סיירת הדברה 24/7 - שירותי הדברה לבית

מדביר מקצועי במרכז

כל המידע, המלצות ומאמרים בנושא הדברת מזיקים וריסוס לבית או לעסק

מדביר מקצועי במרכז

מתי תזמינו חברת הדברה במרכז
נמאס לכם להתעורר בכל לילה מחדש בעקבות הצרחות ההיסטריות 'אימאל'ה ג'וק'? המקקים מלאי הטקט והנימוס התאזרחו להם בביתכם ועושים בו כבתוך שלהם ואתם חשים כי אבדתם שליטה על המצב? זה הזמן לפנות אל המומחים!
עם בוא הקיץ מתעוררים זוחלים רבים ובמיוחד באזור המרכז החם וההביל – מתרדמת החורף העמוקה בו היו שרויים בחודשים האחרונים ופונים לחפש את מזונם. רבים מהם מגיעים אלינו הביתה. לא תמיד נוכל לשים לב לסנונית הראשונה שעדיין מצליחה לחיות את חייה בביתנו בתנאי מחתרת. אך כאשר התופעה מתרחבת והזוחלים הללו מעמידים משפחה שמסתעפת לעשרות ואף ליותר, או אז הם כבר לא מצליחים יותר להסתתר אך אנחנו לא ממש יודעים איך להתמודד מולם. נעלי הבית שלנו לא ממש יועילו כדי למגר את כל העדר… גם תכשיר כימי כזה או אחר שנרכוש בסופר לא יועיל כאשר מדובר בכמות כזו. אז מה עושים?

חברת הדברה במרכז – זה הפתרון!
אם כבר התעייפתם מהחיים בצל אותם זוחלים העושים בביתכם כבתוך שלהם, זה הזמן להזמין חברת הדברה במרכז. חברת ההדברה תגיע אליכם מצוידת בכל הדרוש על מנת למגר את המכה בזבנג – וגמרנו! מובן שתצטרכו לפנות את הבית למשך מספר שעות לאחר ההדברה ואף לכסות היטב את כל דברי המאכל והכלים כדי שהם לא יודברו בטעות ויסכנו אתכם אחר כך. חשוב גם לוודא כי חברת ההדברה עובדת עם הרישיונות המתאימים ועם חומרים המותרים לשימוש, כי כבר אירעו אסונות בעקבות מדבירים שפעלו ברשלנות.
ישנה אפשרות לבצע גם הדברה ביולוגית. הדברה ביולוגית הינה הדברה המתבצעת באמצעות חומרים טבעיים ויש לה את המעלות שלה לצד החסרונות.
המעלות –
• חומרי ההדברה אינם מזיקים לאנשים ולא פוגעים בחיות המחמד.
• ההדברה הביולוגית לא תפגע במזון שנשאר פתוח.
• בזמן ההדברה אין צורך לפנות את הבית ולא נדרש אוורור מיוחד כפי שנדרש בעת ההדברה הכימית.
החיסרון הבולט שבהדברה הזו זוהי האיטיות של השפעת ההדברה. אורך זמן עד שמתחילים לראות את התוצאות.
אז אם גם אתם סובלים מאורחים נחמדים שכאלה, צרו קשר עם סיירת הדברות המציעה לכם הדברה במרכז ובחרו את שיטת ההדברה המתאימה לכם. העיקר שתוכלו לישון בשקט…

Facebook
Twitter
LinkedIn
× שלחו וואטסאפ
דילוג לתוכן