סיירת הדברה 24/7 - שירותי הדברה לבית

הדברה בשינקין תל אביב

כל המידע, המלצות ומאמרים בנושא הדברת מזיקים וריסוס לבית או לעסק

הדברה בשינקין תל אביב

הדברה בשינקין בתל אביב

מי מאתנו היה רוצה למצוא שובל נמלים הולך על השיש במטבח או על פני שולחן האוכל?

מי היה שמח לראות מקק קופץ בין כתלי הבית או עכבר המתרוצץ בין הרהיטים?

איך אתם הייתם מגיבים לו הייתה חולדה או נחש נוכחים אצלכם בבית ומסתובבים לידכם?

אנחנו בטוחים שנוכחותם של בעלי חיים אלו אינה רק מטרידה אתכם ומהווה מטרד של היגיינה ואי נוחות של ניקיון ואסתטיקה, נוכחותם בהחלט עלולה להפחיד אתכם ולשמש גורם לחששות של ממש…

אז זהו! הגידו- די לבעלי החיים הלא רצויים הללו! פנו לשירותיה של חברת הדברה מקצועית על מנת לבצע שירותי הדברה או לכידה של אותם מזיקים.

הדברה בשינקין

למה כדאי בעצם לפנות לחברת הדברה מוסמכת ומורשית? הסיבה המרכזית היא דווקא תעודת ההסמכה שניתנת לעובדי חברת ההדברה מורשית רק לאחר שהם עוברים השתלמויות ולימודים מטעם משרד העבודה או משרד לאיכות הסביבה- צוות העובדים מטעם החברה מורשים להשתמש בחומרי הדברה – הם ורק הם!

לפעמים נופלת טעות בציבור הרחב ולפיה- חומרי הדברה וריסוס הם חומרים זניחים המותרים לשימוש בידי כל אחד, הסיבה לטעות המושרשת כל כך היא העובדה הפשוטה שבכל סופרמארקט ובכל חנות לחומרי בית ניתן היום בקלות ובזול, באופן פשוט לרכוש חומרי הדברה מסוכנים….

השימוש בחומרים אלו חייב להיות בפיקוח ותחת אחריות וחשיבה מרבית של אנשי מקצוע מיומנים בלבד. לכן, כאשר מדובר בצוות עובדים של חברת הדברה מוסמכת- ניתן, כמובן, לסמוך עליהם שהם ידעו להשתמש בחומר הנכון והמדויק עבור בעל החיים הלא רצוי שאצלכם, בנוסף הם ידעו להשתמש בכמות המדויקת ובזמן הרצוי והכדאיי ביותר על מנת להדביר את בעלי החיים- כמו כן, רק אנשי המקצוע המיומנים יוכלו לדעת באילו אמצעי הגנה וביטחון יש להשתמש על מנת להדביר מצד אחד, אך מצד שני לא לגרום לנזק או לסיכון כלשהו לסביבת בני האדם.

בנוסף לכך, טווח ארוך של הדברה ייעשה רק על ידי שימוש בחומרי הדברה ראויים ומדויקים בהתאם להחלטה של צוות העובדים המקצועי והמיומן. על מנת שההדברה תהיה אפקטיבית ולא תאלצו לבצע שימוש חוזר ונשנה להדברת מזיקים- סכמו עם חברת ההדברה על התחייבות וביטחון לגבי כל עבודה שהתבצעה על ידה.

סכמו מראש כמובן גם על מחיר העבודה ועל לוחות זמנים מחייבים בהתאם לסוג העבודה ולהיקפה.

Facebook
Twitter
LinkedIn
× שלחו וואטסאפ
דילוג לתוכן