לא בכל מקום בארץ יש עטלפים, אך במקומות שיש עטלפים, העטלפים יכולים להפוך לפעמים למטרד. עטלפים יכולים לאכול פירות של עצים. כאשר העטלפים נמצאים בעליית הגג של הבית שלך, אזי הם יכולים להיות מטרד, כאשר הם זזים במהירות ממקום למקום, ושומעים את רעש התזוזה שלהם. אולם, יש כיום אמצעים יעילים, באמצעותם ניתן לבצע הרחקת עטלפים בצורה יעילה.

הדברת עטלפים שונה מהדברה רגילה:

תהליך הרחקת עטלפים, שונה מתהליך רגיל של הדברה. בהדברה רגילה, המדביר צריך להשתמש בחומרים כימיים. כדי להרחיק עטלפים יש לנקוט בדרך שונה,

ולהשתמש באמצעים אלקטרונים על מנת להרחיק עטלפים. היתרון בכך שהדברת עטלפים נעשית באמצעים אלקטרונים, היא בכך שאין את הסכנות שיש בהדברה רגילה, בה נאלצים להשתמש בחומרים כימיים.

שימוש בשפת העטלפים:

היחידי שידע ממש את שפת החיות ושפת העטלפים, הוא שלמה המלך. אנחנו לא יודעים את שפת העטלפים, אך יודעים כיצד לתקשר עם העטלפים, ולשדר להם את הרמז "תלכו בבקשה מכאן למקום אחר, כי לא כדאי לכם להיות כאן". לכן, בשביל הרחקת עטלפים, משתמשים בשפה אותה העטלפים מבינים: גלי קול. ישנו מכשיר מיוחד, המשדר גלי קול אלקטרונים, המעבירים שדר לעטלפים לעזוב את המקום.

מכשירים מיוחדים להרחקת עטלפים:

ישנם מכשירים אלקטרוניים מיוחדים, המיועדים בשביל הרחקת עטלפים. כאשר רוצים להתחיל בפעולה, הטכנאי מפעיל את המכשיר. המכשיר לא דורש חיבור לחשמל, ומבוסס על בטריות. ישנם מכשירים המשמיעים תדרי קול, בעוצמות ובתדירות משתנה, ובו זמנית פולטים תאורה הדוחה ומרחיקה את העטלפים מהבית.

למה להיעזר דווקא בנו?

למה כדאי להיעזר דווקא בשירות של סיירת ההדברה בשביל הרחקת עטלפים? כי אנחנו בסיירת ההדברה, מבינים בצורך של שמירה על איכות הסביבה, ומחפשים תמיד כיצד להימנע בשימוש בחומרים מזיקים. צוות החברה שלנו, מומחה גם בשימוש באמצעים של הדברה אלקטרונית, ויודע כיצד להשתמש במכשירים אלו, בצורה הטובה ביותר. אנחנו יודעים לכוון את התדרי קול בצורה מקצועית, שתבצע את הפעולה בצורה הטובה ביותר. חבל לכם לסבול מעטלפים, צרו עמנו קשר עוד היום, ונקבע אתכם פגישת ייעוץ חינם.