מספר רישיון הדברה 2158 / 2052, באישור המשרד להגנת הסביבה.

סיירת הדברה 24/7 - מחיר מעולה, זמינות מידית!
חייגו עכשיו: 052-303-1600

ריסוס עושים רק עם המומחים של סיירת הדברה!

"הצילו, ג'וק!" – כמה פעמים בחייכם נפלט מפיכם המשפט הזה, או אולי נכון יותר לומר, הזעקה הזו? תיקנים, או בפי העם ג'וקים, הם רק סוג אחד מבין עשרות סוגים של מזיקים אשר עלולים להתגלות אצלכם בבית, החל מזבובים ונמלים ועד לעכברושים וחתולים. חברת סיירת הדברה מתמחה בריסוס ובהדברה של כל סוג המזיקים, בצורה הטובה והיעילה ביותר, ועם חומרים בטיחותיים, על מנת שתיהנו מתוצאות מצוינות ומראש שקט.

ריסוס

ריסוס הוא האופן הנפוץ ביותר לביצוע של הדברה נגד מזיקים. לרוב, כאשר רוצים להדביר חרקים מסוגים שונים, משתמשים בטכניקה של ריסוס חומרי הדברה בשטח שבו הם נמצאים.

אפשר לבצע ריסוס של חומרי הדברה נגד מזיקים כמו נמלים, תיקנים, פרעושים, זבובים, דבורים, פרפרים, עכבישים ועוד סוגים רבים של חרקים אשר מהווים מטרד במקרה הטוב, ונזק ממשי במקרה הטוב פחות. המזיקים השונים

עלולים להוות יותר ממטרד בלבד – מזיקים שונים עלולים להביא איתם מחלות, בבתים שיש בהם תינוקות ישנה סכנה שהתינוקות ינסו לאכול את המזיקים, ובמקרה של מכרסמים – יש חשש שהמזיקים ינשכו את התינוקות. לעיתים, חרקים מסוימים, כמו טרמיטים למשל, גורמים לנזק לבית עצמו או לחפצים שבתוכו. לכן, אם יש לכם מזיקים שונים בבית, הזמינו ריסוס מקצועי, ותוכלו להיפטר מהם לפני שיגרמו לנזק משמעותי בגוף או ברכוש.

סיירת הדברה

חברת סיירת הדברה עוסקת בתחומי ההדברה השונים כבר יותר מ-20 שנה. חברת סיירת הדברה מעסיקה מדבירים מוסמכים בלבד, בעלי רישיון לעסוק בתחום, על מנת שתוכלו להיות בטוחים שההדברה נעשית בצורה בטיחותית, עם חומרים שעומדים בתקנים של משרד הבריאות ושלא יגרמו לכם לנזק. המדבירים המוסמכים של חברת סיירת הדברה מתאימים עבורכם את סוג הריסוס או ההדברה לסוג המזיקים שקיימים אצלכם בבית, על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר. חברת סיירת הדברה מתמחה בהדברה כימית כמו גם בהדברה ביולוגית ובסוגים שונים של הדברה ירוקה, בהתאם להעדפות שלכם ולצורך במקום.

ריסוס נגד נמלים ונמלת האש, ריסוס נגד פרעושים למניהם,  ריסוס נגד יתושים עוקצים, ריסוס נגד זבובים ושאר מעופפים- ריסוס נגד יתושים – ריסוס נגד פשפשים – בבית ובגינה

רוצים לבצע ריסוס מקצועי בבית? הזמינו עוד היום את השירות המקצועי של סיירת הדברה!

× שלחו וואטסאפ
דילוג לתוכן