזיקים, כך ממילא פוחתת באופן משמעותי ההיתכנות של קינון מזיקים וגרימת הנזקים שנגרמים על ידם. לדוגמה: איטום מלא של כל פתחי הבית – סגירת סדקים בקירות, החלפת גומיות קרועות בחלונות ובדלתות, התקנת רשת למניעת חדירת מזיקים כשרוצים לאוורר את חלל הבית וכדומה..

כמו כן, גם שמירה על היגיינה וניקיון הבית יעזרו למנוע את הגעתם של חרקים ומזיקים שונים למקום. איסוף פירורי אוכל, סגירה של אריזות מזון הנמצאות בשימוש, פינוי אשפה ובפרט חומרים אורגניים שמתחילים להעלות עובש (ריח העובש קורא למזיקים להגיע לסעודה..), וגם כיסוח דשא ועשבים שוטים המאפשרים למזיקים מעבר מוגן ובטוח בסביבת הבית – כל אלו יעזרו לשמור על בית נקי ממזיקים עוד לפני שבכלל צריך לעשות שימוש בחומרי הדברה כאלה ואחרים. פינוי ערימות פסולת מחוץ לבית תחשוף את המזיקים לאויביהם הטבעיים (ציפורים, חתולים, ועוד..), ללא מסתור ראוי סביר להניח שהם בכלל לא יצליחו להשלים את הדרך לכיוון הבית.

חומרי הדברה פירתרואידים

כפי שאתם מבינים, כל הדברים שנכתבו עד כה הם פעולות שכל אחד יכול לבצע ובכך לתרום את חלקו לשמירה על מתחם נקי ממזיקים. לא צריך להיות מדביר מקצועי כדי לבצע פעולות אלה, אך אם בכל זאת מתחילה להופיע כמות קטנה של מזיקים באזור – זה המקום להשתמש בחומרי הדברה ירוקים כדי לחזק את המניעה ולשמור על הבית נקי ממזיקים.

חומרי הדברה ירוקה הם חומרים מבוססי פירתרואידים, חומר סינטטי המחקה את הפעולה הטבעית שעושה פרח החרצית שמטבעו מרחיק חרקים. במקרה כזה של מתחם שמור ומתוחזק, גם חומר טבעי וירוק שאולי לא יהיה ממש יעיל במקום עם נגיעות קשה, יצליח לעשות את העבודה והרי לכם שימוש מודע ואחראי בהדברה ירוקה טבעית ובטוחה לסביבה. 

  • לקריאה נוספת על הדברה ירוקה לבית – לחצו כאן

 סיירת הדברה  מוכנים לפעולה!  24/7 

'סיירת הדברה 24/7' היא חברת הדברה מומלצת עם ניסיון של מעל 20 שנה בעבודת שטח של הדברה ירוקה נגד כל סוגי המזיקים. יש לנו מטרה – לספק שירותי הדברה בזמינות מיידית במקצועיות גבוהה ובעלות נמוכה.

את החברה מנהלים דוד בוזגלו (רישיון הדברה 2158) ועוזי כפיף (רישיון הדברה 2052), מדבירים מנוסים בעלי הסמכה לטכניקות הדברה ייחודיות כמו הדברה באנוקסיה (שלילת חמצן), איוד, ריסוס, מלכודות, ועוד.. יש לנו הבנה יסודית וידע מעמיק בעולם המזיקים, יחד עם ניסיון מעשי של שנים רבות והסמכה מקצועית לביצוע שיטות הדברה שונות ומגוונות, נוכל להתאים עבור כל בעיית מזיקים את פתרון ההדברה היעיל והמתאים ביותר שיביא למיגור מלא של כל המזיקים במקום.

לייעוץ חינם, חייגו עכשיו: 

 052-303-1600 

Print
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Facebook
× שלחו וואטסאפ
דילוג לתוכן