סיירת הדברה 24/7 - שירותי הדברה לבית

סיירת הדברות – הדברה ביולוגית

כל המידע, המלצות ומאמרים בנושא הדברת מזיקים וריסוס לבית או לעסק

סיירת הדברות – הדברה ביולוגית

הדברה ביולוגית – כי אפשר גם אחרת
נמאס לכם לנהל מרדפים אחר הזוחלים והמזיקים השונים שפלשו אליכם הביתה? אתם לא מעוניינים להדביר אותם באמצעים כימיים אך לא מסוגלים להמשיך כך… יש מה לעשות. הזמינו הדברה ביולוגית!
בשנים האחרונות שמענו על כמה וכמה מקרים של הדברות שנערכו שלא על פי הכללים והתקנים ובעקבות כך אירעו אסונות קשים ואף היו פגיעות בנפש. כל אותם סיפורים גרמו לנו לחרדות ואנו מתקשים להכניס חומרי הדברה כימיים אלינו הביתה. אבל להמשיך לחיות בכפיפה אחת יחד עם אותם זוחלים זוהי גם לא אופציה מועדפת עלינו. אז מה אפשר בכל זאת לעשות?

הדברה ביולוגית – המענה המושלם!
האפשרות של ביצוע הדברה ביולוגית היא זו שנותנת לאדם החרדתי את הפתרון החילופי המושלם להדברה שאינה מסוכנת. ההדברה הביולוגית נעשית על ידי חומרים טבעיים בלבד,

אלו לא יפגעו באף אחד אך ירחיקו את אותם פולשים בלתי חוקיים שבחרו לנהל את 'ענייניהם' בתוך הבית שלכם. זה אולי לא יקרה ביום אחד כמו ההדברה הכימית, אך הסבלנות משתלמת. לאט, אבל בטוח יסתלק לו המטרד ואתם לא סיכנתם את עצמכם ואת בני ביתכם.
ניתן לומר שישנן יתרונות בולטים נוספים בשימוש באפשרות זו של הדברה ביולוגית לעומת ההדברה הכימית.
• אין צורך לצאת מהבית- כאשר מדבירים את הבית באמצעות הדברה כימית יש לצאת מהבית בזמן ההדברה וגם אחר כך יש לאפשר לחומר להתפוגג משך מספר שעות. בהדברה הביולוגית אפשר להישאר בבית ושגרת החיים אינה מופרת.
• לא צריך להטמין את האוכל – כאשר עורכים הדברה כימית יש לארוז היטב את דברי המאכל לבל יספגו מחומרי ההדברה. ההדברה הירוקה לעומת זאת לא עלולה להרעיל לנו את המזון.
• לא צריך לשטוף כלים – לאחר הדברה כימית אין להשתמש בכלים שהיו חשופים בבית בזמן ההדברה ללא שטיפה יסודית. ההדברה הירוקה לא גורמת לנו את הסרבול המיותר הזה.
אז אם גם אתם מעדיפים את ההדברה הטבעית הידידותית לסביבה, שאינה פוגעת באנושות ובכדור הארץ, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר. אנחנו ב'סיירת הדברות' נשמח להעמיד לשירותכם את הצוות הטוב ביותר עם ההדברה הטובה והירוקה ביותר!

Facebook
Twitter
LinkedIn
× שלחו וואטסאפ
דילוג לתוכן