הדברה ברמת החייל – מדביר ברמת החייל

הדברה ברמת החייל בתל אביב

בדקו שחברת ההדברה שלכם מבצעת גם הדברה ירוקה. לא כל חברות ההדברה מיומנות ומתמחות גם בשימוש יעיל ואפקטיבי בהדברה מסוג זה.

אנחנו בטוחים, שכאשר זיהיתם מזיקים ובעלי חיים דוחים ו/ או מזיקים ו/ או מסוכנים בקרבת הסביבה הטבעית שלכם- בבית, בעסק, במשרד- אתם בוודאי רוצים למהר ולהיפטר מהם, ואולם למרות כל זאת אנחנו מציעים כמובן לנסות ולשמור גם במקרים אלו על הסביבה שלנו ולנסות עד כמה שאפשר להגן על הריאה הירוקה ועל אוויר נקי וצלול, ללא זיהום וללא שימוש ברעלים ובחומרים מסוכנים.

באמצעות שימוש בהדברה ירוקה ונקייה לסביבה- ניתן לגרום לבעלי החיים המזיקים לעזוב את המקום ולהיפטר מהם בסופו של דבר.

הדברה ברמת החייל

האם הדברה ירוקה דורשת ידע נוסף מצד חברות ההדברה? האם עיסוק בהדברה מסוג מיוחד מחייבת ניסיון מצד צוות העובדים? התשובות לשאלות אלו הן חיוביות. אנחנו בהחלט סוברים, כי עיסוק בהדברה ירוקה דורש ידע מקיף ומעמיק גם בנושא של סוגי ההדברה החלופיים והשונים ובעיקר ידע משמעותי ואמין בנושא סוגי המזיקים הייחודיים והתאמת סוג ההדברה לכל מזיק באופן יעיל, מקצועי ואפקטיבי במיוחד.

רק מדביר מקצועי, בעל ידע וניסיון משמעותי בכל סוגי ההדברה – יוכל להתאים באופן ראוי עבור כל מזיק גם את סוג ההדברה המתאים וגם יוכל לזהות את מרחב המחיה המדויק והעיקרי של המזיק שאתו אתם מתמודדים ולהתמקד בו. כך, השימוש בחומרי ההדברה יהיה מדויק יותר, קטן יותר ופחות יהיה נרחב וקרוב לחברת בני אדם.

חשוב לשים לב, כי בכל מקרה שימוש בחומרי הדברה וריסוס גם אם הם ירוקים וידידותיים יחסית לסביבה ובוודאי אם הם מה"דור הישן" ונחשבים חומרי הדברה מסוכנים יותר- חייב להתבצע אך ורק על ידי מדביר מורשה ומקצועי. מדבירים חייבים לצאת ללימודים ולהשתלמויות באופן מסודר ומקצועי ולהתעדכן מדי פעם בפעם בחידושים בתחום זה. רק מדביר מורשה שיש בידיו תעודת הסמכה יכול לבצע בפועל עבודת הדברה- דרשו מחברת ההדברה שאתה בחרתם לעבוד להזמין לביתכם אך ורק מדבירים בעלי תעודת הסמכה.

דרשו מחברת ההדברה להשתמש ככל האפשר בחומרי הדברה שאינם רעילים- וכמובן כשאתם זקוקים לחברת הדברה- התעסקו רק עם מומחים מקצועיים בלבד- אל תתפשרו על פחות מזה!

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
דילוג לתוכן