מספר רישיון הדברה 2158 / 2052, באישור המשרד להגנת הסביבה.

סיירת הדברה 24/7 - מחיר מעולה, זמינות מידית!
חייגו עכשיו: 052-303-1600

ריסוס דירה

יסוס דירה הוא הפתרון המושלם להתמודדות עם מזיקים מסוגים שונים, כדי ליצור לכם בית נקי מחרקים. אומרים די לחרקים, ופשוט מונעים מהם להגיע אלינו הביתה.

ריסוס דירה נועד להתמודד עם סוגים שונים ולא מעטים של מזיקים פוטנציאליים אשר עלולים להופיע בביתנו בניגוד לרצוננו ולמורת רוחנו. רחקים כמו נמלים, יתושים, פרעושים, זבובים, ברחשים ועוד, פוקדים את ביתנו יום-יום ואנו עומדים חסרי אונים אל מול המתקפה הסוררת שלא נגמרת לעולם. ישנם חרקים שפשוט מפריעים לנו בעין, מגעילים או מעצבנים, אחרים עולים עלינו לפעמים, מציקים או מטרידים, חלקם נכנסים לנו לאוכל והורסים אותו כליל, ואחרים כמו למשל יתושים עלולים לעקוץ אותנו ולגרום לנו לסבל מתמשך של גירודים וחוסר נוחות. במיוחד כאשר יש ילדים בבית, העלולים

להתעסק עם חרקים שהם מוצאים כמו למשל נמלים, וגרוע מכך להיעקץ על ידי יתושים ולסבול מכך נורא, חשוב לטפל בתופעה הלא נעימה הזו ולהגיד די לחרקים.

סיירת הדברה כאן בשבילכם כדי לוודא שהחרקים יעזבו אתכם לנפשכם. אנו עושים שימוש בציוד מתקדם ביותר, המילה האחרונה בתחום ההדברה והריסוס, שמתמודד עם החרקים בצורה יעילה ומושלמת. אנו מרססים במקומות אסטרטגים דרכם עלולים להיכנס מזיקים, וכן במקומות נוספים, וכך מוודאים שהחרקים לא יגיעו עוד. החומרים שאנו עושים בהם שימוש בעל השפעה חזקה במיוחד, אפקטיביים ביותר, ומוודאים שלאחר הריסוס לא יחזרו יותר חרקים. אתם מקבלים ריסוס מהמעלה הראשונה, באחריות, שייתן לכם ראש שקט לטווח ארוך.

אנו משתמשים אך ורק בחומרים המותרים לשימוש על ידי משרד הבריאות, ולא מבצעים פעולות אשר עלולות לסכן את בני הבית. אנו שמים דגש על בטיחות בני הבית, ולעולם לא עושים שימוש בחומרים מסוכנים שאינם מורשים. לאחר ריסוס הבית, נדריך אתכם באשר להתנהלותכם אל מול הריסוס, ונסביר לכם את הנוהל לגבי שהייה בבית לאחר ריסוס שכזה.

נשמח לראותכם בין לקוחותינו ולהעניק לכם שירותי הדברה יוצאי דופן כמו שרק אנחנו יודעים. אל תתמודדו עם זה לבד, אנחנו פה לשירותכם, בכל בקשה לעזרה, בעיה או שאלה, עומדים לרשותכם בכל עת.

× שלחו וואטסאפ
דילוג לתוכן