סיירת הדברה 24/7 - שירותי הדברה לבית

הדברה בנאות אפקה – מדביר בנאות אפקה

כל המידע, המלצות ומאמרים בנושא הדברת מזיקים וריסוס לבית או לעסק

הדברה בנאות אפקה – מדביר בנאות אפקה

הדברה בנאות אפקה בתל אביב

בעיקרון אין בית מוגן וחסום לגמרי מפני בואם של המזיקים. אמנם, בתים פרטיים ובתים השוכנים בקרבת שדות או בשטחי טבע פתוחים לרוב חשופים יותר לכניסה של נחשים, עכברים, חולדות, מקקים, נמלים ועוד. ואולם, רבים אינם מודעים לעובדה שגם בבתי מגורים בבניינים רבי קומות יש סיכוי גבוה ומשמעותי למצוא בעל חיים מזיק ולא רצוי. אין קשר ישיר והדוק תמיד, כידוע, בין ניקיון לבין הימצאותם של בעלי חיים אלו.

לעתים קרובות ייתכן מאוד שדווקא פרצה- חוסר ברשתות, דלת פתוחה, חלון פרוץ ועוד- היא שתוביל בסופו של דבר לבואם של אותם בעלי חיים. אם כן, גם אם אתם גרים במרכז עיר ובוודאי אם אתם מתגוררים בכפר- בביתכם בהחלט יכולים להימצא בעלי חיים לא רצויים שמהם תרצו להיפטר ולהתרחק.

הדברה בנאות אפקה

כאשר בעלי חיים כאלו נמצאים בסביבת בני אדם- המצב כמובן אינו רצוי, שכן מלבד אי נוחות, הרגשה לא נעימה ותחושת חששות מפני הלא נודע- לפעמים מדובר בבעלי חיים שעלולים להוביל לסכנות בריאותיות ולפגיעה ממשית בגוף בני האדם. אל תתייחסו בזלזול או בחוסר רצינות למשל- לנוכחותם של כיני יונים שעלולים להביא לפריחה חמורה בעור או / ו לדלקות עיניים קשות. אל תקלו ראש בהימצאותם של עכברושים וחולדות

אז נשאלת השאלה המתבקשת- איך יודעים מה לעשות מול מזיקים לא רצויים בבית? התשובה שלנו היא- אל תנסו להתמודד איתם לבד. תמיד רצוי להיעזר בצוות מקצועי, מיומן ומנוסה של חברת הדברה  מוסמכת.

באמצעות ידע וניסיון צוות העובדים יוכל לזהות בדיוק את המזיקים שמצויים אצלכם ברמת הסוג הספציפי שלהם, הם גם יודעים להתאים את חומר ההדברה המתאים אל מות המזיק הקיים וכמובן יודעים להשתמש בחומר ההדברה באופן היעיל והראוי ביותר.

למה זה חשוב? חומרי הדברה הם חומרים שאינם רצויים בקרבת בני אדם. בעיקרם הם חומרים שנועדו להרחיק בעלי חיים- ומתוקף עובדה זו – הם אסורים לשימוש בידי כל אדם ובוודאי השימוש בהם חייב להיות תחת פיקוח ואחריות מרבית. רק צוות עובדים של חברת הדברה מורשית שעברו הכשרה ולימודים משמעותיים בתחום יוכלו לבטח להשתמש בחומרים אלו כראוי ועל פי התקנים הרצויים והמותרים.

אז מה תעשו כשתמצאו חרקים או מזיקים אחרים בקרבתכם? התקשרו לחברת הדברה לשם הדברה, ריסוס, לכידה והכחדה…

Facebook
Twitter
LinkedIn
× שלחו וואטסאפ
דילוג לתוכן