כאשר אתם הולכים ברחבי הבית ומגלים נמלים בשיירות שמתהלכות להן מעדנות ברצפת ביתכם, ככל הנראה אתם נמצאים כבר בשלב מתקדם בהתפתחות הנמלים בבית ומתחת לפני הקרקע קיימים לפחות כמה קנים של נמלים עמוסים. תוכלו לנסות לרסס את הנמלים בתרסיסים ביתיים שנמכרים בכל סופרמרקט, אך סביר להניח שהתוצאה לא תשביע את רצונכם בגלל שעד שלא תשמידו את הקינים ותהרגו את המלכה אין לכם סיכוי לגבור על היצורים הקטנטנים הללו...

מתי יש להזמין הדברה מקצועית?

ריסוס מקצועי שכזה שפוגע בתופעה מהשורש תוכלו לבצע רק בעזרת הזמנת הדברה בתל אביב, אם אתם מתגוררים בתל אביב כמובן. חברות הדברה בתל אביב משתמשות בחומרים שעל פי חוק נאסר להחזיק באופן פרטי או להשתמש בהם בשימוש ביתי. הסיבה לכך היא

כמובן שמירה על בטיחות של האנשים שנמצאים בקרבת חומר ההדברה, שכן מדובר בחומרים מסוכנים ורעילים שרק הנשיפה שלהם עלולה להזיק לגוף. כמו כן, יש להשתמש בחומרים אלו בבקרה ובמינון הנכון למניעת פגיעת יתרה בחי ובצומח שבאזור.

מה יש לבדוק אצל חברת הדברה?

חברות הדברה בתל אביב ישלחו אליכן הביתה מדביר מקצועי מוסמך בעל רישיונות עבודה מטעם המשרד לאיכות הסביבה. אגב, ללא מסמכים אלו אל לכם להעסיק מדביר זה גם כדי לא למנוע נזק בריאותי לכם ואפילו אם מדובר באחוזי סיכון נמוכים, כמו כן, מדביר לא מוסמך, יכול לבצע את העבודה בצורה לא מקצועית שתגרום לכם בלאו הכי להזמין אותו מחדש או לעשות את כל הטיפול אצל איש מקצוע אחר.                                                   לרוב, חברת הדברה בתל אביב היא חברה מפוקחת ומוכרת וממילא המדבירים שמועסקים בה מחזיקים את כל האישורים הנדרשים.

האמינות והבטיחות- מעל לכל!

מלבד המקצועיות והרישיונות, חשוב מאוד לבחור בחברה אמינה ומנוסה כזו שתעניק לכם בטיחות מקסימאלית. חברה כזו תדריך אתכם באופן מדויק כיצד עליכם להיערך לקראת הריסוס, הערכות כוללת פינוי של חפצים, פינוי של הבית למספר שעות ואפילו ליממה. ההדרכה הזו היא קריטית למניעת אסונות שכבר היו מעולם. גם לפרק הזמן שלאחר ההדברה ישנן הנחיות חשובות כמו אוורור הבית, שטיפת הרצפות עם מים בלבד על מנת שהחומר ימשיך בפעולת, רק לאחר כמה ימים ניתן לשוב ולשטוף את הרצפה עם נוזל ניקוי.