מספר רישיון הדברה 2158 / 2052, באישור המשרד להגנת הסביבה.

סיירת הדברה 24/7 - מחיר מעולה, זמינות מידית!
חייגו עכשיו: 052-303-1600

הדברה ירוקה מחיר

כמה עולה לנו השמירה על סביבה ירוקה

בשנים האחרונות גברה המודעות לנושא הדברה ירוקה ושימוש בחומרים טבעיים. העובדה כי שימוש בהדברה בחומרים רעילים מסוימים הוצאה מהחוק, עזרה אף היא לעניין.

ראשית ננסה לעשות סדר ולהסביר מהי הכוונה במושג הדברה ירוקה. הדברה ירוקה מתייחסת לשיטת הדברה הכוללת שימוש בחומרים טבעיים ככל הניתן. מדובר בהדברה אשר איננה מסוכנת לאדם ומתנדפת מהר מבחינת השפעתה על בני האדם, כמו כן השפעתה על חיות סובבות אשר אותם איננו רוצים להשמיד היא פחותה יותר.

חיות אשר היו מושפעות בעבר מחומרי ההדברה הרעילים והקשים שבהם היה נהוג להשתמש.

קיימות סיבות רבות להעדפה המובנת לביצוע הדברה ירוקה.

הסיבה המרכזית היא שמירה על בריאות ואיכות חיינו. לאחר שנתגלו לא מעט מקרים שבהם שימוש בחומרים רעילים בעלי ריח חריף וחזק השאירו את חותמם גם על דיירי הבית וגרמו גם לפגיעות ממשיות בבני האדם, החלו לצמצמם את השימוש בהם עד כדי הוצאתם מחוץ לחוק לפני מספר שנים.

גם השמירה על איכות הסביבה משחקת תפקיד בעניין, קיימת חשיבות לפיזור רעלים ידידותיים לסביבה אשר אינם גורמים נזק לאוויר ולסובב אותו. אלו הן חלק מהסיבות אשר ישפיעו על הרצון לשימוש בהדברה ירוקה במקרים שבהם אנו זקוקים להדברה.

אנחנו בסיירת הדברה מאמינים כי לא צריך לשלם יותר כאשר אנחנו דואגים לבריאות שלנו ולכן מחירי ההדברה הירוקה אצלנו הינם מחירים הוגנים ומשתלמים. שיקולי המחיר שלנו אינם באים לידי ביטוי במידה ומדובר על הדברה ירוקה או לא. התמחור שלנו מורכב משיקולים הקשורים לסוג ההדברה הנחוצה, איננה דומה העבודה בהדברת תיקנים לעובדה הכרוכה בהדברת חולדות ישנם הבדלים בין הדברות של מזיקים ומטרידים שונים. בנוסף לכך נלקח בחשבון גודל שטח הבית.

במידה ואתם זקוקים לשירותי הדברה ירוקה, אנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר כאן בסיירת הדברות. אחד מנציגנו המומחים והמקצועיים יגיע עד אליכם על מנת לעזור לכם לחזור לאווירת בית נינוחה, בטוחה ורגועה. בית נטול מזיקים ומטרידים. אנו פועלים בתחום זה כבר עשרות שנים ושואפים לספק לכם שירות אמין, מקצועי ויעיל.

× שלחו וואטסאפ
דילוג לתוכן