סיירת הדברה 24/7 - שירותי הדברה לבית

הדברה בדיזינגוף

כל המידע, המלצות ומאמרים בנושא הדברת מזיקים וריסוס לבית או לעסק

הדברה בדיזינגוף

הדברה בדיזינגוף בתל אביב

מה היא בעצם עבודת ההדברה? אז כידוע, הדברה היא בסופו של דבר מלאכה שבאמצעותה מרחיקים ומדבירים את בעלי החיים הלא רצויים- זוחלים, עכברושים, מקקים, נמלים ועוד מקרבת בני אדם. בעלי חיים אלו לא די שהם נחשבים מזיקים או דוחים- במקרים רבים הם פשוט מסוכנים לבריאות ומהווים באופן מטריד גורם אפשרי לפריצת מחלות. כך למשל- העכברושים הידועים כנושאי מחלות ומפיצים אותן, כך גם כאשר מדובר בכיני היונים- שגם בהם יש פוטנציאל משמעותי למחלות עור ולמחלות עיניים. בלי קשר, כמובן, מדובר תמיד באי נוחות ובעוגמת נפש שנגרמת באופן ברור-

הדברה בדיזינגו

כיצד מתבצעת עבודה זו? חברות הדברה מוסמכות ומורשות הן בעלות ידע רחב וכולל על אפשרויות שונות ומגוונות בתחום ההדברה- לרוב מדובר בצוות עובדים מקצועי ומיומן שעבר השתלמויות ולימודים מקצועיים על מנת לאפשר את עבודת ההדברה באופן המהיר, היעיל והמקצועי ביותר. לפעמים מדובר בהרחקת כיני יונים, לפעמים בלכידה של זוחל- נחש וכדומה, לפעמים בהדברה וריסוס באמצעות חומרי הדברה.

רק צוות עובדי חברת הדברה מקצועית ומיומנת יוכל לזהות את דרך הפעולה המומלצת ביותר וכמובן לפעול בהתאם. צריך להבין, כי לכל מזיק יש חומרי הדברה ודרכים להרחקה ולא כל דרך שמתאימה לבעל חיים אחד תתאים בהכרח גם לאחר. לכן, תמיד רצוי להזמין חברת הדברה מוסמכת שצוות עובדיה מומחה ומיומן בהרחקת המזיקים.

בנוסף לכך, כאשר אנחנו מזמינים את צוות העובדים של חברת הדברה מיומנת- אנו חייבים לסמוך עליהם, משום ששימוש בחומרי הדברה חייב להיעשות אך ורק על פי הדרישות וההנחיות של המשרד לאיכות הסביבה.

חומרי ההדברה בימינו אמנם לרוב מורכבים מחומרים שככל האפשר- ירוקים ומותרים כדי לשמור על סביבה נקייה ולא מזוהמת, ועדיין מעצם טבעם חומרים אלו הם חומרים מדבירים שאמורים להרחיק בעלי חיים, ולכן לא מומלצים לשימוש לא בקרב בעלי חיים באופן קבוע ובוודאי שלא בקרבת בני אדם. רק מדביר מוסמך ובעל ידע יוכל להשתמש בחומרים הללו באופן הראוי והנכון ביותר.

לפני פעולת ההדברה דרשו מהחברה שאותה שכרתם עבור מטלה זו- כתב התחייבות כמובן על כל פרטי ההדברה שאותם קבעתם לפני תחילת העבודה. באמצעות כתב ההתחייבות- וודאו, כי עבודת ההדברה תחזיק מעמד לפרק זמן ארוך במיוחד על מנת שאתם לא תצטרכו להזמין את חברת ההדברה לעבודה נוספת…

Facebook
Twitter
LinkedIn
× שלחו וואטסאפ
דילוג לתוכן