הדברה בשכונת המשתלה – מדביר בשכונת המשתלה

הדברה בשכונת המשתלה בתל אביב

עבודת הדברה היא עבודה מקצועית ואחראית הדורשת ידע רציני ויכולת מוסמכת לעיסוק מורשה בתחום.

העבודה בתחום ההדברה היא אחת העבודות שבהן על מנת לבצע כראוי את העבודה יש חובה בסיסית להשתמש בחומרים מסוכנים, רעילים- חומרי ההדברה. על מנת לדעת להפעיל חומרים אלו באופן הראוי והנכון ביותר ועל מנת להבין גם את היתרונות של השימוש בחומרי ההדברה לצורך הרחקת המזיקים אך גם את החסרונות ואת הסכנות שהם טומנים בחובם- והסכנות עלולות להיות משמעותיות ובמקרים קשים- כפי ששמענו לא פעם באמצעי התקשורת, לצערנו- אפילו לגבות חיי אדם.

הדברה בשכונת המשתלה

על כן, כדי שעבודת ההדברה תיעשה רק על ידי צוות עובדים מוסמך ומיומן – רק הם יוכלו להשתמש באופן מושכל ומדוד בחומרי ההדברה- הם ידעו בכמה חומרים להשתמש כנגד אילו מזיקים-  גם ההתאמה וגם ההחלטה לגבי הכמויות ופרק זמן השימוש הן החלטות משמעותיות הנובעות לא רק מניסיון ארוך טווח של שימוש מקצועי, אלא יותר מכך-רק מדביר מקצועי מיומן ועתיר ניסיון ידע להתאים את חומר ההדברה הנכון והמדויק לסוג החרקים, למזיקים, לבעלי החיים הלא רצויים-  חשוב לדעת, כי לכל בעל חיים יש סוג מסוים של הדברה שמותאם לו. מדביר מקצועי ובעל ניסיון יוכל לחסוך לכם את ניסיונות השווא- ולהשתמש בדיוק בחומר המדביר והמדכא בעלי חיים לא רצויים- הוא ידע באיזה חומר כדאי להשתמש עבור בעל החיים, מה פרק הזמן שרצוי או שמותר להשאיר את החומר וכמובן באיזו כמות נכון ומותר. חומר הדברה שנשאר זמן ממושך מהמותר או / ו חומר הדברה בכמות כגולה- עלול לגרום לנזקים, לאי נוחות וכמובן גם לסכנת בריאות ממשית.

לכן, אנו כמובן מציעים בטרם תחתמו עם חברת הדברה על עבודות בתחום זה- דרשו לראות את תעודת ההסמכה של החברה בכלל שהיא אכן רשאית לעסוק בתחום משמעותי זה, ויותר מכך- דרשו לבדוק שהאנשים המסוימים שנשלחים לביתכם וצוות העובדים שנבחרו על ידי החברה – אכן מחזיקים ברשותם תעודת מדביר מוסמך.

נסו להשתמש באמצעותם ככל האפשר באמצעי הדברה ירוקים וידידותיים לסביבה- כך תוכלו גם להדביר את המזיקים מביתכם וגם לדאוג עד כמה שאפשר לאיכות הסביבה ולא לפגוע בה באמצעים רעילים ומסוכנים.

לאחר גמר עבודת ההדברה דרשו כתב התחייבות ואחריות בכתב מידי הצוות המבצע על מנת שתדעו שעבודת ההדברה – תהווה עזר להרחקתם של בעלי החיים לפרק זמן ארוך וממושך.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
דילוג לתוכן