סיירת הדברה 24/7 - שירותי הדברה לבית

תמונות של פשפש המיטה

כל המידע, המלצות ומאמרים בנושא הדברת מזיקים וריסוס לבית או לעסק

תמונות של פשפש המיטה

איך בדיוק נראה פשפש המיטה? אם אתם לא בטוחים שמה שראיתם הוא פשפש המיטה, הדבר הכי פשוט הוא ללכוד אחד ולהשוות כנגד תמונות של פשפש המיטה אונליין. יש המון תמונות של פשפש המיטה זמינות לצפייה חופשית ונוחה בכל רחבי האינטרנט.

הצבע של פשפש בוגר הוא חום צהבהב ופשפש בוגר מגיע עד לחצי סנטימטר בלבד. הצורה של פשפש בוגר היא שטוחה ועגולה, והם ללא כנפיים כלל. עדיין לא בטוחים כי זה הדבר שאיתו אתם מתמודדים בבית? הצמידו אחד כנגד השני באופן מוגדל, ותדעו באופן וודאי מול מה אתם מתמודדים. אם דרושה לכם עזרה – חייגו אלינו והזמינו בדיקה לפשפש המיטה בבית.

פשפש המיטה יודע להסתתר בצורה יעילה ובטוחה באזור המיטה. הוא נכנס בכל מיני שקעים נסתרים בטווח שסביב למיטה, בתוך המזרון וביסודות של בסיס המיטה.

עקיצות של פשפש המיטה

הסימן הכי מובהק לחדר שיש בו פשפשי מיטה, זה העקיצות. פשפש המיטה יעקוב מקבצים של כמה עקיצות באותו אזור, זה יהיה באזור הבטן או הגב. הוא מסתתר בתוך המזרון או בקרבת מקום, ובלילה יוצא ומחפש את חום הגוף שלנו כדי לעקוץ כשאנחנו רדומים.

זיהוי כתמים

דרך נוספת לזהות את פשפש המיטה בבית, זה כתמים קטנים שהוא משאיר אחריו בנתיב אל העקיצה. זה יכול להיות כתמים שחורים של צואה, או כתמים קטנים אדומים של דם שנפלט ממנו אחרי שסיים לעקוץ ולמצוץ דם.

אם הבחנתם בכתמים על המצעים בחדר השינה, או שנעקצתם בלילה בזמן השינה – הזמינו במהירות הדברה נגד פשפש המיטה, לפני שהם מתרבים ותפשטים יותר במקום.

Facebook
Twitter
LinkedIn
× שלחו וואטסאפ
דילוג לתוכן