שיטות הדברה שונות עבור מזיקים שונים, מה הן שיטות ההדברה השונות, העומדות לרשות המדבירים כיום? בואו לגלות

איך אפשר להרוג את המזיקים בצורה מהירה ויעילה? מסתבר שיש יותר מדרך אחת. אך כמובן, לא כל שיטה היא יעילה עבור כל סוגי המזיקים. לכן, חשוב להזמין מדביר מנוסה ומורשה, שיידע בדיוק מה לעשות כדי לפתור את הבעיה הספציפית שלכם.

הדברה מכאנית

הדברה זו היא מה שאתם עושים כשאתם מרימים נעל על הנמלים. אתם בעצם הורגים את הנמלים ואת הג'וקים בצורה פיזית, מבלי להשתמש בחומרים או מלכודות.

הדברה גנטית

הדברה גנטית היא הדברה שמשנה את הגנטיקה של המזיקים. לפעמים, הפתרון הוא להפוך אותם לפחות מזיקים, אך לפעמים אפשר לשנות תא הגנטיקה של המזיקים במטרה לשפר את הסיכויים של חומרי ההדברה השונות להשפיע ולהרוג אותם.

הדברה פיסיקלית

הדברה פיסיקלית אנחנו משתמשים במשתנים כמו קור וחום כדי להשפיע ולהרוג את המזיקים. בשיטה הזו אנחנו משתמשים בעיקר בנוגע לאוכל - לדוגמא, אפשר לחמם תמר מספיק שהחרקים שבו ייהרגו - וכן אפשר לשלב בין השיטות השונות כדי לקבל  תוצאות טובות יותר.

הדברה כימית

הדברה כימית, כשמה כן היא, הורגת את המזיקים על ידי שימוש בכימיקלים שונים. כמובן, מזיקים שונים מגיבים לחומרים שונים, ולכימיקלים האלה יש השפעה שלילית גם על האדם ועל הסביבה. לכן, כדאי להמעיט בשימוש בצורת ההדברה הזו, עד כמה שהדבר אפשרי. כמובן, לא תמיד אפשר לבצע הדברה יעילה באמצעות שיטה אחרת ולכן נאלץ להשתמש בחומרים כימיים כדי להרוג את המזיקים.

הדברה ביולוגית

הדברה ביולוגית היא הדברה שמתבצעת על ידי הבאת האיוב הטבעי של אותם מזיקים לסביבתם הקרובה. לדוגמא, פתרון לבעיה של עברים הוא הבאת הרבה חתולים. כך העברים נאכלים אך ללא שימוש בחומרים כימיים למיניהם. החסרון בשיטה זו הוא שהיא עלולה לקחת הרבה זמן, ולא לכולם (או לכל מצב) זה מתאים.

 

ב"סיירת הדברה" אנחנו מומחים בביצוע כל סוגי ההדברות.

אם אתם מחפשים מדבירים טובים, מנוסים, ואחראיים, צרו איתנו קשר עוד היום!