מדביר עכברים – הדברת עכברים – לוכד עכברים – לוכד חולדות – הדברת חולדות – מדביר עכברים – מדביר חולדות – ריסוס חולדות – ריסוס עכברים

הדברת עכברים– כיצד לבצע הדברה בצורה בטוחה?

הדברת עכברים, שונה לחלוטין מהדברה של נמלים, זבובים, ואף ג'וקים. ככל שהחרק או החיה אותה רוצים למגר בהדברה גדולה יותר, כך חומר ההדברה בו צריך להשתמש, צריך להיות חזק יותר. כאשר יש בני אדם החיים בסביבת ההדברה, יכולה להיות ההדברה מסוכנת. בשנת 2014, אירע אסון בירושלים, כאשר 2 ילדות נפטרו כתוצאה מהדברה, ו2 ילדים נוספים של אותה משפחה נאבקו בצורה קשה על חייהם.

ההמלצה- אחרי ההדברה, להיעלם מהשטח לכמה ימים:

הדרך הטובה ביותר, למנוע מצב בו הדברת עכברים הופכת לאסון, היא להיעלם מהבית לאחר ההדברה לכמה ימים. לאן אפשר לנסוע?

להורים, לאחים, או פשוט לקחת חופשה של כמה ימים. הזמן המומלץ ביותר לביצוע הדברה הוא בחופש הגדול, ואז אפשר בימים שאחר ההדברה להיות בחופשה.

את הניקיון שאחר ההדברה לבצע בצורה זהירה:

לאחר הדברת עכברים, חשוב מאוד לבצע ניקיון יסודי של הבית. הסכנה בחומר ההדברה, נעלמת רק לאחרי שטיפה וניקיון יסודי. לכן, לא כדאי לחזור ישר עם הילדים הביתה. אם מתארחים אצל ההורים, או אצל בני משפחה, מומלץ שהבעל יגיע לבדו בבוקר לבצע את הניקיון, ורק לאחר מכן יחזרו כולם. כאשר חוזרים כולם ביחד מחופשה, אפשר שהאשה עם הילדים יבלו באטרקציה קרובה לבית, והבעל ינקה. כאשר מתאפשר, מומלץ לקחת פוליש מקצועי.

הזמן המומלץ ביותר לביצוע הדברה: לאחר בנייה או שיפוצים:

הזמן הטוב ביותר לביצוע הדברת עכברים, הוא לאחר סיום בניית הפרויקט, או מיד בסיום שיפוץ הדירה. את הפוליש הסופי לאחר בנייה או שיפוץ, מומלץ לבצע רק לאחר ההדברה. כך השטח עדיין ריק בימים הללו. גם בעת שיפוץ הדירה, מומלץ לשלול הדברה בתום השיפוץ, ולאחר מכן להזמין פוליש מקצועי. אפשרות זו, מקילה על המשפחה שמשפצת שממילא שוכרת דירה חלופית בתקופה זו.

למה כדאי להזמין מדביר של חברת סיירת ההדברה? כי אנחנו  בחברת סיירת ההדברה, מקצועיים, ומומחים בשירות הדברת עכברים בצורה מקצועית ובטיחותית, שתשאיר את הבית שלכם נקי מעכברים. ברשותינו מיטב אנשי מקצוע, שעברו הסמכה במקומות הטובים בארץ, ומשתמשים רק בחומרים שאושרו לשימוש על ידי משרד הבריאות.

חבל לכם לסבול מעכברים, צרו עמנו קשר עוד היום, וקבלו הצעת מחיר משתלמת.

 

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
דילוג לתוכן