מספר רישיון הדברה 2158 / 2052, באישור המשרד להגנת הסביבה.

סיירת הדברה 24/7 - מחיר מעולה, זמינות מידית!
חייגו עכשיו: 052-303-1600

ריסוס לבית מחיר

משווים עלויות ומחפשים את המחיר המשתלם ביותר? בסיירת הדברה תוכלו למצוא מחירים אטרקטיביים במיוחד המנצחים את מחירי השוק ומתאימים לכל כיס.

כשאתם מזמינים ריסוס לבית, לעסק, לחצר או לכל מקום אחר, המחיר משתנה בהתאם לריסוס שמתבצע ובהתאם למספר קריטריונים. ראשית, ישנה חשיבות לגודל המקום אותו תרצו לרסס. אם מדובר בבית למשל אז המחיר תלוי במספר החדרים, האם תרצו לרסס גם את החצר, את אזור המרפסת והאם בכלל תרצו לבצע ריסוס בכל חלקי הבית. בחללים פתוחים אחרים כגון אולמות אירועים, אולמי כנסים ועוד, ישתנה המחיר בהתאם לגודל האולם ולפריסתו.

נוסף על כך, ביכולתכם לבחור את אופן הריסוס שתרצו לבצע. ניתן לרסס את המקום הרצוי באמצעות חומרים כימיים המקובלים והמותרים לשימוש, כאשר כולם עומדים בתו התקן ועושים עבודה נפלאה ומצוינת.

עם זאת, לאחר ריסוס באמצעות חומרים כימיים יש להתרחק מן הבית לזמן מסוים בכדי שלא לשאוף את החומרים. לחילופין, ניתן לבצע הדברה ירוקה באמצעות חומרים אורגניים, שאינה מזיקה ולו במעט לבריאותכם, וניתן לשהות בסביבתה ללא כל חשש.

כאשר ברצונכם לבצע ריסוס, התקשרו אלינו ואמרו לנו באיזה מקום מדובר, מה גודלו של המקום ואיזה סוג הדברה תרצו לבצע ואנו ניתן לכם הצעת מחירים בהתאם לריסוס הרצוי. תוכלו להתקשר ולקבל הצעת מחיר ללא התחייבות, ואנו נשמח לתת לכם הצעת מחיר משתלמת במיוחד. במידה ותרצו להזמין שירותי ריסוס, נתאם עמכם מועד ונגיע בהקדם האפשרי לביצוע ריסוס שירחיק מכם את כל המזיקים.

סיירת הדברה שמה דגש על ריסוס במחירי עלות, מחירים הוגנים זולים הנגישים לכולם ומתאימים לכל אחד. באפשרותכם לבצע השוואת מחירים אל מול המתחרים בשוק ולראות בעצמכם כי המחירים של סיירת הדברה הינם הזולים שבשוק, ביחס למחירון הכולל ולכל סוג של ריסוס שתרצו לבצע. חשוב לציין כי על אף המחירים הזולים אנו מבצעים עבודה טובה ואיכותית, בחומרים יעילים כנגד מזיקים, המותרים לשימוש על ידי משרד הבריאות.

נשמח לראותכם בין לקוחותינו, ולתת לכם הצעת מחיר משתלמת ביותר. בואו גם אתם להנות משירותי הריסוס של סיירת הדברה.

× שלחו וואטסאפ
דילוג לתוכן