מספר רישיון הדברה 2158 / 2052, באישור המשרד להגנת הסביבה.

סיירת הדברה 24/7 - מחיר מעולה, זמינות מידית!
חייגו עכשיו: 052-303-1600

הדברה מקצועית

מיומנות, ידע ומקצועיות- משנתו של המדביר

על מנת להיות מדביר מקצועי ואמין, המדביר חייב להיות מיומן בעבודתו ובעל ידע נרחב בנוגע להשפעות סוגי ההדברות והריסוס שבהם הוא משתמש.

מרבית בני האדם אינם שמחים למצוא בביתם אורחים לא קרואים בדמות חיות או זוחלים. למעשה כל בעל חיים אשר לא נקנה או הובא במיוחד על מנת למלא את תפקיד חית המחמד של הבית לא יתקבל בברכה בבית ויתבקש לעזוב מיד.

כיוון שלא כל בעלי החיים והמכרסמים מבינים את שפת האדם או שהם סתם לא מנומסים ולא רוצים לעזוב.

ניתן לראות כי לבד לא נצליח לסלק אותם מהבית. במקרים כאלו אנחנו נאלץ לקרוא למדביר על מנת שיפתור לנו את הבעיה ויסלק את המטרד.

הזמנת הדברה מקצועית בלבד

בבואנו להזמין מדביר חשוב שנבין. הזמנת מדביר מקצועי ובעל רישיון היא קריטית ביותר. מדביר אשר איננו פועל עם הרישיון המתאים עלול במקרה הטוב, לעשות את העבודה בצורה גרועה או במקרה הרע, להשתמש בחומר רעיל אשר יכול להוביל גם לחולי או מוות חלילה של בני הבית.

חברת סיירת הדברה הינה חברת הדברה מקצועית ואמינה. אנו פועלים בתחום זה כבר עשרות שנים ומספקים שירותי הדברה מקצועיים והוגנים.

קיימת חשיבות רבה בהתמקצעות בתחום ההדברה, למידה על סוגי המזיקים השונים והבנה של דרך הפעולה שבה אידיאלי להיפטר מהם. אין צורת הדברה נכונה שמתאימה לכל סוגי הדברים. בנוסף חשוב מאד להתעדכן תמידית בחומרים החדשים המוצאים לשוק ומחקרים שונים המתפרסים בנוגע להשפעות השונות של חומרי ההדברה. אנחנו בסיירת הדברה דואגים לבצע את ההדברה בצורה מקצועית ואמינה. יש בידינו את האישור הנחוצים של המשרד לאיכות הסביבה ואנו דואגים לעשות את העובדה בצורה הטובה ביותר.

חשוב לנו לספק ללקוח שלנו את סביבת המגורים הבטוחה והיציבה עבורו. על כן אנו דואגים לעשות את העובדה ביעילות ובמקצועיות ועל פי לוחות הזמנים שאותם סיכמנו עם בני הבית.

במידה ואתם זקוקים לשירותי הדברה מקצועית ואיכותית, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר על מנת שנוכל לבוא ולסייע לכם בהקדם האפשרי.

× שלחו וואטסאפ
דילוג לתוכן